Alates 01.08 ei näe Amino digiboksiga telekanaleid Redlight Premium, PRIVEETV.IT ja SCT

Elioni eelnevalt teavitamata on täiskasvanute telekanalid Redlight Premium, PRIVEETV.IT ja SCT läinud üle MPEG-2 signaalilt uuemale MPEG-4 signaalile, millega seoses  Amino digiboksi kasutavad kliendid eelpoolmainitud kanaleid  enam ei näe. Amino digiboks on tänaseks tehnoloogiliselt vananenud ning ei toeta uuemas formaadis telekanalite edastamist. Soovitame digiboksi välja vahetada tehnoloogiliselt kõige uuema ja võimeka digiboksi Arris vastu, kuna väga paljud telekanalid on juba tänapäeval uuemas formaadis, mis võimaldab järjest enam kvaliteetsema telepildi pakkumist.
 
Arrise digiboks on tehnoloogiliselt kõige uuem digiboks, mida Elion oma nutiTV klientidele pakub. See on lisaks kiirele reageerimisvõimele ka raadiolainetoega (RF), mis tähendab, et pulti kasutades ei pea pulti digiboksile suunama ning seetõttu võib digiboksi paigutada mugavalt ka teleka taha, kappi või sahtlisse. Hetkel on võimalik soetada uus digiboks soodustingimustel, kui vana Amino boks Elioni esindusse tagasi tuua. Lisainfo esindusest või infotelefonil 123.
 
NB! Arrise digiboksiga saab kasutada ainult uut nutiTV keskkonda. Uue nutiTV saab tellida mugavalt teleekraanilt.
 
Amino digiboksi kasutaval nutiTV kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuste tõttu nutiTV kasutamist jätkata, on õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda leppetrahvita, andes sellest AS-ile Eesti Telekom teada enne 04.09.2015.
Tutvun teiste uudistega