Viljandi folgil toimuvat saab jälgida erikanalist

Tänavusel Viljandi pärimusmuusika festivalil toimuvale saab kaasa elada nii teleri kui nutiseadme vahendusel. Telia teeb otseülekandeid Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontsertidest.

Tagamaks ülekande kõrget kvaliteeti kasutab Telia festivali programmi edastuseks kõige moodsamat Levira HD3 ülekandejaama. „Tänu professionaalsele meeskonnale ja tipptehnikale saab Viljandi folgi produktsiooni kvaliteet olema võrreldav laulupeo produktsiooni tasemega,“ lubas Telia Eesti sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juht Tõnn Kuuli. Teleülekande pearežissöör on Martin Korjus.

Telia toodab festivalilt üle 40 tunni programmi ning Telia TV erikanalilt saab vaadata otseülekandeid 26-st Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontserdist. MINU.TV vahendusel saab folkmuusikast osa kasvõi teisest Euroopa otsast. Lisaks teeb Telia tänavu esmakordselt ka otselülitusi põnevate intervjuudega festivali alal asuvast Telia LIVE stuudiost, mis on püsti pandud ja sisustatud just selleks otstarbeks.

Festivali otseülekandeid saab vaadata 26.-29. juulini. Telia TV-s avaneb erikanal kanalipositsioonil „0". Kui kanal automaatselt kanalivalikusse ei ilmu, tuleb digiboks taaskäivitada. MINU.TV-s lisandub ajutine kanal telekanalite üldnimekirja. Täpset ülekannete ajakava saab vaadata SIIT.

Külastajatele pakub erinevaid tegevusi ja üllatusi ka festivalil püsti pandud Telia ala. Festivali südamesse ehk teede ristumispunkti paigaldab Telia suure LED ekraani, millelt on võimalik jälgida lavadel toimuvat.

Telia teeb folgikülastajatele ka oma Folkboti, millega saab suhelda Facebooki Messengeris. Folkbot aitab orienteeruda Folgi kavas ja saadab oma sõpradele festivalist inspireeritud märkusi ja tarkuseteri.

Telia soodustusega Viljandi pärimusmuusika festivali passid ja päevapassid reedeks ja laupäevaks on tänaseks välja müüdud. Võimalik on veel osta päevapasse neljapäevaks ja pühapäevaks. Telia klientidele kehtib piletisoodustus 20%, mille kohta on rohkem infot partnerpakkumiste lehel SIIN.

XXVI Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandis 26.-29. juulil ja festivali tänavuseks teemaks on "Sajaga!", mis tähistab Eesti juubelit ning suunab fookuse noortele ja nende pulbitsevale energiale. Sel aastal on festivalil üheksa lava, kus toimub 80 kontserti.

Tutvun teiste uudistega