Telia e-poes algas Samsungi veekindlate lipulaevade eelmüük

Samsung esitles veebruari lõpus oma nutitelefonide uusi tippmudeleid Galaxy S7 ja S7 Edge, mida saab Telia e-poes eelmüügi korras tellida.

Võrreldes oma eelkäija ehk S6 seeriaga on Galaxy S7 ja S7 Edge juurde saanud ühe olulise täienduse – mõlemad mudelid on vee- ja tolmukindlad.

Omavahelises võrdluses eristab kahte uut mudelit see, et Galaxy S7 Edge on suurema ehk 5,5-tollise ekraaniga. Galaxy S7 ekraanimõõt on 5,1 tolli. Lisaks on S7 Edge ekraan külgedelt kaardus, nagu ka eelmise aasta mudelil. Mõlemad mudelid on varustatud Android 6 Marshmallow operatsioonisüsteemiga.

Uustulnukate ühine näitaja on see, et mõlemad mudelid on varustatud 32GB sisemäluga, mida saab soovi korral mälukaardi abil kuni 200GB võrra suurendada. Eelmise ehk S6 põlvkonnaga võrreldes on uued seadmed saanud ka võimsamad akud – Galaxy S7 on varustatud 3000 mAh ja Galaxy S7 Edge 3600 mAh akuga. Eelmiste mudelite S6 ja S6 Edge vastavad näitajad olid 2550 mAh ja 2600 mAh.

Galaxy S7 ja S7 Edge hind on Telia e-poes vastavalt 719 ja 819 eurot. Soetades seadme Alati Uus teenusega, kujuneb mudelite kuumaksu suuruseks 24 kuu pikkuse perioodi puhul vastavalt 25,46 eurot ja 29 eurot. Kõik need, kes soetavad seadme eelmüügist, saavad kingitusena kaasa Samsung Gear VR virtuaalreaalsusprillide komplekti hinnaga 129 eurot.

Galaxy S7 ja S7 Edge eelmüük toimub Telia e-poes 22. veebruarist 6. märtsini, kauba saavad tellijad kätte 10. märtsil. Uute mudelitega saab tutvuda SIIN.

Samsungi pühapäevast meediasündmust, kus avalikustati uued tippmudelid, saab vaadata video vahendusel Telia tehnoloogiablogis Digitark. Samuti on Digitarga blogis ülevaade uute mudelite tehnilistest näitajatest.

Tutvun teiste uudistega