TV Uudised

TV Uudised

Uus telekanal TV3 Life

Alates märtsist jõuab kõigi Telia TV klientideni uus meelelahutuskanal TV3 Life. Valikus on ajaloolisi suurseriaale, elustiili- ja kokandussaateid, maailmakuulsaid telesarju, nooruslikult värskeid üllatajaid ning eelkõige naisauditooriumi eelistustele mõeldes koostatud filmikava.

TV3 Life’i avapauguks on 1. märtsil legendaarse sarja „Padjaklubi“ suure finaalosa esmaesitlus.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

UUED SARJAD INSPIRAS

Salajane meri

1984. aasta novembris triivivad kaks Rootsi tüdrukut aerupaadiga Läänemerele. 48 tundi enne seda, kui Nõukogude kaubalaev nad päästab, näevad tüdrukud merepinnale kerkimas müstilist allveelaeva. Ajakirjandus keskendub nende päästmisloole ning lugu allveelaevast vaikitakse Rootsi ja NSVLi luure poolt maha ...

Eetris alates 07.03, esmaspäeviti kell 20.00

nõidade avastus

3. hooaeg

„Nõidade avastuse“ viimases hooajas naasevad Matthew ja Diana oma reisilt 1590. aastasse ning leiavad eest Sept-Toursis toimunud tragöödia. Nad peavad leidma Elu Raamatu kadunud lehed ja raamatu enese, enne kui on liiga hilja. Nende vaenlased valmistuvad võitluseks, lisaks naaseb minevikust kättemaksu ihaldav koletis Matthew.

Eetris alates 03.03, neljapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Üle ja ümber: Balkani päikese

Inspira originaal! Onu Raiu võtab koos sõpradega koroonalainete vahel ette reisi Balkani poolsaarele, et kuuma päikese all läbi käia kõik rohkem ja vähem tuntud riigid.

Eetris alates 09.03, kolmapäeviti kell 20.00

FIlMID INSPIRAS

tüdruk raamatust

17.02 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Kogu tõde Emanuelist

03.03 kell 22.00

Vastuhakk

07.03 kell 22.00