Unistuste karjääri algus

Mõistame, et tudengina ei ole sa praegu tõenäoliselt huvitatud töökohast, millega end kogu eluks siduda. Ent sõltumata sellest, millise ameti sa Telias leiad, võime sulle kinnitada, et siin töötamine on tore ja võimaldab sul alustada karjääri, mille kasuks tulevikus otsustada võid. Meiega on sul võimalus töötada positiivses töökeskkonnas koos pühendunud ja kogenud meeskonnaga, aidates meie klientidel avastada uudseimat tehnoloogiat.

Loe lähemalt

Oleme teinud pikaajalist koostööd mitmete häid spetsialiste ja juhte ettevalmistavate koolidega nagu Tallinna Tehnikaülikool, IT Kolledž, Tallinna Polütehnikum, Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool jt. Oleme oma partnerkoolidele kasulikuks praktikabaasiks ning leiame praktikantidele võimalusi soovi korral jätkata töötamist ka pärast praktika sooritamist.

Oma praktikapakkumistega oleme olemas ka iga-aastasel Võti Tulevikku messil.

Õppimine praktilise kogemuse kaudu, mille tulemusena saavutad julguse, vilumuse, oskuse, teadmise ja tahtmise oma valitud valdkonnas edasi õppida, sobiv töökoht leida ja areneda – just see ongi meie Praktika ABC eesmärk. Meie täisprogramm koosneb juhtimiskeskuse ekskursioonist, töövarjupäevast ning pikemast õppepraktikast. Kõigest sellest lähemalt räägime infopäeval.


Infopäev

Infopäev annab Sulle ülevaate meie ettevõttest, räägime tehnoloogia arengutest ning praktikavõimalustest. Jagame praktikantide edulugusid ja teeme väikese tuuri meie moodsas tegevuspõhises kontoris.

Tule ja saa meiega tuttavaks!

Lisainfo

  • Ettevõtte tutvustus
  • Tehnoloogia sissejuhatus
  • Võimalused praktikandile
  • Edulood praktikantidest
  • Maja ekskursioon

Infopäeva kestvus kuni 3 tundi


Data center

Data Centeri ja juhtumiskeskuse ekskursioon

Data center

Töövarjupäev

Data center

Õppepraktika


Daretrainee programm

DareTrainee praktikandina võidad sa kahekordselt. Ühelt poolt on sul kohe algusest peale päris töökoht. Teiselt poolt ühined programmiga, mille esimese 12 kuu vältel saad keskenduda oma oskuste arendamisele, enda erialasele täiendamisele, valdkonnaga tutvumisele, uudsetes projektides osalemisele ja tegevjuhtkonnaga suhtlemisele.

Lisaks avaneb sul mitmeid võimalusi jagada oma kogemusi, kohtuda teiste DareTrainee praktikantidega ja täiendada enda erialaseid teadmiseid ettevõttes, mis kuulub digiühiskonna absoluutsesse tippu.

Ära ole vähem. Julge olla rohkem #daretrainee

Jälgi meid facebookis

Data center

Loe blogist, mida Telia DareTrainee programmis osalemine endast kujutab.


Data center

Telia Company DareTrainee praktikant

Emma Olsson

Data center

Telia Company DareTrainee praktikant

Aditya Pai

Data center

Telia Company DareTrainee praktikant

Ernesta Grigonytė