Background
cv-online
emor
Atraktiivne tööandja
emor
emor
Austame erinevusi

MIS ON TELIA SPARK ACADEMY?

See on praktikaprogramm, mis stardib igal sügisel ja kevadel, et pakkuda tõeliselt ägedat praktikakogemust IT- ja telekomi valdkonnas alustavatele spetsialistidele. Sind ootavad põnevad ülesanded, oma ala tippudest kolleegid, uuenduslikud tehnoloogiad ja toetav organisatsioon. Sinu praktika võiks kesta vähemalt kaks kuud.
Telia Spark Academy pakub Sulle:

  • Sisukas algus karjäärile – koht sinu valitud eriala pakkuvas Telia tiimis, kus saad töötada töötada külg külje kõrval oma ala tippudega, õppida parimatelt ning tõestada end võimaliku tulevase kolleegina. Oleme uhked ja rõõmsad, et iga viies praktikant on saanud ka meie kolleegiks. Telias hindame paindlikkust. Kui töö võimaldab, saab praktikat sooritada eemalt. Praktika kestvus võiks olla vähemalt 2 kuud.
  • Uued kontaktid ja palju suhtlemist – omalt poolt pakume alustuseks 1600 uut kolleegi, lisaks saad tutvuda ning rohkem koostööd teha teiste samal ajal Telias praktikat sooritavate kolleegidega. Oleme rahvusvahelised ja väärtustame mitmekesisust. Igal aastal pakume praktikavõimalust ca 100 tudengile nii Eestist kui mujalt maailmast.
  • Areng nii professionaali kui inimesena – lisaks arengule oma põhivaldkonnas pakume sulle samu õppimise ja arenguvõimalusi, mis Telia töötajatel – näiteks enesearengu ja enesejuhtimise töötoad, enesehindamine (sh isiksusetestid) ja karjäärinõustamine, online koolitusplatvormide kasutamine (nt LinkedIn Learning jt). Õpi ja arene nii palju kui jaksad!
  • Sneak peek Telia organisatsiooni – saad õppida tundma Telia ettevõtet tervikuna, näed, kuidas organisatsiooni erinevad osad toimivad ning kindlasti tutvustame sulle meie ettevõtte suuremaid sihte, läbi mille panustame nii Eesti kui ka maailma paremaks muutmisele.

MIDA VÕID OODATA TELIA SPARK ACADEMY’ST?

RÄÄGIVAD SPARKIJAD ISE

2020. aasta sparkijad
2021. aasta sparkijad

Hayder, Tallinna Tehnikaülikooli küberturvalisuse tudeng ning praktikant Telia IT-arendustiimis:

„Mulle meeldib, et Telias saad sa vabaduse ja vastutuse ise ennast juhtida. Minu jaoks tähendab see pidevat arengut, suuremat julgust otsustada ja kastist välja mõelda.“

Hanna, Tartu Ülikooli filosoofia tudeng ning praktikant Telia kommunikatsiooniosakonnas:

„Avatus uutele ideedele ja tiimitunnetus on need omadused, mis minu jaoks Telia praktikakogemust iseloomustavad. Kindlasti pole siinne töö tavaline kontoris istumine, vaid Sind ümbritseb toetav ja motiveeriv keskkond, kus iga liige panustab arengusse.“

VABAD PRAKTIKAKOHAD

Kui hetkel ei ole ühtegi Sulle sobivat praktikapakkumist, täida kontaktandmete vorm, täpsustades, millisel alal soovid praktikale kandideerida. Me kas leiame võimaluse sind Spark Academy programmi jooksvalt kaasata või anname Sulle teada, kui on algamas värbamine järgmisesse programmi.

Täidan kontaktivormi

Kes me oleme?

Telia inimesed on avatud meelega, tulevikku vaatavad, koostööd ja klienti väärtustavad. Inimesed, keda kannustab uudishimu. Inimesed, kes julgevad proovida asju, mida ei ole kunagi varem proovitud. Me lähtume klientide vajadustest, sest meie jaoks tähendab tähepaar IT inimlikku tehnoloogiat.

Mõtteviisilt oleme DevOps usku: meie IT-analüütikud, arendajad, arhitektid ja IT-administraatorid töötavad agiilselt ühtsete tiimidena. Meie juures kasvavad arendajad, kes suudavad hallata ning haldajad, kes oskavad ka arendada.

Aigar Käis, turbevaldkonna juht Telias: „Turvalisuse valdkonda vaadates võiks öelda, et mitte kusagil mujal kui telekomisektoris pole nii palju erinevaid võimalusi küberturbe teemadega tegelemiseks. Pidevalt uuenevad tehnoloogiad, piiriülesed koostööd ja meie positsioon ühiskonnas panevad meile suure vastutuse meie endi ja meie klientide turvalisuse osas.“

KUIDAS TELIA PANUSTAB ÜHISKONDA?

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. ÜRO säästva arengu eesmärgid on põimitud meie strateegiatesse ja uuendusmeelsesse töösse. Vaatan lähemalt