TV Uudised

TV Uudised

Rock Hotel "Tähti üheks õhtuks"

Aasta esimesel kuul ühendavad Tanel Padar, Ott Lepland ja Robert Linna muusikalise jõu ning astuvad üheskoos lavale ansambli Rock Hotel legendaarsete hittidega. Kontserdiga tehakse 2022. aastal tegevuse lõpetanud bändile suur kummardus ning esitusele tuleb kogu Rock Hoteli lugude paremik! Soliste saadab Eesti A-klassi muusikutest koosnev suurbänd. Saa osa unustamatust konserdist laupäeval, 28. jaanuaril kell 19.00 Inspira kanalil. Piletid Alexela kontserdimajas toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis.

Tähti tuleb ja läheb aga Rock Hotel jääb!

Inspira

Inspira

Rabaradapidi: Šotimaa – UUS HOOAEG!

Eetris alates P, 29.01 kell 18.00

Rabaradapidi neljas hooaeg viib matkasõbrad Heleri ja tema pruuni labradori Finni Šotimaale, kus läbitakse pea 400 kilomeetri pikkune Southern Upland Way. Oma heitliku ilma ja kompromissitu, kuid samas maalilise looduse poolest tuntud Šotimaa ei jäta ka sel korral matkaselle puutumata. Heleri ja Finni seiklustele saad kaasa elada alates 29.01 igal pühapäeval Inspira vahendusel.

Sarjad Inspiras

Kuningakoda 2022

Ajakirjanik Rania Shemoun Olsson jälgis Rootsi kuninglikku perekonda 2022. aastal, mida iseloomustavad Ukraina sõda ja Rootsi muutunud julgeolekuolukord. Pärast pandeemiat on töö normaliseerunud, kuid tegeleda tuleb ka pere südameprobleemidega.

Eetris R, 20.01 kell 20.00

Peakütid

Aasta on 2002 ning värskelt Oslo eksklusiivsesse personaliagentuuri palgatud ambitsioonikas värbaja Roger Brown saab keerulise ülesande: leida naftafirmale Njord Oil uus tegevjuht. Roger on nõus edu ja karjääriredelil tõusmise nimel tegema mida iganes, kuid varsti panevad tema valed ja manipulatsioonid tema enda ja lähedaste elu suurde ohtu.

Eetris alates R, 27.01 kell 20.00

Basic Bitch

Sõbrannad Anine, Ingrid, Madeleine ja Julie olid 94. aastal Tønsbergi kõige kuumemad tüdrukud. Seda on nad siiani – kõik teised on linnast lahkunud. "Basic Bitch" on uus sari neljast üsna tavalisest neiust, kes oleksid võinud ambitsioonikate kärjäärisihtide ja #lifegoals tuules Oslosse kolida, kuid eelistavad kodukandi rahulikku elu.

Eetris alates T, 17.01 kell 20.00

Osiecka

Agnieszka Osiecka oli luuletaja, lavastaja, ajakirjanik ja ja üks silmapaistvamaid poolakaid. Ta kirjutas üle 2000 laulu, sketši ja lavateose. "Murtud värvi poetess", nagu teda nimetas Jan Kott, kirjutas sõnu lauludele, millest said Poola levimuusika aegumatud tipphitid. Vaatajad saavad jälgida tema põnevat elu Poola värvika seltskonnaelu taustal 50ndate keskpaigast kuni 90ndate keskpaigani – varast noorust, aastatepikkust õppimist Łódźi filmikoolis, tööd kuulsates tudengiteatrites, aga ka tema tähelepanuväärse edu ja suure kuulsuse aega.

Eetris P kell 19.00

Film

Filmid Inspiras

Kaose planeet

Lähitulevikus aset leidvas põnevikus avastab Todd Hewitt (Tom Holland) oma koduplaneedilt lennumasinaga alla kukkunud salapärase tüdruku Viola (Daisy Ridley). Planeedilt on kõik naised kadunud ja mehi mõjutab “müra” – jõud, mis muudab kõik nende mõtted nähtavaks. Sellises paigas on Viola elu ohus ja tema kaitsmiseks tuleb Toddil avastada oma sisemine jõud ning paljastada planeedi sünged saladused.

