Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 | S8+

Mõtesta ümber, mida telefon teha suudab. Selline näeb välja täiuslik tasakaal välimuse ja funktsionaalsuse vahel. Avasta, miks Galaxy S8 ja S8+ on juba kõige paremad.

Tehnilised andmed

Vali mudel

Galaxy S8
Galaxy S8+

Vali värv

Maht

64 GB

Ostan


Mis on karbis?

S8 box contents

Tutvustame suurepärast piirideta
Infinity Display ekraani

Galaxy S8 ja S8+ revolutsiooniline disain on alguse saanud seestpoolt – nagu suurte asjade puhul ikka. Telefoni loomisel seadsime eesmärgiks kaotada nutitelefoni ekraani kammitsevad piirangud. Kõik, mida te nüüd näete, on puhas sisu ilma ühegi raamiva piirita. See on kõige suurem, kõikehaaravam ekraan omasuuruste telefonide seas. Seejuures on telefoni ikkagi lihtne ühes käes hoida.


Disain

Piirid on
kaotatud

Infinity Display piirideta, servast servani ulatuv ning justkui üle telefoni külgede valguv ekraan loob täiuslikult ühtlase pealispinna ilma ühegi nurga või kühmuta. Selle puhtakujuline, rikkumatu, katkematu klaas voogab üle terve telefoni esikülje, vajudes märkamatult oma alumiiniumkorpusesse. Kõige selle tulemusena ongi meie ees kaunid kumerused, täiuslik sümmeetria, erakordne ühtsus.Turvalisus

Lollikindel turvalisus

Salaja piiluvad silmapaarid ei ole Galaxy S8 ja S8+ jaoks mingi probleem. Iga silmaiirise muster on ainulaadne, isegi sinu enda iiriste mustrid, seega on nende kopeerimine peaaegu võimatu. Silmaiirise skannimise abil on sinu telefon ja selle sisu avatud vaid sinu silmadele. Kui telefon on vaja kiiresti lukust lahti teha, on näotuvastus käepäraseks abimeheks.

* Silmaiiris on värviline ringikujuline osa sinu silmast.

Tehnilised andmed

Kiirem, isegi vihmas

Tegelikkuses ei lõpeta sa kunagi oma telefoni kasutamist. Seetõttu hoiab Galaxy S8 ja S8+ telefone töös maailma esimene 10 nm protsessor. See on kiire ja võimas ning muudab ka aku kasutamise tõhusamaks. Lisaks eelnevale on olemas võimalus suurendada mälumahtu ning IP68-standardi kohaselt töötab telefon nii vihmastes kui tolmustes tingimustes.