Avati registreerimine Telia rahvatriatlonile

MTÜ Sportlik Eesti ja Telia Eesti kuulutasid avatuks registreerimise kahele rahvatriatlonile Otepääl ja Tallinnas, et pakkuda triatlonikogemust võimalikult paljudele huvilistele ning toetada rohkem sportlikku eluviisi Eesti Vabariigi juubeliaastal.

Telia 4:18:4 rahvatriatlonil tuleb ujuda 400 meetrit, sõita rattaga 18 kilomeetrit ning joosta 4 km ehk see on kümnendik täispikast triatlonist. Telia 4:18:4 triatlonid toimuvad stardi ja finišiga Otepääl Pühajärve ääres 17. juunil ning Tallinnas Lennusadama juures 5. augustil.

Mõlemad rahvaspordiüritused toimuvad IRONMAN 70.3 Otepää poolpika ning IRONMAN Tallinn täispika triatlonifestivali raames, mida korraldab MTÜ Sportlik Eesti. Mõlemale võistlusele on registreerinud kokku juba üle 1700 osaleja 50 riigist.

„Tahame pakkuda kõigile, kes ei ole veel valmis poolpikka või täispikka triatlonit tegema, võimaluse saada osa rahvatriatlonist, millega saavad hakkama kõik hakkajad inimesed“, ütles peakorraldaja Ain-Alar Juhanson. „Kui sa oskad ujuda, sul on ükskõik milline jalgratas ning lõpetuseks valmidus läbida mõni kilomeeter oma jalgadel, siis oledki valmis tutvust tegema triatloniga“.

Telia Eesti tehnoloogiaüksuse direktori Kirke Saare sõnul avaneb rahvatriatlonil suurepärane võimalus teha lähemat tutvust ala endaga ning saada osa mõnusast spordipeost.

„Eestis on täna suur hulk spordiharrastajaid, kes tegelevad nii jooksmise, suusatamise, rattasõidu kui paljude teiste aladega. Loodetavasti annab Telia 4:18:4 rahvatriatlon paljudele spordisõpradele tõuke, et mõnel järgneval korral juba pikemat triatlonivõistlust proovida. Näiteks Teliast on registreerunud juba mitmed inimesed tänavustele IRONMANi võistlustele ning kindlasti on huvilisi lisandumas,“ märkis Saar.

Osaleda saab nii individuaalosalejana kui ka võistkonnaga jagades kolm ala töökaaslaste, sugulastega, sõpradega või spordiklubi kaaslasega. Kõik osalejad saavad Telia 4:18:4 triatloni T-särgi, medali, osalevad suures auhinnaloteriis ning kõige suurema osalejate arvuga asutustele, spordiklubidele ja ettevõtetele on eriauhinnad.

Telia 4:18:4 triatloni lisainfo ja registreerimine http://telia4184.trismile.ee

Võistlusele eelregistreerimisel on osalustasu:

Individuaal kuni 12. juunini 39 eurot / Telia klientidele 19 EUR

Võistkond kuni 12. juunini 59 eurot / Telia klientidele 39 EUR

Kohapeal

Individuaal võistluskeskuses 59 eurot / Telia klientidele 39 EUR

Võistkond võistluskeskuses 79 eurot / Telia klientidele 59 EUR

Osalustasule lisandub registreerimiskeskkonna Sportos.eu teenustasu 4%.

Tutvun teiste uudistega