Background
cv-online
top
Atraktiivne tööandja
emor
roheline
Austame erinevusi

MIS SIND TELIAS EES OOTAB? VAATA JÄRELE!

Oleme osa rahvusvahelisest Telia Company grupist. Telia pühendunud töötajad pakuvad oma klientidele laia valikut mobiili-, TV-, interneti- ja IT-lahendusi, samuti väärtuslikke sisuteenuseid nii era- kui äriklientidele.

Mida oma praktikantidele pakume ning millised on nende muljed pärast praktikat?

SAAME TUTTAVAKS

Telia inimesed on avatud meelega, tulevikku vaatavad, koostööd ja klienti väärtustavad. Inimesed, keda kannustab uudishimu. Inimesed, kes julgevad proovida asju, mida ei ole kunagi varem proovitud. Me lähtume klientide vajadustest, sest meie jaoks tähendab tähepaar IT inimlikku tehnoloogiat.

Mõtteviisilt oleme DevOps usku: meie IT-analüütikud, arendajad, arhitektid ja IT-administraatorid töötavad agiilselt ühtsete tiimidena. Meie juures kasvavad arendajad, kes suudavad hallata ning haldajad, kes oskavad ka arendada.

Aigar Käis, turbevaldkonna juht Telias: „Turvalisuse valdkonda vaadates võiks öelda, et mitte kusagil mujal kui telekomisektoris pole nii palju erinevaid võimalusi küberturbe teemadega tegelemiseks. Pidevalt uuenevad tehnoloogiad, piiriülesed koostööd ja meie positsioon ühiskonnas panevad meile suure vastutuse meie endi ja meie klientide turvalisuse osas.“

MIKS TULLA TELIASSE PRAKTIKALE?

Praktika käigus saad töötada külg külje kõrval oma ala tippudega, õppida parimatelt ning tõestada end võimaliku tulevase kolleegina. Oleme rahvusvahelised ja väärtustame mitmekesisust. Igal aastal pakume praktikavõimalust kuni 100 tudengile nii Eestist kui mujalt maailmast. Oleme uhked ja rõõmsad, et iga viies praktikant on saanud ka meie kolleegiks.

Telias hindame paindlikkust. Kui töö võimaldab, saab praktikat sooritada eemalt. Praktikakonkursid toimuvad aastaringselt, ent kõige rohkem võtame praktikante ettevõttesse kevadsuvisel perioodil. Praktika kestvus võiks olla vähemalt 2 kuud.

Hayder, Tallinna Tehnikaülikooli küberturvalisuse tudeng ning praktikant Telia IT-arendustiiimis: „Mulle meeldib, et Telias saad sa vabaduse ja vastutuse ise ennast juhtida. Minu jaoks tähendab see pidevat arengut, suuremat julgust otsustada ja kastist välja mõelda.“

KUIDAS TELIA PANUSTAB ÜHISKONDA?

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. ÜRO säästva arengu eesmärgid on põimitud meie strateegiatesse ja uuendusmeelsesse töösse. Vaatan lähemalt

VABAD PRAKTIKAKOHAD