Baltimaade suurimat võidukihutamist saab jälgida nutitelefonis

17.-19. juulini toimub Tartu, Elvas, Otepääl ja Lõuna-Eesti teedel Baltimaade suurim autospordivõistlus auto24 Rally Estonia 2015, mille käiku saab mugavalt jälgida ka nutitelefoni vahendusel.
 
Rally Estonia raames võtavad Tartus ja Lõuna-Eesti käänulistel kruusateedel üksteisest mõõtu Euroopa ralliparemik nii Historic-autode kui modernsete ralliautode arvestuses. Kohale saabub hulgaliselt meediaesindajaid ja üle 10 000 rallituristi ca 20 riigist. Läbi Eurospordi ja tema partnerite jõuab telepilt ja ralli eelreklaam 20 miljoni televaatajani erinevatel kontinentidel.

Üks võimalus maailmatasemel võidukihutamise jälgimiseks on EMT Live äpp, mille saab mugavalt alla laadida lingilt: https://www.telia.ee/live

EMT Live äpp hoolitseb selle eest, et kasutajani jõuaks kõige kiirem ja ülevaatlikum info ralli kohta. EMT Live äpp toob kasutajani:
  • Ralli online tulemused
  • Kiiruskatsete Live ülekanded
  • Stardi- ja finišipoodiumi Live ülekanded
  • kõikide võistlusautode GPS jälgimise
  • Hooldusala Live kaamerad
  • Live kaamera võistlusautost
  • Värsked uudised, kommentaarid, fotod ja videod
 
Samuti on võimalik ralliuudised enda mobiilile tellida RallySMS teenusega. Teenus on mõeldud auto24 Rally Estonia värskeimate ralliuudiste, -tulemuste ja -operatiivinfo saamiseks, mis saadetakse ralli korraldajate poolt nii teenusega liitunud kasutajatele, kohtunikele kui ka korraldusmeeskonnale. Kõik EMT klientidest rallihuvilised saavad teenusega liituda, helistades selleks numbrile 82828800. Teenuse liitumistasu on 1€ ja teenust saavad kasutada ainult Eesti Telekomi (EMT) lepingulised kui ka kõnekaardi kliendid.

auto24 Rally Estonia näol on taaskord tegu FIA autoralli Euroopa meistrivõistluste ametliku etapiga, lisaks toimub sama sündmuse raames Historic-autode (enne 1985. aastat valmistatud ja võistelnud ralliautod) etapp.

Rallile tasub tulla kogu perega, sest meelelahutust jagub kõigile: ralli meelelahutuskeskuses Tartu kesklinnas Raekoja platsi vahetus läheduses on avatud kaubandustänav. Lõunakeskuses on avatud Lasteala, Anne & Stiil Naisteala jpm. Reede õhtul toimub Tartu Laululaval suurejooniline Scooter ja Groove Coverage kontsert ning laupäeva õhtul Elva Laululaval Smilersi ja legendaarse Suzi Quatro kontsert.
Tutvun teiste uudistega