Kino Kosmos IMAX kinopileteid saab osta mobiilimaksega

Kõigil EMT klientidel avanes sel suvel võimalus osta kino Kosmos IMAX pileteid spetsiaalse äpi vahendusel ning tasuda piletite eest mobiilimaksega.
 
Kino Kosmos äpp võimaldab kinofännidel vaadata Baltimaade moodsaimas IMAX kinos linastuvate filmide kava ja osta mobiilimakset kasutades kinopileti vaid mõne näpuliigutusega.
 
„Hea meel on tuua klientideni järjekordne mobiilimakse koostöös partneriga, kes väga selgelt panustab kvaliteedile ja on uuendusmeelne,“ sõnas Eesti Telekomi uute äride juht Holger Haljand, kelle sõnul kattuvad paljud EMT kliendid Kino Kosmos IMAX omadega.
 
Kino Kosmos IMAX piletite eest on mobiilarvega maksmine võimalik kõigil EMT ja Diil lepingulistel eraklientidel ning kõnekaartide kasutajatel. Äri- ja suurklientidest (ärikliendi lepingu sõlminud) tööandja telefoni kasutajad saavad teenust kasutada juhul kui tööandja on EMT iseteeninduses andnud vastava õiguse või kui klient kasutab Era-arve teenust. Äpp on tasuta saadaval kõigile Android ja iOS seadmete kasutajatele.
 
Ostutehingu maksumusele lisandub EMT mobiilsideteenuse teenustasu (0,32€ km-ga; 0,27€ km-ta). Kino Kosmos piletite ostmisel kehtib päevalimiit 50 €.
Tutvun teiste uudistega