Pilvetöökoht Office 365

Pilvetöökoht Office 365 on lihtsaim viis saada Microsoft Office 365 töövahendid koos kõige vajalike vahendite ja toega igapäevase IT toimimiseks.

 • Alati värskemad kontoritööriistad ja töövahendid sulle sobival viisil.
 • Ettevõtte nõudmistest lähtuvad teenuse ja arveldamise mudelid.
 • Kogu ettevõtte IT toimimist toetavad Telia IT-teenused.

Soovin pakkumist


Alati ajakohane kontoritarkvara

Enam ei ole vaja maksta versiooniuuenduste eest, Office 365 Pilveteenus hoiab sinu kontoritarkvara alati ajakohasena - seda kõike kindla kuutasu eest.

Asukohast sõltumatu

Office 365-ga on kõik failid ja rakendused sulle alati kättesaadavad ega sõltu sellest, kus töötajad viibivad või milliseid seadmeid nad kasutavad - ainus tingimus on võrguühenduse olemasolu.

Madalad stardikulud

Telia pakub nii Office 365 kontoritarkvara kui ka vajalikud töövahendid ühe mugava kuutasu eest. Vali oma vajadustest lähtuv lahendus ning arveldamise mudel ja maksa vaid selle eest, mida tegelikult kasutad.

Terviklik IT-lahendus

Sinu käsutuses on värske kontoritarkvara, ajakohased töövahendid ning tipptasemel Töökohtade haldusteenus koos eestikeelse klienditoega.


Pilveteenus Office 365 pakub kõike vajalikku igapäevase kontoritöö toimimiseks

Microsoft Office 365 pilveteenus on tuttav kontoritarkvara uues kuues ja täiendavate võimalustega. Telia aitab teil selle tööle panna, tagab töötamiseks vajaliku riistvara, vabastab teid haldamise murest ja pakub eestikeelset klindituge.


Office 365 tarkvara võimalused

Kontoritarkvara.

Tuttavad Office'i rakendused (Word, Excel, PowerPoint), alati värsked ja kõikalt ligipääsetavad.

Äriklassi e-post.

50GB suurusega postkastid ning jagatavad kontaktid, kalendrid ja tööülesanded igapäevaseks mugavaks toimetamiseks. Rämpsposti ja pahavarakaitse turvaliseks tegutsemiseks. Mugav veebiliides, Outlooki mailiklient või nutiseadmete sünkroniseerimine valiku vabaduseks.

Veebipõhine failide salvestamine ja jagamine.

50GB suurusega postkastid ning jagatavad kontaktid, kalendrid ja tööülesanded igapäevaseks mugavaks toimetamiseks. Rämpsposti ja pahavarakaitse turvaliseks tegutsemiseks. Mugav veebiliides, Outlooki mailiklient või nutiseadmete sünkroniseerimine valiku vabaduseks.

Privaatne suhtlusvõrk.

Ettevõtte privaatne suhtlusvõrk aitab, läbi info ja ideede kiire jagamise, viia meeskonna koostöö täiesti uuele tasemele.

Veebikoosolekud.

Kuni 250 osalejaga HD kvaliteedis veebikoosolekud ja kohtumised võimaldavad jagada nii video- kui ekraanipilti, esitlusi ja märkmeid ning seda nii ettevõtte sees, kui ka partnerite ja klientidega.

MIDA TELIA JUURDE PAKUB?

Office 365 keskkonna haldus.

Vabasta oma ettevõtte tülikast mässamisest ning usalda Office 365 pilveteenuse keskkond meie kompetentsete spetsialistide hoolde.

Värsked töövahendid

Töökoht teenusena on suurepärane võimalus kasutada ajakohaseid töövahendeid ilma põhivarasse panustamata.

Töökohtade haldus

Muudame IT sinu jaoks inimlikuks tehnoloogiaks, võttes vastutuse igapäevase IT toimimise eest enda kanda, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Klienditugi

Kompetentne klienditugi, et ükski IT-küsimus ei jääks vastuseta.

Rätsepalahendused

Just ettevõtte eripärasid arvestades loodud IT-lahendused annavad ettevõttele vajaliku ärieelise konkurentide ees, et tegelikult õnnestuda.


PILVETÖÖKOHTADE PÕHIPAKKUMINE


OFFICE 365 PILVETEENUS

Office 365 Pilveteenus on mugavaim viis saada ettevõttele ajakohane kontoritarkvara pakett. Kuutasuline teenus lubab mugavalt valida just sellise paketi ja koguse, nagu ettevõttel vaja. Teenuse kasutamisel tekkivate küsimustega saad mugavalt pöörduda Telia klienditeenindusse.

