Telia tõstab Pärnumaa mobiilside uue tarkvara peale

30. märtsi öösel viib Telia oma Pärnumaa mobiilivõrgu uuele tarkvarale. Tööde tõttu võib maakonnas esineda lühiajalisi Telia teenuste häireid.

30. märtsi öösel vahemikus 02:00-06:00 esineb häirid mobiilside teenuste kasutamisel Pärnu linnas ja Pärnumaa erinevates piirkondades. Lisaks on mõjutatud Saare maakonna Ruhnu, Läänemaa Lihula, Vatla ja Pivarootsi ning Raplamaa Kivi-Vigala piirkonnad. Samuti võivad sel ajavahemikul olla häiritud Telia TV, VoIP ja interneti teenused.

Tegu on arendustöödega, mille tulemusena viiakse mobiilivõrk üle uuema ja parema tarkvara peale, mis tagab teenustele parema töökindluse ning ka haldamise.

Ühtlasi tuletame oma klientidele meelde, et hädaabi korral ja mobiililevi puudumisel tuleb mobiiltelefonist eemaldada SIM-kaart. Sel juhul valib mobiiltelefon hädaabinumbrile 112 helistamiseks mõne teise hetkel samas piirkonnas kättesaadava võrgu.

Hooldustööde eesmärk on tagada klientidele parema töökindlusega teenused. Töid teostatakse öösel, et kliente võimalikult vähe häirida. Telia tänab mõistva suhtumise eest ja palub vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

Tutvun teiste uudistega