Uduveres hakkas tööle Telia uus mobiilimast

Sellest nädalast teenindab Telia kliente Saaremaal Uduveres uus mobiilimast, mis parendab mobiiliteenuste kvaliteeti mitmetes ümberkaudsetes külades.

Uus mast rajati Uduvere külla ning see hakkab teenindama piirkonda, kuhu jäävad veel Kaarma, Meedla, Kiratsi, Maleva, Laadjala, Asuküla, Kuke ja Saue-Putla külad.

Telia Eesti raadiovõrgu planeerija Janno Viskuse sõnul kinnitusel paraneb tänu uuele mastile Telia leviala kõigis eelnimetatud piirkondades. „Paigaldasime uue masti külge 2G, 3G ja 4G tugijaamad, mille tulemusena täiustub mobiilse kõne- ja andmeside kvaliteet.“

Ta lisas, et uue masti planeerimisel lähtus Telia eelkõige klientide tagasisidest ja ootustest. Kokku on Telia sel aastal lisanud Saaremaal mahtusid 14 4G tugijaamale ning lisaks moderniseerinud 21 4G tugijaama.

Telia investeerib uute mastide ja mobiilitugijaamade paigaldamisse pidevalt. Selle aasta üheksa kuuga on Telia teinud oma mobiilivõrgus ühtekokku ligi 1000 arendustööd, mille tulemusena on mobiiliteenuste kvaliteet paranenud kõigis maakondades.

Tutvun teiste uudistega