TV Uudised

TV Uudised

Uus telekanal TV3 Life

Alates märtsist jõuab kõigi Telia TV klientideni uus meelelahutuskanal TV3 Life. Valikus on ajaloolisi suurseriaale, elustiili- ja kokandussaateid, maailmakuulsaid telesarju, nooruslikult värskeid üllatajaid ning eelkõige naisauditooriumi eelistustele mõeldes koostatud filmikava.

TV3 Life’i avapauguks on 1. märtsil legendaarse sarja „Padjaklubi“ suure finaalosa esmaesitlus.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

UUED SARJAD INSPIRAS

Salajane meri

1984. aasta novembris triivivad kaks Rootsi tüdrukut aerupaadiga Läänemerele. 48 tundi enne seda, kui Nõukogude kaubalaev nad päästab, näevad tüdrukud merepinnale kerkimas müstilist allveelaeva. Ajakirjandus keskendub nende päästmisloole ning lugu allveelaevast vaikitakse Rootsi ja NSVLi luure poolt maha ...

Eetris alates 07.03, esmaspäeviti kell 20.00

nõidade avastus

3. hooaeg

„Nõidade avastuse“ viimases hooajas naasevad Matthew ja Diana oma reisilt 1590. aastasse ning leiavad eest Sept-Toursis toimunud tragöödia. Nad peavad leidma Elu Raamatu kadunud lehed ja raamatu enese, enne kui on liiga hilja. Nende vaenlased valmistuvad võitluseks, lisaks naaseb minevikust kättemaksu ihaldav koletis Matthew.

Eetris alates 03.03, neljapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Üle ja ümber: Balkani päikese

Inspira originaal! Onu Raiu võtab koos sõpradega koroonalainete vahel ette reisi Balkani poolsaarele, et kuuma päikese all läbi käia kõik rohkem ja vähem tuntud riigid.

Eetris alates 09.03, kolmapäeviti kell 20.00

FIlMID INSPIRAS

tüdruk raamatust

17.02 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Kogu tõde Emanuelist

03.03 kell 22.00

Vastuhakk

07.03 kell 22.00

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

keegi kuskil

Komöödiasarja keskmes on Sam. Ta on pealtnäha tõeline kansaslane, kuid sisimas ei tunne ta, et sobiks kuidagi oma kodulinna. Lisaks peab ta toime tulema oma õe surma ja keskeakriisiga.

Vaatan lähemalt

hundiharidus

2. hooaeg

Populaarse sarja teisel hooajal ähvardab inimkonna riismeid täielik häving. Androididest partnerid Isa ja Ema otsustavad koos oma kuue inimlapsega ühineda äsja loodud ateistide kolooniaga, mis tegutseb planeedi Kepler-22b müstilises troopikavöötmes.

Alates 04.02

Vaatan lähemalt

ühe abielu lugu

2. hooaeg

Uuel hooajal on peategelasteks 30 aastat koos olnud paar: liberaalne Ellen ning pigem konservatiivse maailmavaatega Scott. Nad vaidlevad kõikvõimalike teemade üle, üritavad mõista enda kohta muutuvas maailmas ning analüüsivad oma suhte tulevikku.

Alates 14.02

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Jõulud džunglis

Koguperefilmi peategelane on 10aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda.

Vaatan lähemalt

Tesla

Eluloofilm kuulsast leiutajast ja visionäärist Nikola Teslast (Ethan Hawke, „Poisipõli“). Lisaks Tesla geniaalsetele leiutistele ja kirele teaduse vastu on filmis juttu ka ekstsentrilise mehe keerukatest suhetest ärimehest leiutaja Thomas Edisoniga (Kyle MacLachlan, „Twin Peaks“) ja kauni Anne Morganiga (Eve Hewson, „Spioonide sild“).

Alates 18.02

jaam üksteist

Postapokalüptiline mitmel ajajoonel toimuv saaga. 20 aastat tagasi hukutas kulutulena levinud raskekujuline gripipandeemia inimtsivilisatsiooni. Grupp ellujäänuid elatavad end rändetenduste andmisega, kuni kohtavad vägivaldset ususekti, mille juhi minevik on ühe grupiliikmega seotud …

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.