Eetris R, 21.01 kell 22.00

44. laps

Poliitpõnevik “44. laps” jutustab sarimõrvari jahtimisest 1953. aastal Nõukogude Liidus. Julgeolekuagent Lev Demidov (Tom Hardy) keeldub oma naist Raisat (Noomi Rapace) reeturiks pidamast ning Lev ja Raisa pagendatakse Moskvast provintsi. Seal ühendavad nad jõud kindral Mihhail Nesteroviga (Gary Oldman), et leida noori poisse jahtiv sarimõrvar. Nende õigluse otsing seab aga kahtluse alla Levi psühhopaatilise rivaali Vassili (Joel Kinnaman) väite, et selles paradiisis puudub kuritegevus.

Eetris R, 27.01 kell 22.00

Vari pilvedes

Plahvatusohtlik sõjamärul naissoost hävituslendurist, kes peab II maailmasõja ajal B-17 pommitajaga transportima ülisalajasi dokumente. Pardameeskond on naise ja tema salajase lasti suhtes umbusklik, kuid just siis märgatakse pilvedes varju... Kas see on Jaapani hävitaja või midagi veelgi hirmsamat?

Eetris E, 30.01 kell 22.00

Mark Felt

Lugu Mark Feltist, kes "Deep Throat’i" nime all aitas 1974. aastal ajakirjanikel Bob Woodwardil ja Carl Bernsteinil paljastada Watergate'i skandaali.

Eetris R, 10.02 kell 22.00

Inspira+

Sarjad Inspira+ keskkonnas

Teisik

Howard Silk (J. K. Simmons) on väike mutrike Berliinis asuva ÜRO luureagentuuri bürokraatlikus masinavärgis. Kui Howard avastab, et tema tööandja valvab salajast pääsu paralleeldimensiooni, paisatakse ta intriige, ohte ja reetmisi täis varjumaailma, kus ainus inimene, keda ta usaldada saab, on tema peaaegu identne paralleelmaailma teisik. Sari käsitleb identiteeti, saatust ja kaotatud armastust ning küsib igiammuse küsimuse: "Mis siis, kui meie elu oleks olnud teistsugune?

Äärelinna rahvas

Edward Burnsi loodud seriaal kajastab kolme eluaegse parima sõbra elu 1980ndatel. Nad on äsja lõpetanud ülikooli ja valmis püüdma unistusi Manhattanil, klammerdudes samas oma Long Islandi töölisklassi naabruskonna külge. Nad on unistajad, igaüks omal moel. Nad on kogu elu elanud samal tänaval ja muutunud üksteise perekonnaks. Vahel on see õnnistus, vahel aga needus.

Kauge kutse

"Kauge kutse" järgib uurija Matthew Venni, kes on tuleb koos oma meessoost abikaasaga tagasi North Devonisse elama. See on koht, kust Matthew 20 aastat tagasi lahkus, kui perekond ta hülgas. Oma hiljuti surnud isa leinamise kõrvalt peab ta nüüd juhtima šokeerivat mõrvajuurdlust: rannalt on leitud laip. Kuni Matthew ja tema meeskond juhtlõngu otsivad, võtab juhtum ootamatu pöörde ning pinge kasvab. Matthew peab saladuste ja valede võrgu paljastama ning jõudma juhtumi tuumani.

Filmid Inspira+ keskkonnas

Vangistatud Ühendriik

Kümne aastaga on julmad tulnukad Maa täielikult hõivanud ning üle võtnud ka valitsemise ja kohtumõistmise. Enamik allesjäänud inimkonnast on hirmul ja allub tulnukate juhtimisele. Kuid peagi selgub, et kõik inimesed ei ole siiski toimuvaga leppinud. Film viib vaatajad nii kollaborantide kui dissidentide juurde, kes alustavad jõuliselt salajast vastupanuliikumist.

