Eesti Telekom aitab Lottemaad arendada

Läinud nädalal allkirjastas Eesti Telekom koostöölepingu Lottemaaga, millega sai telekomiettevõttest üks kolmest Lottemaa peatoetajast. Eesti Telekomi üheks missiooniks on laste ja noorte huvitegevuse ning hariduse toetamine ning koostöö Lottemaaga pakub selleks uusi ja põnevaid võimalusi.
 

„Lottemaa kui Eesti parima turismiettevõtte ja Eesti Telekomi kui kvaliteetseima teenusepakkuja koostööst sünnib kindlasti sünergiat, mis annab lisaväärtust kõigile Lottemaa külastajatele. Lotte telefonid ja tahvelarvutid on Eesti Telekomi klientide hulgas väga populaarsed ja seetõttu on ka turvalise ja arendava mobiilse sisu pakkumine kogu perele meie jaoks prioriteediks," ütles Eesti Telekomi juhatuse liige Piret Mürk-Dubout.  

Lottemaa juhatuse esimehe ja ühe rajaja Rein Malsubi sõnul on ka Lottemaa meeskonnal väga hea meel, et selline suur koostööleping sõlmitud sai, sest Lottemaa tahab oma külastajatele pakkuda nii toredaid elamusi kui ka võimalusi saada kasulikke ning harivaid teadmisi erinevatest eluvaldkondadest.

„Koostöö Eesti Telekomiga avardab võimalusi, kuidas tõsta teemapargi külastajate teadlikkust interneti turvalisusest läbi mängulisuse," lisas Malsub.

Lottemaal soovib Eesti Telekom  tõsta laste ja noorte teadlikkust, kuidas mõistlikult, turvaliselt ja kasulikult internetti kasutada. Selleks on plaanis välja tulla erinevate mänguliste ja harivate tegevustega.

Samuti arendab Telekom hetkel spetsiaalselt Lottemaa külastajatele suunatud nutirakendust ehk äppi.  Äpi funktsionaalsuste kavandamisel peetakse meeles nii suuri kui väikeseid ning selle eesmärk on anda traditsioonilistele Lottemaa atraktsioonidele ka põnev digitaalne mõõde.

Värskelt sõlmitud koostööleping on hea uudis ka EMT ja Elioni klientidele, kellele on kavas terve eeloleva suve jooksul teha Lottemaa piletite sooduspakkumisi.

Tutvun teiste uudistega