Telia e-poes algas Galaxy Note 10 ja Note 10+ eelmüük

Samsung esitles eile hilisõhtul oma populaarse Note-seeria uusi telefone Galaxy Note 10 ja Note 10+, mille eelmüük algas Telia e-poes täna hommikul.

Samsungi teatel jõuab Galaxy Note 10+ kasutajateni ajaloo suurima ekraaniga, mis ulatub 6,8 tollini. Note 10 pakub aga veidi väiksemat ehk 6,3-tollist ekraani.

Telefonidel on vastavalt 12 GB ja 8 GB muutmälu ning kuni 512 GB ja 256 GB salvestusruumi. Jätkuvalt on Note 10 telefonidel olemas S Pen puutepliiats, mis lubab otse telefoni mugavalt märkmeid teha.

Telefoni tagaküljel on kolm kaamerat – telefoto kaamera tavaliste piltide tegemiseks ning lainurk- ja ülilainurkkaamerad, millega saab jäädvustada suuremaid objekte või inimeste gruppe, mis muidu nii hästi kaadrisse ei mahuks.

Uute telefonidega saab lähemalt tutvuda Telia e-poes.

Galaxy Note 10 ja Note 10+ eelmüük algas Telia e-poes 8. augusti hommikul ning kestab 22. augustini. Eelmüügist tellijad saavad Note 10+ telefoni eelisjärjekorras kätte juba alates 12. augustist ning Note 10 telefonide tarned algavad 19. augustist.

Seejuures saab Note 10 näidistega juba lähipäevil tutvuda Telia suuremates esindustes Tallinnas ja uues Tartu Lõunakeskuse esinduses.

Note 10+ telefoni ostja saab Samsungi poolt kaasa ka tasuta kingituse – Samsung Galaxy Buds kõrvaklapid (piiratud koguses!).

Galaxy Note 10 hind on Telia e-poes 949 €, Note 10+ mudeli puhul aga 1099 €. Lisaks pakub Samsung mõlema mudeli ostjale 100 € lisaboonust, kui klient tagastab oma vana seadme. Lisainfot selle kohta leiab veebilehelt www.tagasiost.ee.

Uute telefonide tavamüük erinevates kanalites algab alates 23. augustist.

Telia Eesti kauba ja seadmete valdkonnajuhi Pepe Aaviksoo sõnul võtavad Galaxy Note 10 ja Note 10+ kokku parima, mida Korea tehnoloogiahiid sel aastal telefonide segmendis pakub.

„Kindlasti on tegu huvipakkuva seadmega, eriti kui inimene ootab oma ühest peamisest igapäevasest tööriistast tehnoloogia viimast funktsionaalsust, suurepärast disaini ja parimat kasutuskogemust. Kuigi viimastel aastatel on osa tarbijaid ehk tundnud, et nutitelefonide innovatsioon on jõudnud lõpusirgele, siis Note 10 esmalt väiksena tunduvad parendused on tegelikkuses märkimisväärne samm edasi. Julgustan kõiki juba lähipäevil külastama Telia suuremaid esindusi Tallinnas ja uuenenud Tartu Lõunakeskuse esindust, kus saab omal käel seadmetega tutvuda ning usun et huvilised saavad positiivse üllatuse osaliseks,“ märkis Aaviksoo.

Tutvun teiste uudistega