ETV ja ETV2 jõuavad Elioni nutiTV klientideni HD-kvaliteedis

Alates tänasest, 7. septembrist jõuab ETV ja ETV2 kanalite telepilt ülikvaliteetses HD-formaadis kõikide Elioni nutiTV klientideni, kes kasutavad Motorola või Arrise digiboksi või Elioni nutiTV rakendusega Samsungi või LG telerit.
 
Need kliendid, kes kasutavad Amino digiboksi, näevad ETV ja ETV2 kanaleid ka peale 7. septembrit samamoodi edasi, ehk SD-kvaliteedis.
 
Uue nutiTV kliendid leiavad ETV HD kanalid kanaliseadetest, kus saab kanalile valida kvaliteedi – kas SD- või HD-formaadis.

Vana nutiTV menüüga, kus kanalid on seotud konkreetse numbriga, leitakse kõikide teenustega kanalid positsioonidelt 301 ja 302, vastavalt ETV HD ja ETV2 HD. Kanaliloendi lõpus on uued HD kanalid põhjusel, et vajutades vana menüüga puldil noolt üles jõuab ETV HD kanaliteni lihtsalt ja mugavalt.
 

Vana nutiTV kasutaja peab uued kanalid ise käsitsi oma lemmiklisti lisama. Uue nutiTV klient (kes kasutab uut menüüd), kellel on ETV juba varasemalt lisatud lemmiklisti, leiab kanali endiselt lemmiklistist ning saab muuta kanaliseadetest kanali kvaliteeti (vastavalt siis kas SD- või HD-formaat).
 

Eesti Telekomi TV ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul kuuluvad ETV kanalid eestimaalaste vaadatuimate kanalite hulka ning nende edastamine HD-kvaliteedis lisab telerielamusele uue mõõtme.
 
Elioni nutiTV-s on juba täna esindatud 26 HD-formaadis kanalit, mille seast leiavad kvaliteetset sisu nii spordi-, looduse-, muusika-, reisi-, ajaloo- kui dokumentalistika sõbrad. ETV ja ETV2 lisandumine nende hulka on märk sellest, et ka kodumaised telekanalid on liikumas kvaliteetsema pildi- ja helikvaliteedi suunas.
 
Parema kvaliteediga pildi saamiseks on Elioni klientidel võimalik oma Amino digiboks kaasaegsema seadme vastu vahetada, mida on võimalik teha kõigis EMT ja Elioni esindustes.
 
Hetkel on Elionil käimas ka kampaania, mille raames on võimalik vana digiboks uue vastu vahetada. Kui klient tagastab oma Amino digiboksi või annab nõusoleku muuta oma vana digiboks kasutuskõlbmatuks (st 14 päeva jooksul peale kliendilt loa saamist seade enam ei tööta), saab ta vastu uue Arrise digiboksi, mille üürimine on 6 esimese kuu kestel tasuta. Peale 6 kuu möödumist rakendub tavapärane üürisumma ehk 1,99€ kuus.
Tutvun teiste uudistega