Praktika Telias

Pakume väärtuslikke kogemusi peamiselt IT- ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Oleme teinud pikaajalist koostööd mitmete häid spetsialiste ja juhte ettevalmistavate koolidega nagu Tallinna Tehnikaülikool, IT Kolledž, Tallinna Polütehnikum, Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool jt. Oleme oma partnerkoolidele kasulikuks praktikabaasiks ning leiame praktikantidele võimalusi soovi korral jätkata töötamist ka pärast praktika sooritamist.

Oma praktikapakkumistega oleme olemas ka iga-aastasel Võti Tulevikku messil.

Õppimine praktilise kogemuse kaudu, mille tulemusena saavutad julguse, vilumuse, oskuse, teadmise ja tahtmise oma valitud valdkonnas edasi õppida, sobiv töökoht leida ja areneda – just see ongi meie Praktika ABC eesmärk. Meie täisprogramm koosneb juhtimiskeskuse ekskursioonist, töövarjupäevast ning pikemast õppepraktikast. Kõigest sellest lähemalt räägime infopäeval.


INFOPÄEV

Infopäev annab Sulle ülevaate meie ettevõttest, räägime tehnoloogia arengutest ning praktikavõimalustest. Jagame praktikantide edulugusid ja teeme väikese tuuri meie moodsas tegevuspõhises kontoris.

Tule ja saa meiega tuttavaks!

Lisainfo

  • Ettevõtte tutvustus
  • Tehnoloogia sissejuhatus
  • Võimalused praktikandile
  • Edulood praktikantidest
  • Maja ekskursioon

Infopäeva kestvus kuni 3 tundi


Praktilisel õppekäigul saad ülevaate, kus pilveteenuste serversüsteemid tegelikult asuvad, millist keskkonda serverid ja võrguseadmed vajavad ning kuidas neid tingimusi tagatakse. Lisaks saad teada, kuidas andmekeskuseid ehitatakse, hallatakse ja kui olulist rolli nende ehitiste toimimine meie igapäevases elus mängivad. Uurime veel, kuidas juhtimiskeskuses töö toimib, kuidas monitooritakse ettevõtete võrke ja teenuseid ning kuidas toimib efektiivne IT rakenduste ja infrastruktuuri jälgimine ja toimepidavuse tagamine.

Kui Sind huvitab süsteemide riistvaraline pool, soovid silmaringi laiendada, tahad teada, kuidas asjad töötavad, on see õppekäik just Sulle. Osalemiseks kiika toimumiskuupäeva ja pane end kirja, sest kohtade arv on piiratud!

Kui soovid läbi isikliku kogemuse piiluda Sind huvitava ametikoha igapäevaseid tegemisi, siis siin on Sulle selleks võimalus. Töövarjutamine on üks populaarsemaid töökohal õppimise viise ja suurepärane võimalus heita pilk Telia töömaailma. Päeva jooksul saad kogeda erinevaid töötamise keskkondi, töötamise viise ja töövahendeid. Osalemiseks kiika toimumisaegu ja pane end kirja, sest kohtade arv on piiratud!"

Kui Sul on huvi sooritada meie juures praktikat, siis jälgi meie praktikapakkumisi. Reeglina viime konkursi läbi korda aastas – märtsis. Hea kogemuse pakkumiseks vajame kandideerimisel koolipoolset praktikajuhendit, Sinu CVd ja motivatsioonikirja, mis väljendab Sinu ootusi praktikale. Praktikapakkumiste puudumisel saada oma soov. Sobiva pakkumise korral võtame Sinuga ühendust.

Praktikapakkumised

Tegutseme teadmistemahukal ja tiheda konkurentsiga tegevusalal, kus toimuvad kiired muutused. Koostöö mitmete kutse- ja ülikoolidega on meile oluline, sest usume noorte värsketesse ideedesse. Oleme tänulikud kõigile koostööpartneritele ja sõpradele, sest uudishimu, julged lahendused ning koostöö draivib kõiki Telia tegemisi. Sul on ettepanek koostööks?