Alexelas saab tankimise eest tasuda mobiiliga

Tooted

Alexela tanklates saab nüüd nii tankimise kui muude ostude eest tasuda mobiiliga, kasutades selleks mTasku mobiilse rahakoti äppi.

Alates 27. novembrist saab mTaskusse lisada Alexela Kodukaardi ning kasutada seeläbi ettevõtte erinevaid kliendisoodustusi. Ühtlasi sai Alexelast selle sammuga tanklakett, kes pakub klientidele võimalust tankida ja tasuda ostude eest ilma plastikust kliendi- ja pangakaarte kasutamata.

„Tänu mTaskule on muutunud tankimine Alexelas veelgi lihtsamaks ja kiiremaks. Mobiiliga kliendikaardi esitamiseks ja makse teostamiseks vajalikud mTasku NFC- ja QR-märgised asuvad otse tankimispüstoli kõrval ning seetõttu ei pea klient enam makseterminali juurde minema. Nii saab tankuri juurde jõudes koheselt oma telefoniga skaneerida QR-koodi või puudutada NFC-märgist ning alustada tankimist,“ ütles Alexela juhatuse liige Aivar Räim.

mTaskuga maksmisel on teine oluline eelis mugavus, sest tankimisel ei pea enam rahakotist otsima plastikust kliendi- ja pangakaarte ning neid ükshaaval makseterminali sisestama. mTaskuga tankimist alustades avanevad automaatselt Alexela Kodukaart ja maksekaartide valik ning klient saab broneerida endale sobiva summa. Tankimise järgselt saab klient elektroonilise kviitungi otse mTaskusse.

mTaskuga saab hetkel tasuda enam kui 60 asukohas ehk nendes Alexela tanklates, mis on varustatud mTasku märgisega. Lähinädalate jooksul laieneb mTaskuga maksmise võimalus ettevõtte erinevates tanklates üle-eestiliselt veelgi.

„Lisaks tankimisele saab mTaskuga oma ostude eest tasuda ka Alexela mugavuspoodides ja iseteeninduskassades. Tavakassas tuleb vaid klienditeenindajat informeerida, et sooritate makse mTaskuga ning skaneerida telefoniga kassa juurde paigaldatud NFC/QR-märgist,“ lisas Alexela juhatuse liige.

Koos mTasku jõudmisega Alexela tanklatesse käivitus ka Alexela ja Telia ühine kampaania. Selle raames loositakse kõigi vahel, kes tasuvad Alexela tanklates ostude eest mTaskuga, välja ihaldusväärne nutitelefon Samsung Galaxy S10+ ning kolm Alexela kütusekaarti väärtusega 50€. Kampaania tingimustega saab tutvuda mTasku veebilehel.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juhi Tarmo Kärsna sõnul kasutab mTasku mobiilset rahakotti juba üle 70 000 inimese ning mTasku igakuine ostukäive ületab miljonit eurot. „Usume, et mTasku kasutuselevõtmine Alexela kui Eesti suurima tanklaketi poolt suurendab veelgi inimeste teadlikkust mobiilse rahakoti võimalustest ja mugavusest,“ lisas Kärsna.

Tutvun teiste uudistega