Background

IT-klubi

Omanda uusi teadmisi ja praktilisi kogemusi tippspetsialistide käe all

Vaatan lähemalt
Background

IT-klubi

Omanda uusi teadmisi ja praktilisi kogemusi tippspetsialistide käe all

Vaatan lähemalt

Telia IT-klubi

Telia IT-klubi on infotehnoloogia erialade tudengitele mõeldud programm, mis annab lisaks koolis õpitule nii uusi teadmisi kui ka praktilisi kogemusi, et saaksid areneda võimekaks IT-talendiks.

rocket
Meie kohtumised on kolmetunnised sessioonid, mis toimuvad üks kord kuus pärastlõunastel aegadel.
Igal kohtumisel saad kuulata erinevate valdkondade ekspertide kogemusi, panna ennast proovile praktiliste ülesannete lahendamisel ning omavahel lihtsalt mõtteid jagada.
IT-klubi eesmärgiks on anda sulle võimalus näha, kuidas koolis õpitud teemasid päriselt igapäevases tööelus vaja läheb.

Telia Malev

Ootame suvel 16–19 aastaseid noori Telia Tallinna ja Tartu esinduste malevarühmadesse!

Malevlasena on sinu tööks kõnetada esindusse tulnud kliente ja neid oskuste piires nõustada ja abistada.

rocket
Näiteks saad klientidele sobivaid seadmeid soovitada ning iseteenindusportaali ja käimasolevaid kampaaniaid tutvustada.
Malev algab koolituspäevaga ja lõpeb projektipäevaga, kus tutvustame Telia tegemisi tehnoloogiaettevõttena laiemalt.

Telia Spark Academy

Spark Academy on kõigile Telia praktikantidele mõeldud programm.

Sind ootavad põnevad ülesanded, oma ala tippudest kolleegid, uuenduslikud tehnoloogiad ja toetav organisatsioon. Programm kestab ca 2 kuud ja eeldab, et sa teed samal ajal erialast praktikat oma valitud Telia tiimis.

rocket

Saad edasisele karjäärile hoo sisse

Telias saad töötada külg külje kõrval oma eriala tippudega, õppida parimatelt ning tõestada end võimaliku tulevase kolleegina. Oleme uhked ja rõõmsad, et iga neljas praktikant on saanud ka meie kolleegiks. Telias hindame paindlikkust. Kui töö iseloom seda võimaldab, saad praktikat sooritada ka distantsilt.

Saad areneda nii professionaali kui inimesena

Lisaks arengule oma põhivaldkonnas pakume sulle samu õppimise ja arenguvõimalusi, mida Telia töötajatele – näiteks enesearengu ja -juhtimise töötoad, enesehindamine (sh isiksusetestid) ja karjäärinõustamine, veebipõhiste koolitusplatvormide kasutamine (nt LinkedIn Learning) jne. Õpi ja arene nii palju kui jaksad!

Saad hea ülevaate Teliast

Saad tundma õppida Telia ettevõtet tervikuna: näed, kuidas organisatsiooni erinevad osad toimivad ning saad mitmesuguseid töid varjutada. Samuti tutvustame sulle meie ettevõtte suuremaid sihte, millega panustame nii Eesti kui ka maailma paremaks muutmisele.

Saad uusi kontakte ja palju suhelda

Omalt poolt pakume alustuseks 1500 uut kolleegi, lisaks saad tutvuda ning rohkem koostööd teha teiste Telia praktikantidega. Oleme rahvusvahelised ja väärtustame mitmekesisust. Igal aastal pakume praktikavõimalust ca 100 tudengile nii Eestist kui mujalt maailmast.

Vabad praktikakohad

Kui hetkel ei ole ühtegi Sulle sobivat praktikapakkumist, täida kontaktandmete vorm, täpsustades, millisel alal soovid praktikale kandideerida. Me kas leiame võimaluse sind Spark Academy programmi jooksvalt kaasata või anname Sulle teada, kui on algamas värbamine järgmisesse programmi.

Täidan kontaktivormi