Background

Seminar „Kuidas kaitsta oma äri“

ettevõtte- ja ärijuhtidele

Ülemaailmne koroonakriis on olnud vesi küberkurjategijate veskile: üha enam on kuulda uudiseid ulatuslike rünnakute ja suurte lunavaranõuete kohta. Kurjategijate tegevus on muutunud nutikamaks ja keerulisemaks, osapooli on palju ja alguspunkte keeruline tuvastada.


Seminaril jagavad Telia riski-, halduse- ja turvajuhid kevadise koroonakriisi käigus saadud kogemusi töökeskkondade ja IT-lahenduste haldamise vallast. Lisaks annavad IT-eksperdid põhjalikuma ülevaate viimase aja küberturbetrendidest ning kasulikku nõu, mida enda kaitseks ette võtta.

Häkkerite IoT teemaline töötuba

IT-spetsialistidele, kel on IoT valdkonnas juba teadmisi ja kogemusi

Paneme käed külge, tutvume IoT standardite ja küberohtudega ning katsetame IoT lahenduste erinevaid analüüse. Palume osalejatel enda arvuti kaasa võtta.

Telia peamaja

Mustamäe tee 3

Registreerun

„Capture the Flag“

ehk häkkerite mõõduvõtmine

Kõik võistkonnad sisenevad ühte virtuaalsesse kohtvõrku, kus nad saavad teisi rünnata ning iseennast teiste rünnakute vastu kaitsta. Võistkondadele esitatakse ülesandeid, lahendatud ülesande eest saab võistkond lipu (flag). Samuti võivad võistkonnad rünnata ka teisi võistkondi ning nende väljakutseid lahendada või „näpata“. Võistkond, mis suudab end enim rünnakute vastu kaitsta, teenib boonuspunkte.

TalTechi IT Kolledž

Raja 4, auditoorium 314

Registreerun

Toetajad

Telia TV uudised
Telia TV uudised