Arendustööd mõjutavad Telia teenuste kasutamist Kuusalu ja Anija vallas ning Loksa linnas

Telia teostab ööl vastu 24. augusti võrguarendustöid, mille tõttu on mõjutatud ettevõtte kodu- ja mobiilsideteenuste töö Kuusalu ja Anija vallas ning Loksa linnas.

Tööd toimuvad 24. augusti öösel vahemikus kell 01:00 kuni 06:00 ning sellel ajal võib esineda häireid ja katkestusi Telia mobiilsideteenuste (kõned, sõnumid, mobiilne internet) ja koduteenuste (koduinternet, TV-teenus) töös.

Töödest on peaasjalikult mõjutatud Kuusalu ja Anija valla piirkonnad nagu Valkla, Salmistu, Kiiu, Kuusalu, Anija, Hirvli, Kolga ja Juminda ning nende ümbruskonna külades. Lisaks on töödest mõjutatud Telia teenused Loksa linnas.

Arendustöid viiakse läbi öösel, et nende mõju klientidele oleks võimalikult väike. Tööde eesmärk on tagada klientidele veelgi paremad ja kasutajasõbralikumad teenused.

Telia tuletab meelde, et mobiilside häirete ajal saab hädaabi korral helistada numbrile 112 teiste operaatorite võrke kasutades. Selleks tuleb helistamise eel eemaldada mobiiltelefonist SIM-kaart või teha mobiiltelefonile taaskäivitus ja PIN-koodi sisestamise asemel helistada hädaabi numbrile.

Telia tänab mõistva suhtumise eest ja palub vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

Tutvun teiste uudistega