Eestis algas Samsung Galaxy S8 eelmüük

Samsung tutvustas äsja oma uusi lipulaevu Galaxy S8/S8+, mida saab alates tänasest eelmüügi korras Telia e-poest tellida.

Galaxy S-seeria näol on tegu Eestis üha nõutumaks kujunevate nutitelefonidega, mis nii oma välimuselt kui tehniliselt võimekuselt kuuluvad absoluutsesse tippklassi. Näiteks selle aasta veebruaris kerkisid Samsung Galaxy S7/S7 Edge Telia nutitelefonide müügiedetabelis 2. kohale, edestades seejuures Apple’i tippmudelit iPhone 7.

Telia tehnoloogiablogi Digitark tegi Galaxy uue S-seeria lansseerimisest ka live-blogi ülevaate, mida saab jälgida SIIN .

Uut Galaxy nutiseadet saab juhtmevabalt laadida ning tänu veekindlusele võimaldab see ka vee all filmimist ja pildistamist. Samuti sisaldab Samsungi lipulaev kolme turvalist avaekraani avamisvõimalust – silmaiirise skänner, näpujälje lugeja ning näotuvastus.

Galaxy S8/S8+ eelmüük kestab Telia e-poes 19. aprillini ning kõik eelmüügi perioodil endale seadme soetanud kliendid saavad selle kätte alates 18. aprillist. Kogu eelmüügi ajal kehtib Galaxy S8/S8+ soetamisel soodustingimustel järelmaks, mis tähendab 0% intressi, 0€ sissemakset ja 0€ lepingutasu.

Samsungi uue lipulaeva tavamüük algab kõigis Telia müügikanalites 28. aprillil.

Tutvun teiste uudistega