Miks peaksin tulema Teliasse?

Oleme uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõte, kelle soov on pakkuda klientidele suurimat väärtust. Pingutame selle nimel, et muuta oma teenuste abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks ning edendada infoühiskonda, et Eesti oleks parem koht elamiseks ja töötamiseks.

Väärtustame kõrgelt oma inimesi ja soovime olla just see eriline koht töötamiseks, sest nii saame oma visiooni ellu viia. Meid innustab, et aastast aastasse on meid valitud Eesti hinnatuimate tööandjate hulka.

Meie inimesi iseloomustab pidev areng – alates sellest, mida toovad kaasa valdkonna innovatsioon ja väljakutsuvad tööülesanded kuni selleni, et meie ettevõttes ootab igaüht kuni 360 põnevat väljakutset. Just nii palju on meil erinevaid ametikohti, kuhu edasi areneda! Kui sellest jääb veel väheks, on võimalik end proovile panna ka rahvusvahelisel areenil läbi meie emaettevõtte Telia Company tööpakkumiste.

Meil töötab Eesti tippspetsialiste kõigis valdkondades. Nii saad igapäevaselt kolleegidelt õppida, arenedes läbi töö ning ühiste projektide. Või huvitab sind kõige uuema tehnoloogiaga kaasaskäimine? Meie inimesed on meie toodete ja teenuste esimesed ja suurimad fännid ning võtavad aktiivselt osa ka äri ja teenuste arendamisest, isegi kui see ei kuulu nende igapäevatöösse.

Ootame sind meie meeskonda, kui sulle läheb eelmainitu korda ning tahad anda oma panuse suurepärase kliendikogemuse loomisesse ning Eestist parema elamise ja töötamise koha kujundamisse. Sinust sõltub!


Kuidas on töötada Telia Eestis?Tööpakkumised


Kui leiad sobiva praktika- või töökuulutuse, kandideeri kohe. Kliki kuulutuses oleval ikoonil "Saada avaldus", sisesta oma isikuandmed ning lae üles oma CV.

Kui sobivat kuulutust parasjagu pole, loo endale konto Telia Company personaliveebis ja telli endale e-posti teel teavitus tulevastest soovitud vabadest praktika- ja töökohtadest. Vajadusel saad kontot uuendada ning teavituste seadistusi muuta.

Täidan avalduse otse Telia Company personaliveebis

Avaldame töökuulutused kodulehel, CV-onlines ja teistes kanalites

Teostame eelvaliku CV-de põhjal hiljemalt 2 nädalat pärast avalduste laekumise tähtpäeva, anname tagasisidet osalejatele

Viime läbi intervjuud kandidaatidega. Olenevalt ametikohast kasutame täiendavate valikumeetoditena tuleva tööga seonduvate ülesannete lahendamist, teadmiste kontrolli, rühmatöid, testimist, kodutöid vms

Teeme lõppotsuse, anname tagasisidet kandidaatidele

Liitu meiega, ootame Sind!


Meie väärtused

Me julgeme

  • olla teerajajad suheldes tihedalt klientidega ja esitades endale väljakutseid
  • olla uuenduslikud jagades ideid, võttes riske ja pidevalt õppides
  • kaasa rääkida öeldes välja oma arvamuse ja jagades muresid

Me hoolime

  • oma klientidest pakkudes lahendusi, mis vastavad nende vajadustele
  • üksteisest olles toetavad, lugupidavad ja ausad
  • maailmast käitudes vastutustundlikult ja kooskõlas eetikapõhimõtetega

Me lihtsustame

  • elluviimist langetades praktilisi otsuseid ja tehes kavandatu kiiresti teoks
  • meeskonnatööd suheldes avatult, tegutsedes üheskoos ja jagades teadmisi
  • toimimist efektiivistades protsesse ja pannes paika selged vastutused

Kas see võiks mulle sobida?

Tegutseme teadmistemahukal ja tiheda konkurentsiga tegevusalal, kus toimuvad kiired muutused. See seab oma nõuded ka inimestele: meie organisatsioon baseerub kompetentsetel ning oma tööle pühendunud inimestel. Ettevõtte poolt julgustame inimesi oma võimeid täielikult kasutama ning kasvama ja arenema nii isiksuse kui professionaalina.

Usume, et andekus ei sõltu soost, vanusest ega rahvusest. Pakume kõigile võrdseid võimalusi ja austame üksteist - see on loomulik osa meie ettevõtte kultuurist.

Kõige tähtsamaks peame inimeste oskusi ja motivatsiooni, võimekust mitmekülgseks koostööks ja keerulistes olukordades hakkamasaamiseks ning soovi end teostada. Sobid meie meeskonda, kui Sinu isikuomadused ja hoiakud on kooskõlas meie ettevõtte väärtustega.


Kuidas praktikakogemusi saada?

Pakume väärtuslikke kogemusi peamiselt IT- ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Oleme teinud pikaajalist koostööd mitmete häid spetsialiste ja juhte ettevalmistavate koolidega nagu Tallinna Tehnikaülikool, IT Kolledž, Tallinna Polütehnikum, Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool jt. Oleme oma partnerkoolidele kasulikuks praktikabaasiks ning leiame praktikantidele võimalusi soovi korral jätkata töötamist ka pärast praktika sooritamist. Korraldame paar korda aastas koolidega koostöös õppekülaskäike, mille käigus õpilased saavad ettevõttega tuttavaks ning seejärel on juba lihtsam otsustada, kas meile praktikale või tööle kandideerida.

Lisaks tutvustame ettevõtet ning meil töötamise võimalusi mitmetel erinevatel üritustel: käime Tagasi kooli projekti raames koolitunde andmas ning osaleme õpilastele ning tudengitele suunatud karjäärimessidel, näiteks Teeviit ja Võti Tulevikku.

Loen lähemalt

1.-2. märtsil 2016 toimus Tallinna Tehnikaülikoolis juba 26. korda tudengimess Võti Tulevikku, mis tõi kokku ligi 60 ettevõtet ning 3000 tudengit.

IT- ja telekommunikatsioonisektor vajab iga aasta üha rohkem häid tegijaid, seega otsisime ka meie messilt tublisid informaatika- ja telekommunikatsioonitudengeid, kes sooviksid tulla praktikale, sobivuse korral saavad nendest samadest noortest hiljem uued kolleegid.

Innovatsiooni- ja start-upi maailma huvilised osalesid meie poolt korraldatud seminaril „VUNK – sinu äri sinu moodi“, kus neil oli võimaluse ise järele proovida, kuidas ideede leidmine ja arendamine käib. Messipäeval tutvustasime praktika- ja töötamisvõimalusi ning boksikülastajaid said Gear VR virtuaalreaalsuse prillidega uut reaalsust tunnetada ehk prillid peas korvpallimängus kätt proovida.

Messil osalemisega võisime igati rahule jääda – huvi meie praktikakonkursside vastu oli suur, lisaks tunnustati Telia väljapanekut atraktiivse ja meeldejääva boksi auhinna vääriliseks.

Kui Sul on huvi sooritada meie juures praktikat, siis jälgi meie praktikapakkumisi, mille leiad töökuulutuste jaotusest. Reeglina viime konkursi läbi korda aastas – märtsis. Hea kogemuse pakkumiseks vajame kandideerimisel koolipoolset praktikajuhendit, Sinu CVd ja motivatsioonikirja, mis väljendab Sinu ootusi praktikale.