TV Uudised

TV Uudised

8. oktoobril jõuab Inspira kanalisse „MasterChef Eesti“

Maailma suurima ja tuntuima kokandussaate „MasterChef“ värskelt valminud kodumaise versiooni ehk „MasterChef Eesti“ esimene hooaeg saab avapaugu 8. oktoobril Inspira kanalis.

12-osalises saates võtavad omavahel mõõtu 12 Eesti hobikokka ning võitja saab auhinnaks 10 000 € ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Otseülekanded Inspiras

Trackmania

Telia e-spordi turniiride finaalid Inspiras ja Lõunakeskuse e-spordipäeval

Otseülekanded 24.09; Trackmania kell 13.00 ja CS:GO kell 17.00

Telia e-spordi turniiridele saad kaasa elada otseülekannete vahendusel Telia Inspira kanali kaudu või Lõunakeskuses kohapeal.

Trackmania

Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga hooaeg

Spordisõpru rõõmustab Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga uus hooaeg, mille avavile kõlab juba 1. oktoobril.

Mängudele on võimalik kaasa elada igal laupäeval kell 16.45.

Sarjad Inspiras

Anne

Draamasari Anne Williamsist (Maxine Peake), kelle 15-aastane poeg Kevin oli üks 97 pealtvaatajast, kes tallati surnuks tribüünidele tulvanud rahvamassis 1989. aastal toimunud Hillsborough’ katastroofis. Anne keeldub uskumast, et tegu oli õnnetusjuhtumiga ning võtab eesmärgiks tõele jälile jõudmise.

Eetris alates 21.09 – K kell 20.00

Mängumehed

Korvpallisaate „Mängumehed" uuel hooajal võetakse luubi alla Eesti-Läti liigas pallivad kohalikud kossumehed. Uuritakse Eesti mängijate igapäevaelu ning seda, millega nad lisaks korvpallimängule tegelevad.

Eetris alates 8.10 – L kell 16.00

Meie maja

Louise Candlishi menukil põhinev „Meie maja“ on kaasahaarav põnevussari. Kui Fi Lawson saabub ühel päeval koju, leiab ta eest tema majja kolivad võõrad. Segadus ja paanika kasvab veelgi, kui Fi avastab, et tema abikaasa Bram on kui õhku haihtunud ...

Eetris alates 16.10 kell 20:00

Filmid Inspiras

Tosin tugevat

„Tosin tugevat” tegevus leiab aset 11. septembri järgsetel päevadel, kui Mitch Nelsonile juhitav USA eriüksus saadetakse Afganistani üliohtlikule missioonile. Üritades mägisel maastikul ellu jääda, tuleb neil ühtlasi veenda kohalikku sõjapealikku nendega liituma, et võidelda üheskoos Talibani ja Al Qaeda vastu.

Eetris 30.09 kell 22:00

Kuld

Tõsielusündmustel põhinev „Kuld“ räägib loo Ameerika unelma saavutamisest. Oscari võitnud Matthew McConaughey kehastab, meeleheitlikult edust unistavat kullaotsijat Kenny Wellsi, kes asub ühes sama innuka geoloogiga Indoneesia kaardistamata džunglis kulda otsima. Kulda leida on raske, kuid veel raskem on seda endale hoida.

Eetris 15.10 kell 22:00

Ilmaratas

Nelja inimese elud ristuvad 1950ndatel Coney Islandi lõbustuspargi möllus ja käras. Ginny (Kate Winslet) on emotsionaalselt tasakaalutu endine näitleja, kes töötab nüüd mereannirestoranis ettekandjana, Humpty (Jim Belushi) on Ginny lõbustuspargitöötajast tahumatu abikaasa. Mickey (Justin Timberlake) on nägus noor vetelpäästja, kes unistab näitekirjanikuks saamisest, ja Carolina (Juno Temple) on Humptyst ammu võõrdunud tütar, kes varjab end isa korteris gangsterite eest.

Eetris 22.10 kell 22:00