Telia telekanal Inspira pakub sügisel ridamisi uut ja eksklusiivset sisu

Enam kui 200 000 Eesti koduni jõudev Inspira kanal toob sügishooajal vaatajani hulgaliselt põnevat ja eksklusiivset telesisu, pakkudes nii uusi välismaiseid sarju, kodumaiseid seiklussaateid, korvpalli, e-sporti kui muud meelelahutust.

INSPIRA OMATOODANG JA EKSKLUSIIVSED EESTI SARJAD

 „Üle ja ümber: Las Vegas ja Route 66“

  • Eetris alates 18.09, laupäeviti kell 19.00

Armastatud seikleja onu Raiu läheb üle ookeani USA-sse. Paaripäevasest tööalasest konverentsist saab suurejooniline seiklus üle ja ümber Ameerika. Eksklusiivselt Inspiras!

 „Kaubikurändurid“

  • Eetris alates 02.10, laupäeviti kell 19.30

Inspira omatoodanguna valminud saatesari, mis räägib elustiili muutmisest ja rändamisest kaubikuga ehk vanlife elustiilist. Peategelased Karmen ja Kristjan on otsustanud jätta majas elamise mugavused ning pakkida kogu oma elu ja koer Lenny kaubikusse, et sellega mööda maailma rännata. Saatesarja jooksul saab näha, kuidas nad selleks elumuutuseks valmistuvad, kuidas tühjast kaubikust kodu loovad ning nende esimesi vanlife elustiili katsetusi. Lisaks tutvutakse teel paljude põnevate külalistega. Eksklusiivselt Inspiras!

 „Tere, maailm“

  • Eetris alates 14.10

Eksklusiivselt Inspiras! Reisisaade, mille produtsent on Tiina Park ja saatejuht Kertu Jukkum.

 „Sassis“

  • Eetris alates 22.10

Eksklusiivselt Inspiras! Komöödiasari, mille autorid on Rain Tolk ja Andres Maimik.

 „Metsavennad“

  • Eetris alates novembrist

Eksklusiivselt Inspiras! Ajalooline dokumentaalsari Eesti metsavendlusest.

KORVPALL, E-SPORT, MUUSIKA

 Korvpalli Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniir

  • Inspira eetris 13.09 – 17.09

BC Kalev/Cramo alustab oma tänavust hooaega BCL ehk Korvpalli Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniiriga Tallinnas Saku Suurhallis, kus mängus on koht põhiturniirile. Osaleb kuus võistkonda kuuest erinevast riigist ning edasi pääseb vaid üks võitja. Inspira kannab üle kõiki turniiri kohtumisi.

 Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo mängud VTB Ühisliigas

  • Inspira eetris alates 28. septembrist

Septembri lõpus algab korvpalliklubi BC Kalev/Cramo järjekordne hooaeg VTB Ühisliigas. Otseülekandeid BC Kalev/Cramo mängudest näeb alates 28. septembrist Inspira kanalis ning hooaja jooksul seisab Eesti juhtival korvpalliklubil VTB-sarjas ees üle paarikümne mängu.

 Tallinn Music Week

  • 30. september

Täpsem kava on hetkel kokkuleppimisel.

 Telia Open CS:GO e-spordi turniir

  • Oktoobris

Telia Open CS:GO e-spordi turniir toimub juba kolmandat korda ning tiimide vahelisi mõõduvõtte näeb koos asjatundjate kommentaaridega ka Inspira kanalis. “Counter-Strike: Global Offensive” ehk CS:GO on üks populaarsemaid e-spordi mänge. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada – ühel poolel ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide tegevus peatada.

 Cyber Battle finaali ülekanne

  • Oktoobris

Cyber Battle on koolinoortele suunatud põnev küberturvalisuse teemaline võistlus, kus eelnevates laagrites omandatud algteadmised küberturvalisuse ja „häkkimise“ teemadel tuleb võitluses ajaga proovile panna.

SARJAD JA FILMID

Alates 2. septembrist näeb Inspira kanalis hittsarja „Schitt’s Creek“, mille viimane hooaeg tegi Emmyde jagamisel komöödiaauhindade seas puhta töö. Samuti lisandub Telia TV-sse noore Eesti režissööri German Golubi linateos „Mu kallid laibad“, mis võitis mullu tudengifilmide Oscari.

Lähikuudel on lisandumas veel mitmed sarjad: „Südamesell“ 5. hooaeg, „Laht“, „Raskuste kiuste”, „Sügis Jimmy farmis“, „Hotell Swan Helsingi“, onu Raiu reisiseiklus „Reis ümber kolme mere“, uued loodusdokumentaalid, meelelahutuslikud tõsielusaated, põnevad filmid ja palju muud.

FILMILAENUTUS

Telia TV filmilaenutusse on hiljuti lisandunud mitmeid uusi linateoseid nagu näiteks „O2“, „Kena vaikne kohake 2“, „Mortal Kombat“, „Godzilla vs. Kong“, „Mehe raev“ jpm.

Tutvun teiste uudistega