1. septembrist muutub välismaale SMS-ide saatmise hinnakiri

1.septembrist muutub välismaale SMS-ide saatmise hinnakiri, muudatus puudutab EMT mobiilivõrgust välismaale saadetava lühisõnumi (SMS) hinnastamisreegleid.

1.septembrist maksab SMS-i saatmine Eestist, EMT mobiilitelefonivõrgust välisriigi mobiilitelefonivõrku 0,13 eurot (hind sisaldab käibemaksu).

Samuti ei arvestata välismaale saadetud SMS-e nimetatud kuupäevast EMT mahupõhiste pakettide kuutasus sisalduvate SMS-mahtude hulka kui paketitingimustes ei ole otseselt öeldud teisiti. Eestisiseste SMS-ide saatmise osas klientidele muudatusi ei kaasne.
 
Hinnakirja muutmise põhjuseks on asjaolu, et võrrelduna vastavate hinnastamisreeglite kehtestamise ajaga on muutunud algselt nende kehtestamise aluseks olnud asjaolud.

Uus hinnakiri jõustub EMT mobiilsideteenuseid kasutavate klientidega sõlmitud lepingute suhtes vaikimisi ja automaatselt 01.09.2015. Kliendil, kes ei soovi muudatustest tulenevalt teenuse kasutamist jätkata, on õigus soovi korral vastav lepinguline suhe Eesti Telekomiga üles öelda, teatades sellest Telekomile enne 01.09.2015.
Tutvun teiste uudistega