Background

Karjäärivõimalused algavad praktikastUnistuste karjääri algus

Mõistame, et tudengina ei ole sa praegu tõenäoliselt huvitatud töökohast, millega end kogu eluks siduda. Ent sõltumata sellest, millise ameti sa Telias leiad, võime sulle kinnitada, et siin töötamine on tore ja võimaldab sul alustada karjääri, mille kasuks tulevikus otsustada võid. Meiega on sul võimalus töötada positiivses töökeskkonnas koos pühendunud ja kogenud meeskonnaga, aidates meie klientidel avastada uudseimat tehnoloogiat.

Loen lähemalt

Infopäev

Infopäev annab Sulle ülevaate meie ettevõttest, räägime tehnoloogia arengutest ning praktikavõimalustest. Jagame praktikantide edulugusid ja teeme väikese tuuri meie moodsas tegevuspõhises kontoris.

Tule ja saa meiega tuttavaks!

LisainfoRegistreerin infopäevale

Data Centeri ja juhtumiskeskuse ekskursioon

Töövarjupäev

Õppepraktika


Daretrainee programm

DareTrainee praktikandina võidad sa kahekordselt. Ühelt poolt on sul kohe algusest peale päris töökoht. Teiselt poolt ühined programmiga, mille esimese 12 kuu vältel saad keskenduda oma oskuste arendamisele, enda erialasele täiendamisele, valdkonnaga tutvumisele, uudsetes projektides osalemisele ja tegevjuhtkonnaga suhtlemisele.

Lisaks avaneb sul mitmeid võimalusi jagada oma kogemusi, kohtuda teiste DareTrainee praktikantidega ja täiendada enda erialaseid teadmiseid ettevõttes, mis kuulub digiühiskonna absoluutsesse tippu.

Ära ole vähem. Julge olla rohkem #daretrainee

Jälgi meid Facebookis

Telia Company DareTrainee praktikant

Emma Olsson

Telia Company DareTrainee praktikant

Aditya Pai

Telia Company DareTrainee praktikant

Ernesta Grigonytė