TV Uudised

TV Uudised

„Cyber Battle of Estonia“ tuleb juba 29. oktoobril!

Tule ja saa osa suurest kogu perele mõeldud kübermöllust: 15–24 aastased noored võtavad mõõtu suurel küberhäkkimise võistlusel „Cyber Battle of Estonia 2022".

Põnev finaal toimub Tartu Ülikooli spordihoones 29. oktoobril algusega kell 10.00, päeva juhivad Karl-Erik Taukar ja Tambet Tuisk. Üritusele saad kaasa elada ka Telia Inspira kanalist otseülekannet vaadates!

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Otseülekanded Inspiras

Trackmania

League of Legends 30. oktoobril kell 12.00

League of Legends avaldati 2009. aastal ning on siiani üks kõige populaarsemaid arvutimänge maailmas. Kaks viieliikmelist võistkonda võitlevad vastasvõistkonna Nexuse või baasi hävitamise nimel, enne kui nende oma hävitatakse. Keskmiselt kestab üks mäng 30–40 minutit.

Üritusele saad kaasa elada ka Telia Inspira kanalilt otseülekannet vaadates!

Trackmania

Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga hooaeg

Spordisõpru rõõmustab Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga uus hooaeg, mille avavile kõlab juba 1. oktoobril.

Mängudele on võimalik kaasa elada igal laupäeval kell 16.45.

Sarjad Inspiras

Sassis

2. hooaeg

Eesti 2022. aasta parima teleseriaali preemia pälvinud komöödia „Sassis“ on tagasi! Peategelase Evelin Kassi elu on nüüd veel rohkem pea peale pööratud, tema abielu Vellega on karidel ning rivaalitsemine ja ärategemine käib iga asja pärast: olgu selleks raamatud, maja või lapsed. ...

Eetris alates 28.10 reedeti kell 21.00

Üleöö emaks

3. hooaeg

Sarja eelmisest hooajast on möödunud on neli aastat ning Oly ja Santi jaoks tähendab see uut algust. Jacinda on peaaegu viiene ja alustab lasteaias käimist. Ent noorte lapsevanemate pidevad pingutused on võtnud oma osa: Oly ja Santi on läinud lahku ning peavad tulema toime vanemaks olemise, uute partnerite, Jacinda lasteaeda mineku ja eraldiolekuga, mis paneb neid mõistma perekonna olulisust.

Eetris alates 27.10 – E-R kell 18.30

Sööme taimi

„Sööme taimi“ on lõbus telesari, mis uurib maailma üht kiiremini kasvavat kokakunstitrendi – taimset toitu. Kuues põnevas paigas filmitud seriaal tutvustab ettevõtjaid, kes loovad taimseid alternatiive, nagu piimavaba juust, mitteloomne liha ning kalavaba tuunikala. Lisaks on sari täis ideid ja soovitusi veganliikumist vedavatelt arstidelt, sportlastelt ja kokkadelt.

Eetris alates 23.10 – P kell 10.30

Filmid Inspiras

Keskööpäike

17-aastane Katie Price on lapsest saati pidanud elama pimeduses, kuna elab haruldase eluohtliku haigusega, mis muudab ka väikseima koguse päikesevalgust surmavaks. Päeval peab ta olema toas, seltsiks vaid isa Jack, kuid pimeduse saabudes avaneb ka Katie’ maailm ja ta käib kohalikus raudteejaamas reisijatele kitarri mängimas. Ühel õhtul kohtub ta endise keskkooliaegse sporditähe Charliega ning tärkav armulugu muudab neid ja nende lähedasi jäädavalt.

Eetris 27.10 kell 22.00

Mässaja rukkis

Menukirjaniku J. D. Salingeri elul põhinev film räägib sellest, millised sündmused ja inimesed mõjutasid noort kirjanikku ning millest ammutas ta inspiratsiooni kultusromaani „Kuristik rukkis” ning selle armastatud peategelase Holden Caulfieldi loomisel. Lisaks kirjanduslikule eduloole näeme ka seda, kui vaevarikas võib loomeprotsess olla ning kuidas Salinger maksab oma kunsti eest kokkuvõttes väga kõrget hinda.

Eetris 15.10 kell 22.00

Serena

1920. aastate lõpp Põhja-Carolina mägedes. George ja Serena Pemberton on armunud äsja abiellunud paar, kes hakkab rajama oma puiduimpeeriumit. Serena tõestab end meestega võrdsena: ta juhatab raietöid, jahib lõgismadusid ja isegi päästab metsikus looduses inimese elu. Pembertonide käes on võim ja nad ei lase millelgi end takistada kuni hetkeni, mil Serena avastab George’i salajase mineviku.

Eetris 11.11 kell 22.00