Background

SINU JÄRGMINE SUUR VÕIMALUS OOTAB

I am Emelie

Meie oleme Telia

Lubaduste andmisel ja äritegevuses on meile väga oluline toetada oma töötajate eesmärke, unistusi, väärtusi ja püüdlusi. Meil on selge ühine eesmärk ja kindlad väärtused. Teame, et meie töötajad soovivad ise jõuda oma järgmise suure võimaluseni ja töötada tugeva ühtekuuluvustundega meeskonnas. Tahame suhelda inspireerivate inimestega ning kasutada selliseid vahendeid ja tehnoloogiat, mis avaldavad mõju ühiskonnale tervikuna.

Palume sul meie kodulehega lähemalt tutvuda, et saaksid täieliku ülevaate sellest, mida tähendab olla osa meie ettevõttest.

Meie eesmärk

Juhtivast tehnoloogiast inspireerituna on meie eesmärk arendada maailmaklassi tooteid ja teenuseid, mis aitavad tuua maailma lähemale sellele, mis on meie klientidele ja ühiskonnale tõeliselt oluline. Sarnaselt oma tehnoloogiaga oleme ka meie pidevas arengus. Just seepärast ootame oma meeskonnaga liituma just motiveeritud ja kogenud inimesi, nagu sina.

Mida me sulle pakume?

Sõltumata sinu valitud ametikohast tagame sulle Telias isiklikuks arenguks vajalikud vahendid ja toetuse. Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks.

Telia uus tulevikukontor Mustamäe teel üllatab tegevuspõhiste töökohtade ja innustava töökeskkonnaga.

Huvitavaid fakte Teliast

Telias on rikkalikult võimalusi, et muuta Eesti elu paremaks. Meie mõju ühiskonnale algab põhiärist ning Telia suurim mõju on teenused, innovatsioon ja investeeringud – just need aitavad Eesti digiühiskonda tagant tõugata. Soovime olla liider nii kvaliteedis kui ka innovatsioonis ning kuna tegutseme pidevalt muutuvas äris, mõtleme alati uuenduslikult.

Eesti riigi arengus osalevad mingil viisil kõik tööstusharud ja nendes töötavad inimesed ning omamoodi on neil meiega sarnased eesmärgid ja püüdlused. Ent vähestel ettevõtetel on käes niivõrd palju võimalusi.

See tähendab, et saame asju muuta ja teisiti teha ning mitte üksnes praegu enda ja teiste pärast, vaid ka tulevastele põlvkondadele mõeldes.

Kui põled soovist asju pidevalt paremini teha, siis oled sa meie jaoks ideaalne kandidaat. Tule ja loome koos uue põlvkonna telekommunikatsiooni organisatsiooni!