Background

Karjäärivõimalused algavad praktikastUnistuste karjääri algus

Mõistame, et tudengina ei ole sa praegu tõenäoliselt huvitatud töökohast, millega end kogu eluks siduda. Ent sõltumata sellest, millise ameti sa Telias leiad, võime sulle kinnitada, et siin töötamine on tore ja võimaldab sul alustada karjääri, mille kasuks tulevikus otsustada võid. Meiega on sul võimalus töötada positiivses töökeskkonnas koos pühendunud ja kogenud meeskonnaga, aidates meie klientidel avastada uudseimat tehnoloogiat.

Oleme teinud pikaajalist koostööd mitmete häid spetsialiste ja juhte ettevalmistavate koolidega nagu Tallinna Tehnikaülikool, IT Kolledž, Tallinna Polütehnikum, Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool jt. Oleme oma partnerkoolidele kasulikuks praktikabaasiks ning leiame praktikantidele võimalusi soovi korral jätkata töötamist ka pärast praktika sooritamist.

Oma praktikapakkumistega oleme olemas ka iga-aastasel Võti Tulevikku messil.

Õppimine praktilise kogemuse kaudu, mille tulemusena saavutad julguse, vilumuse, oskuse, teadmise ja tahtmise oma valitud valdkonnas edasi õppida, sobiv töökoht leida ja areneda – just see ongi meie Praktika ABC eesmärk. Meie täisprogramm koosneb juhtimiskeskuse ekskursioonist, töövarjupäevast ning pikemast õppepraktikast. Kõigest sellest lähemalt räägime infopäeval.

Saada koostöösoov

Infopäev

Infopäev annab Sulle ülevaate meie ettevõttest, räägime tehnoloogia arengutest ning praktikavõimalustest. Jagame praktikantide edulugusid ja teeme väikese tuuri meie moodsas tegevuspõhises kontoris.

Tule ja saa meiega tuttavaks!

  • Ettevõtte tutvustus
  • Tehnoloogia sissejuhatus
  • Võimalused praktikandile
  • Edulood praktikantidest
  • Maja ekskursioon
Infopäeva kestvus kuni 3 tundi
Registreerin infopäevale

Data Centeri ja juhtumiskeskuse ekskursioon

Töövarjupäev

Õppepraktika


Daretrainee programm

DareTrainee praktikandina võidad sa kahekordselt. Ühelt poolt on sul kohe algusest peale päris töökoht. Teiselt poolt ühined programmiga, mille esimese 12 kuu vältel saad keskenduda oma oskuste arendamisele, enda erialasele täiendamisele, valdkonnaga tutvumisele, uudsetes projektides osalemisele ja tegevjuhtkonnaga suhtlemisele.

Lisaks avaneb sul mitmeid võimalusi jagada oma kogemusi, kohtuda teiste DareTrainee praktikantidega ja täiendada enda erialaseid teadmiseid ettevõttes, mis kuulub digiühiskonna absoluutsesse tippu.

Ära ole vähem. Julge olla rohkem #daretrainee

Jälgi meid Facebookis

Telia Company DareTrainee praktikant

Emma Olsson

Telia Company DareTrainee praktikant

Aditya Pai

Telia Company DareTrainee praktikant

Ernesta Grigonytė