Alates 09.05 ei näe enam amino digiboksiga telekanalit Arte

Alates 09.05.2016 läheb telekanal ARTE üle HD pildikvaliteedile, millega seoses Amino digiboksiga TV teenust kasutavad kliendid eelpoolmainitud kanalit enam ei näe.

Amino digiboks on tänaseks tehnoloogiliselt vananenud ning ei toeta uuemas formaadis telekanalite edastamist. Soovitame digiboksi välja vahetada digiboksi Arris vastu, mis on tehniliselt kõige uuem ja võimekam digiboks, mida Telia oma TV klientidele pakub. See on lisaks kiirele reageerimisvõimele ka raadiolainetoega (RF), mis tähendab, et pulti kasutades ei pea pulti digiboksile suunama ning seetõttu võib digiboksi paigutada mugavalt ka teleka taha, kappi või sahtlisse. Hetkel on võimalik soetada uus digiboks soodustingimustel, kui vana Amino boks Telia Eesti AS-i esindusse tagasi tuua. Lisainfo esindusest või infotelefonil 123. NB! Arrise digiboksiga saab kasutada ainult uut Telia TV keskkonda. Telia TV saab tellida mugavalt teleekraanilt.

Amino digiboksi kasutaval kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuste tõttu teenuse kasutamist jätkata, on õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda leppetrahvita, andes sellest Teliale teada enne 09.05.2016.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Tutvun teiste uudistega