Muudatused TV ja Koduinterneti teenuste pakkumises

Telia muudab alates 1. maist TV ja Koduinterneti teenuste hinnakirja ning kutsub kõiki tänaseid vana nutiTV kasutajaid üle tulema moodsale Telia TV teenusele.

Telia on aastaid panustanud moodsa TV- ja kvaliteetse internetiteenuse arendamisse. Selle aja jooksul on Telia TV saanud mitmeid olulisi täiendusi, nagu lisatasuta FOXplay, moodne ja mugavalt kasutatav Telekava ning personaalsed filmisoovitused videolaenutuses, mis muudavad teenuse kasutamise veelgi rikkalikumaks ja mugavamaks. Internetiteenuse puhul on Telia aga ainus teenusepakkuja Eestis, kes võimaldab klientidel kasutada ühesuuruse alla- ja üleslaadimise kiirusega (näiteks 100/100 Mbit/s) internetiühendust.

Samal ajal on kasvanud teenuste sisukulud (näiteks kanalite edastamise õiguste tasud). Et pakkuda edaspidi kaasaegseid ja pidevalt uuenevaid teenuseid, muutub alates 1. maist Telia erinevate TV teenuste (vana nutiTV, Telia TV, MINU.TV) hinnastus ning kõikide TV lahenduste põhipaketi kuutasu saab olema senise 5€ asemel 6€.

Samal ajal lisame Telia TV kasutajatele ilma lisatasuta põhipaketti juurde HD kvaliteedis kanaleid. Veebruaris lisasime HD formaati Kanal2, Kanal11 ja Kanal12. Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo. Sarnaseid täiendusi on oodata lähitulevikus veelgi.

Ühtlasi soovitab Telia kõigil tänastel vana nutiTV kasutajatel üle tulla moodsale ja pidevalt uuenevale Telia TV teenusele, mille põhipakett pakub 6€ kuutasu eest senisest tunduvalt kaasaegsemat ja rikkalikumat sisuelamust. Telia plaanib vana nutiTV platvormi sulgeda 2017. aasta sügisel ning juba täna kasutab ca 90% meie TV klientidest uut Telia TV platvormi.

Uus Telia TV sisaldab:

  • sisukamat põhikanalite valikut;
  • reklaamivaba kordusTV-d, mis võimaldab mugavalt järele vaadata kodumaist sisu;
  • sadade tasuta filmide ja mitmete sarjadega Filmiriiulit, mis täieneb igal nädalal;
  • põnevat ja lisatasuta FOXplay sarjade vaatamise keskkonda;
  • hoolikalt valitud sisuga Lastenurka pere kõige pisematele;
  • enam kui 130 kanalile laienevat salvestamisteenust;
  • rohke filmivalikuga ja täiustatud Videolaenutust, kuhu lisasime isiklikud filmisoovitused.

Lisaks TV teenusele ühtlustuvad ka erinevate Koduinterneti pakettide hinnad. Optilisel võrgul põhineva 100/100 Koduinterneti hind langeb 1€ võrra (senise 26€ asemel 25€) ning 500/500 Koduinterneti hind 8€ võrra (senise 50€ asemel 42€). 50/50 Koduinterneti hind muutub aga 1€ võrra (senise 21€ asemel 22€). Selle sammuga soovib Telia muuta suuremad internetikiirused klientidele taskukohasemaks ja kättesaadavamaks.

Telia üldtingimuste p 2.6.1 järgi võib Telia muuta hinnakirja tasumäära muuhulgas kui tasumäära kehtestamise ajaga võrreldes on muutunud selle kehtestamise aluseks olnud või sellega seotud asjaolud (sh nt tarbijahinnaindeks, tööjõu- või muud sisendkulud, Teenuse ulatus, parameetrid või sisu, üldine turusituatsioon jne).

Kui klient ei soovi muutunud tingimustel eKodu kasutamist jätkata, on tal soovi korral võimalik eKodu leping üles öelda ilma leppetrahvita, teatades selles Teliale enne 30.04.2017.a.

Tutvun teiste uudistega