Kuidas see lõpeb

Selles meeleolukas apokalüptilises komöödias alustab Liza lõbusat teekonda läbi L.A., lootes jõuda oma viimasele peole, enne kui maailm lõpeb. Teel kohtub ta erinevate kaaslastega.

Stuudio 666

Legendaarne ansambel Foo Fighters (mille liikmeid kehastavad filmis bändimehed ise) kolib kogu oma kaaskonnaga uhkesse vanasse villasse, et lindistada seal oma kauaoodatud kümnes stuudioalbum. Kohapeal selgub aga, et ansambli ninamehe Dave Grohliga sünnivad imelikud lood. Teda ründavad nimelt üleloomulikud ja deemonlikud jõud, mis seavad ohtu albumi valmimise ja ka bändiliikmete elud...

Gucci tragöödia

Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... See oli luksuse, stiili, võimu sünonüüm, kuid ka perekonna needus. See on läbi kolme aastakümne kulgev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viivad jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis. Legendaarse lavastaja Sir Ridley Scotti glamuurse ja pingelise krimidraama peaosades on Lady Gaga ("Täht on sündinud") ja Adam Driver ("Viimane duell").

Respect

Biograafiline draama legendaarse laulja Aretha Franklini karjäärist – alates lapsepõlvest, mil ta laulis oma isa gospelkooris, kuni ülemaailmse kuulsuse saavutamiseni. See on erakordne lugu muusikaikooni teekonnast oma tõelise hääle leidmisel.

Isa Stu

Draama, mis põhineb tõestisündinud lool. Stu on endine poksija ja üldsegi mitte usklik mees. Ent kui ta raskes mootorrattaõnnetuses napilt ellu jääb, hakkab ta elu üle järele mõtlema. Stule tundub, et ehk anti talle uus võimalus selleks, et ta saaks kuidagi teisi inimesi aidata. Peagi jõuab ta üllatavale järeldusele, et temast peab saama katoliku preester. Teekond enesehävitusest lunastuseni võib olla lühike ja ettearvamatu. Filmi peaosades mängivad Mark Wahlberg ("Võitleja"), Mel Gibson ("Braveheart"), Jacki Weaver ("Bird Box") jt.

Filmid

Uued filmid sisuleidjas

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

HBO

Film

Uued filmid ja sarjad HBO-s

Mehed, kes müüsid jalgpalli MMi maha

Dokumentaalfilm sellest, kuidas FIFA mehed 2022. aastal maailmameistrivõistlused Katarile müüsid.

Vaatan lähemalt

C.B. Strike: Vere sund

Strike’i poole pöördub naine, kes palub abi oma 1974. aastal kadunuks jäänud ema leidmisel.

HBO-s alates 7.02

Viimased meie hulgast

Joel ja Ellie, keda ühendab neid ümbritsev karm maailm, on sunnitud vastu panema jõhkratele asjaoludele ja halastamatutele tapjatele rännakul läbi pandeemiajärgse Ameerika.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

Go3 Film

Film

Uued Go3 Filmi sarjad ja filmid

Tell Me Who I Am

Vaatame uuesti 20. sajandi ajalugu läbi Amelia Garayoa pilgu.

Into the Badlands

Võimas sõdalane ja üleloomulike võimetega noor poiss otsivad valgustust halastamatus postapokalüptilises Ameerikas, mida kontrollivad feodaalparunid.

Star Trek Into the Darkness

Pärast seda, kui tähelaeva "Enterprise" meeskond jõuab tagasi koju, avastavad nad, et nende enda organisatsioonist pärit pidurdamatu jõud on hävitanud suurema osa laevastikust. Kapten Kirk juhib ajujahti sõjatsooniks muutunud maailmas, et tabada see elav massihävitusrelv. Kangelased kistakse eeposlikku malemängu elu ja surma peale. Armastus pannakse proovile ja sõprussidemed purunevad, et päästa Kirki ainus pere – tema meeskond.

TOP 6 eelmisel kuul

Telia TV nüüd igas sinu seadmes

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

Vaatan pakette