Venemaale reisija saab kasutada senisest 2,5 korda enam mobiilse interneti mahtu sama hinnaga

Telia ja Diil pakuvad 16. jaanuarist uut mobiilse andmeside Nädalapaketti Venemaa suunal, mille tellijad saavad kasutada Venemaal reisides senise pakkumisega võrreldes kaks ja pool korda enam andmeside mahtu.

Kui seni sai Venemaal kasutada Nädalapaketiga valitud riikides 400 megabaidi ulatuses mobiilset andmesidet, siis uue Nädalapaketiga on võimalik kasutada kuni 1 GB nädalas.

„Igas kuus reisivad Venemaale tuhanded Telia kliendid, kelle nõudlus mobiilse andmeside vastu näitab selget kasvu. Soovime neile vastu tulla ja võimaldada senisest muretumat mobiilse interneti kasutamist Venemaal,“ märkis Telia Eesti teenuste juht Helve Rammul, kelle kinnitusel on 1GB aktiivsemale kasutajale nädalas piisav maht.

Teenust „Nädalapakett Venemaal“ saab kasutada kuni andmemahu (1GB) täitumiseni või perioodi (7 päeva ehk 168 tundi) lõppemiseni alates selle aktiveerimisest. 1GB ärakasutamisel rakendub andmeside päevalagi, mis kehtib Venemaal. Seejuures säilib kliendil õigus tellida uus nädalapakett. Nädalapaketi maksumus on 24,95 eurot (ärikliendile lisandub käibemaks ehk hind kokku 29,94 eurot). Nädalapaketti saab tellida vaid SMS-i teel, nagu ka teisi pakette, saates SMS-i sisuga NADAL RUS numbrile 9560. Nädalapaketti saab ka ette tellida, aga mitte rohkem kui 7 päeva enne selle reaalset kasutama hakkamist.

Nädalapakett aktiveeritakse esimese kasutuskorraga Venemaa operaatori võrgus ja siis saab seda kasutada 168 tundi (7 päeva). Pakkumine kehtib kõigile Telia ja Diili lepinguliste era- ja äriklientidele ning kõnekaardi klientidele (Diil, Super, Simpel).

Tutvun teiste uudistega