TV Uudised

TV Uudised

Rock Hotel "Tähti üheks õhtuks"

Aasta esimesel kuul ühendavad Tanel Padar, Ott Lepland ja Robert Linna muusikalise jõu ning astuvad üheskoos lavale ansambli Rock Hotel legendaarsete hittidega. Kontserdiga tehakse 2022. aastal tegevuse lõpetanud bändile suur kummardus ning esitusele tuleb kogu Rock Hoteli lugude paremik! Soliste saadab Eesti A-klassi muusikutest koosnev suurbänd. Saa osa unustamatust konserdist laupäeval, 28. jaanuaril kell 19.00 Inspira kanalil. Piletid Alexela kontserdimajas toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis.

Tähti tuleb ja läheb aga Rock Hotel jääb!

Inspira

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Rabaradapidi: Šotimaa – UUS HOOAEG!

Eetris alates P, 29.01 kell 18.00

Rabaradapidi neljas hooaeg viib matkasõbrad Heleri ja tema pruuni labradori Finni Šotimaale, kus läbitakse pea 400 kilomeetri pikkune Southern Upland Way. Oma heitliku ilma ja kompromissitu, kuid samas maalilise looduse poolest tuntud Šotimaa ei jäta ka sel korral matkaselle puutumata. Heleri ja Finni seiklustele saad kaasa elada alates 29.01 igal pühapäeval Inspira vahendusel.

Sarjad Inspiras

Kuningakoda 2022

Ajakirjanik Rania Shemoun Olsson jälgis Rootsi kuninglikku perekonda 2022. aastal, mida iseloomustavad Ukraina sõda ja Rootsi muutunud julgeolekuolukord. Pärast pandeemiat on töö normaliseerunud, kuid tegeleda tuleb ka pere südameprobleemidega.

Eetris R, 20.01 kell 20.00

Peakütid

Aasta on 2002 ning värskelt Oslo eksklusiivsesse personaliagentuuri palgatud ambitsioonikas värbaja Roger Brown saab keerulise ülesande: leida naftafirmale Njord Oil uus tegevjuht. Roger on nõus edu ja karjääriredelil tõusmise nimel tegema mida iganes, kuid varsti panevad tema valed ja manipulatsioonid tema enda ja lähedaste elu suurde ohtu.

Eetris alates R, 27.01 kell 20.00

Basic Bitch

Sõbrannad Anine, Ingrid, Madeleine ja Julie olid 94. aastal Tønsbergi kõige kuumemad tüdrukud. Seda on nad siiani – kõik teised on linnast lahkunud. "Basic Bitch" on uus sari neljast üsna tavalisest neiust, kes oleksid võinud ambitsioonikate kärjäärisihtide ja #lifegoals tuules Oslosse kolida, kuid eelistavad kodukandi rahulikku elu.

Eetris alates T, 17.01 kell 20.00

Osiecka

Agnieszka Osiecka oli luuletaja, lavastaja, ajakirjanik ja ja üks silmapaistvamaid poolakaid. Ta kirjutas üle 2000 laulu, sketši ja lavateose. "Murtud värvi poetess", nagu teda nimetas Jan Kott, kirjutas sõnu lauludele, millest said Poola levimuusika aegumatud tipphitid. Vaatajad saavad jälgida tema põnevat elu Poola värvika seltskonnaelu taustal 50ndate keskpaigast kuni 90ndate keskpaigani – varast noorust, aastatepikkust õppimist Łódźi filmikoolis, tööd kuulsates tudengiteatrites, aga ka tema tähelepanuväärse edu ja suure kuulsuse aega.

Eetris P kell 19.00

Film

Filmid Inspiras

Kaose planeet

Lähitulevikus aset leidvas põnevikus avastab Todd Hewitt (Tom Holland) oma koduplaneedilt lennumasinaga alla kukkunud salapärase tüdruku Viola (Daisy Ridley). Planeedilt on kõik naised kadunud ja mehi mõjutab “müra” – jõud, mis muudab kõik nende mõtted nähtavaks. Sellises paigas on Viola elu ohus ja tema kaitsmiseks tuleb Toddil avastada oma sisemine jõud ning paljastada planeedi sünged saladused.

Eetris R, 21.01 kell 22.00

44. laps

Poliitpõnevik “44. laps” jutustab sarimõrvari jahtimisest 1953. aastal Nõukogude Liidus. Julgeolekuagent Lev Demidov (Tom Hardy) keeldub oma naist Raisat (Noomi Rapace) reeturiks pidamast ning Lev ja Raisa pagendatakse Moskvast provintsi. Seal ühendavad nad jõud kindral Mihhail Nesteroviga (Gary Oldman), et leida noori poisse jahtiv sarimõrvar. Nende õigluse otsing seab aga kahtluse alla Levi psühhopaatilise rivaali Vassili (Joel Kinnaman) väite, et selles paradiisis puudub kuritegevus.

Eetris R, 27.01 kell 22.00

Vari pilvedes

Plahvatusohtlik sõjamärul naissoost hävituslendurist, kes peab II maailmasõja ajal B-17 pommitajaga transportima ülisalajasi dokumente. Pardameeskond on naise ja tema salajase lasti suhtes umbusklik, kuid just siis märgatakse pilvedes varju... Kas see on Jaapani hävitaja või midagi veelgi hirmsamat?

Eetris E, 30.01 kell 22.00

Mark Felt

Lugu Mark Feltist, kes "Deep Throat’i" nime all aitas 1974. aastal ajakirjanikel Bob Woodwardil ja Carl Bernsteinil paljastada Watergate'i skandaali.

Eetris R, 10.02 kell 22.00