5 digitaalse elamuskingi ideed jõuludeks

Saabuval jõuluperioodil seisame taaskord valiku ees, mida oma pereliikmete või sõprade kingikotti panna. Üks võimalus on klassikaliste jõulupakkide asemel pakkuda digitaalseid elamusi, millega aitad kaasa liigtarbimise vähendamisele ning keskkonna hoidmisele.

Digiteater viib terve pere Eesti menukamate etenduste saali

Kas teadsid, et Eesti parimad meelelahutajad saab ka koju külla kutsuda? Publiku poolt palavalt armastatud püstijalakomöödiad oma parimate esitajatega leiad Digiteater.ee keskkonnast, mis viib iga vaataja teatrisse kodust lahkumata. Tõnis Niinemetsa, Peeter Oja ja Indrek Taalmaa etendusi saab nautida nutiseadme või arvuti vahendusel ükskõik millisest kohast. Selleks tuleb lihtsalt valida välja meelepärane etendus, osta pilet ning asuda huumorit nautima. Digiteatri piletiga saad vaadata ostetud etendust 24 tunni jooksul Sinu poolt vabalt valitud ajal ning kas või mitu korda.

Tallinn Music Week’i festivalipass rõõmustab iga muusikasõpra

Kes meist siis ei oleks kuulnud Tallinn Music Weekist, kes on muusikasõpru tervest maailmast rõõmustanud juba pea kolmteist aastat. Alates 2009. aastast igal kevadel ja sügisel Tallinnas toimuv uue muusika ja linnakultuuri festival pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu ja vabadust. Muusikafestival on ajaga kasvanud järjest enam, mille kõrvale on leidnud oma koha ka TMW konverents ning linnafestival. Tallinn Music Week toimub 2022. aastal 4.-8. maini. Juba täna võimalik soetada endale või lähedastele jõulukingiks festivalipass, et olla juba varakult valmis aasta üheks kõige nauditavamaks muusikafestivaliks. Loe lähemalt ning soeta endale piletid Tallinn Music Weeki koduleheküljelt.

Jaga sõbraga enda leheriiulit ja Telia TV eksklusiivset sisu

Jõuluperiood pakub meile võimaluse leida aega meele lahutamiseks, olgu seda siis koos parimate väljaannete või eksklusiivsete sarjade ja filmidega. Telia kliendina on Sul võimalik samal ajal rõõmustada nii ennast kui ka sõpru, jagades enda leheriiulit või telepaketti.Leheriiuli paketi lugemisõigust on võimalik jagada kuni viiele täiendavale kasutajale, kes saavad ligipääsu sinuga samade väljaannete lugemiseks. Kui oled Telia iseteeninduses “Minu Teenused” vaates lisanud lisakasutajate e-posti aadressid, saadetakse Sinu sõpradele personaalsed teavitused, et just Sina oled nad Leheriiuli lugejaks valinud – kingitus missugune! Kui soovid Telia TV eksklusiivset sisu jagada enda sõpradega, siis pane pilk peale, milline TV pakett Sul täna olemas on. Igas Telia TV paketis on vähemalt 2 vaatajakohta, millelt saad TV-d üheaegselt vaadata. Soovi korral saad vaatajakohti ka juurde tellida. Vaatajakohtade arv näitab, kui mitmelt ekraanilt saad teenust samaaegselt vaadata. Tutvu võimalustega lähemalt Telia veebilehel.

Spotify Family – kingi tervele perele head muusikat

Kellele siis ei meeldiks muusika, eks? Kuigi muusikamaitse võib olla meil üpris erinev, tuleb siin appi Spotify Family. Spotify perepakett võimaldab teenust üheaegselt kasutada kuni kuuel erineval pereliikmel, kusjuures iga kasutaja saab luua enda maitsele vastavaid muusikanimekirju ning kasutada Spotify’d teistest pereliikmetest sõltumatult.Spotify perepaketi ning teiste pakkumistega saad lähemalt tutvuda: https://www.spotify.com/ee/premium/#PLANS

Teeme koos head!

Nii nagu igal ajal, tasub ka jõuluperioodil aidata neid, kes seda kõige enam vajavad. Nii ühekordseid kui ka püsiannetusi ootavad Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Tallinna Lastehaigla Toetusfond, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit kui ka paljud teised ühendused ning organisatsioonid. Leia enda jaoks kõige südamelähedasem organisatsioon ning tee head ka teistele. Kui Sul tekib veel häid ideid, milliseid digitaalseid kingid võiksid tänavu kingikotis koha leida, jaga neid siin kommentaariumis.

Tutvun teiste uudistega