Office 365 pilveteenus

Office 365 Pilveteenuse tellimisel on võimalus valida ettevõtte vajadustest lähtuv teenuspakett. Erinevaid pakette on võimalik omavahel kombineerida ning kuutasuline teenusmudel võimaldab kohandada lahendusi vastavalt ettevõtte nõudmistele.


OFFICE 365
BUSINESS ESSENTIALS

Office 365 Business Essentials pakett sisaldab kõike vajaliku mobiilsele töötajale.

 • Office kontoritarkvara veebiversioon
 • Ärikliendi e-post 50 GB suuruse postkastiga
 • 1 TB failide salvestus- ja ühiskasutusruumi
 • HD-kvaliteediga videokonverentsid
 • Microsoft Teams veebipõhine meeskonna tööruum

Paketi hind: 5,10 €/kuus

OFFICE 365
BUSINESS

Office 365 Business pakett sisaldab alati värsket kontoritarkvara ning 1 TB failide salvestusruumi pilves.

 • Office kontoritarkvara veebis ja arvutis
 • Office rakendused nutitelefonis ja tahvelarvutis
 • 1 TB failide salvestus- ja ühiskasutusruumi

Paketi hind: 10,70 €/kuus

OFFICE 365
BUSINESS PREMIUM

Office 365 Business Premium pakett on mõeldud ärikliendile, kes soovib nii värskeid tööriistu kui ka liikuvat tööd toetavaid pilveteenuseid.

 • Office kontoritarkvara veebis ja arvutis
 • Office rakendused nutitelefonis ja tahvelarvutis
 • Ärikliendi e-post 50 GB suuruse postkastiga
 • 1 TB failide salvestus- ja ühiskasutusruumi
 • HD-kvaliteediga videokonverentsid
 • Microsoft Teams veebipõhine meeskonna tööruum

Paketi hind: 12,70 €/kuus

Teenuse raames tagab Telia kliendi tellitud hulga kasutajalitsentse ning võimaluse pöörduda kasutamisel tekkivate küsimustega Telia klienditoe poole. Kliendi tellitud haldustegevused Microsofti pilveteenuse keskkonnas teostatakse vastavalt Telia hinnakirjale.

KÜSIN PAKKUMIST

Või võta ühendust oma kliendihalduriga

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

OFFICE 365 PILVETÖÖKOHT

Kombineerides omavahel Office 365 Pilveteenuse, Telia Töökohtade Haldusteenuse ning Töökoht teenusena paketid, saad kõik vajalikud töövahendid ettevõtte kontorisse ühe mugava lahendusena.

PILVETÖÖKOHT OFFICE 365

Pilvetöökoht Office 365 annab võimaluse ühe mugava lahendusena saada kõik vajalik ühe tänapäevase äriettevõtte kontorisse. Ajakohased arvutitöökohad, alati värske kontoritarkvara ning kompetentne IT-tugi on iga tulemusliku tööpäeva aluseks. Vali komponendid just oma ettevõtte vajadustest lähtuvad ning hakka IT-ga mässamise asemel keskenduma hoopis oma põhitegevusele.


OFFICE 365
PILVETEENUS

Office 365 Pilveteenus võimaldab kasutada Microsofti värskemaid kontoritööriistu ning pilveteenuseid, et igapäevane töö sujuks.

TÖÖKOHTADE
HALDUSTEENUS

Muudame IT sinu jaoks inimlikuks tehnoloogiaks, võttes vastutuse selle igapäevase toimimise eest enda kanda.

Loen lähemalt

TÖÖVAHEND
TEENUSENA

Alati värsked töövahendid annavad võimaluse tõrkuva arvuti asemel keskenduda ettevõtte põhitegevusele.

Loen lähemalt

Lahenduse hind koostatakse vastavalt valitud komponentidele ning tingimustele.

KÜSIN PAKKUMIST

Või võta ühendust oma kliendihalduriga

Hinnad ei sisalda käibemaksu.


JUURUTAMINE JA RÄTSEPLAHENDUSED


Telia mõistab, et iga ettevõtte on eriline. Just sinu ettevõtte eripärasid arvestades loodud IT-lahendused annavad ettevõttele vajaliku ärieelise konkurentide ees, et tegelikult õnnestuda.

 • Integreerime Office 365 pilveteenused ja ettevõtte tänase taristu üheks töötavaks süsteemiks.
 • Teise võimalusena loome just ettevõtte vajadustest lähtuva IT-lahenduse, tagades kõik vajaliku alates töövahenditest ning kompetentsest kasutajatoest kuni keerukate serverlahenduste ja IT juhtimiseni.

Teenuse hind: Juurutamise projektide ja rätseplahenduste tasu arvutame välja vastavalt kokkulepitud teenustasemele ja mahule.

Küsin teenindajalt

...või võta ühendust oma kliendihalduriga.