Kassahitid TV1000 Premium kanalil


Augustikuu toob TV1000 Premium ekraanile mitmeid 2018. ja 2019. aasta kassahitte. Tele-esilinastusele tuleb parima filmi Oscari võitnud „Roheline raamat“. Kavast leiab ka armastatud komöödiafilmi „Johnny English asub vastulöögile“ peaosas Rowan Atkinsoniga.


Lisaks on kavas veel mitmeid hitt-filme:

TV1000 Premium on saadaval Premium paketis või eraldi teemapaketina.


Uus hooaeg TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ kanalitel


Vaiksem periood spordis on lõppemas ja TVPlay Sports ja Sports+ kanalid naasevad täistuuridel.

Meistrite Liiga näitamisega alustatakse play-off’idest ning kaasa saab elada väga põnevatele vastasseisudele, kus selguvad viimased meeskonnad, kes jõuavad Meistrite Liiga alagrupiturniirile.

Inglise Premier League uus hooaeg sai alguse juba augusti alguses. Kokku saab TVPlay Sports vahendusel kaasa elada enam kui 20 Inglise Liiga kohtumisele.

DFB Pokali ehk Saksamaa jalgpalli esimese ringi mängud leiavad aset 9.-12. augustil ja kokku saab kaasa elada 7 kohtumisele.

Lisaks on kavas Moto GP, Speedway ja Motokrossi MM etapid, kergejõustiku Teemantliiga etapid ning tänavuse aasta oodatud suursündmus, korvpalli MM.


TV1000 Premium on saadaval Premium paketis või eraldi teemapaketina.

Cincinnati WTA turniir

12.08-18.08


Järjekordne WTA naiste tenniseturniir viib tähed Ameerika Ühendriikidesse, San Jose linna. Premier 12 sarja kuuluva tenniseturniiri mängudest saad Telia LIVE kanalil jälgida eesti tennisistide matše ja finaali.

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee


VAATAN LÄHEMALT


New Haven WTA turniir

19.08-24.08


WTA USA turniir jätkub New Havenis, kus mängitakse sel korral Premier 12 sarjas. Ela omadele kaasa ja jälgi kindlasti ka finaali!

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee


VAATAN LÄHEMALT


Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.