Sideehitiste HOOLDUS JA KONSULTATSIOONID


Võrguinsenerid korraldavad Telia sideehitiste, nii hoonetes paiknevate kaablite ja jaotuskohtade kui ka maastikul asuvate sideehitiste hooldust ja uute sideehitiste rajamist ning kooskõlastavad projekte vastavate tööde teostamiseks (vt ka "Projektide kooskõlastamine").

Võrguinsenerid annavad konsultatsioone optimaalse lahenduse leidmiseks sideehitiste ümberpaigaldamisel, ümberehitusel ja/või uute ehitamisel nii meie tänastele klientidele kui uutele liitujatele. Võrguinsenerid tagavad ka sujuva infovahetuse meie võrguhoolduspartneritega, kes rikete korral vajalikke hooldustöid teostavad.


Teenuse hind

Konsultatsioon, 30 min 22 €/tk

* Teenuse hind sisaldab käibemaksu
** Miinimum teenuse hinnastamise aeg on 30 minutit, edasi toimub arvestus 30 minuti kaupa.


Konsultatsiooniteenuse tellimiseks palume võtta ühendust piirkonna võrguinseneridega, kontaktid leiate siit.

Linn/maakond Võrguinsener Aadress Telefon E-post Vastuvõtuaeg
PÕHJA PIIRKOND insener.pohja@telia.ee
Tallinn ja Harjumaa Üldtelefon Sõle 14, Tallinn 652 7377 insener.pohja@telia.ee eelneval kokkuleppel
LÄÄNE PIIRKOND insener.laane@telia.ee
Hiiumaa Aadu Heiste Leigri väljak 9, Kärdla 463 1555 aadu.heiste@telia.ee eelneval kokkuleppel
Järvamaa Alvar Kluust Pärnu 67, Paide 385 0641 alvar.kluust@telia.ee eelneval kokkuleppel
Läänemaa Vello Leega Tamme 21a, Haapsalu 473 3337 vello.leega@telia.ee eelneval kokkuleppel
Pärnumaa Hans Sild Rüütli 5, Pärnu 447 0650 hans.sild@telia.ee eelneval kokkuleppel
Raplamaa Ervin Rinaldo Paju 3, Rapla 489 4200 ervin.rinaldo@telia.ee eelneval kokkuleppel
Saaremaa Bruno Jantra Komandandi 6, Kuressaare 453 8003 bruno.jantra@telia.ee eelneval kokkuleppel
Viljandimaa Remo Toodo Leola 47, Viljandi 434 9301 remo.toodo@telia.ee eelneval kokkuleppel
VIRUMAA PIIRKOND insener.ida@telia.ee
Ida-Virumaa Andrei Kudrjašov Hariduse 18, Narva 356 1803 andrei.kudrjasov@telia.ee eelneval kokkuleppel
Lääne-virumaa Raimond Pihlak Kreutzwaldi 5c, Rakvere 322 3199 raimond.pihlak@telia.ee eelneval kokkuleppel
LÕUNA PIIRKOND insener.louna@telia.ee
Jõgevamaa Margus Kukk Õuna küla, Jõgeva vald 776 0123 margus.kukk@telia.ee eelneval kokkuleppel
Põlvamaa Helmut Hirsik J.Käisi, Põlva 799 4410 helmut.hirsik@telia.ee eelneval kokkuleppel
Tartu Aleks Kask Tähe 104a, Tartu 735 8610 aleks.kask@telia.ee eelneval kokkuleppel
Tartumaa Kaino Ütt-Ütti Tähe 104a, Tartu 735 8621 kaino.ytt-ytti@telia.ee eelneval kokkuleppel
Valgamaa Tarmo Täht Vabaduse 26, Valga 766 1153 tarmo.taht@telia.ee eelneval kokkuleppel
Võrumaa Kalle Kõiv Vilja 14, Võru 735 8500 kalle.koiv@telia.ee eelneval kokkuleppel