TV Uudised

TV Uudised

Eksklusiivselt Inspiras: värske sari menubändist Rock-Hotel

19. novembril linastus Inspira kanalil dokumentaalsari „Rock-Hotel. Kuidas läks sul see mäng“. Rock-Hotel’i esimesest peost viimaseni kulub täpselt 43 aastat ja 4 kuud. Rändame koos bändiga nende alguspäevadest viimase peoni Kõue mõisas.

Vaata järgmist osa juba sel laupäeval, 26.11 algusega 20.30.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Otseülekanded Inspiras

Trackmania

Pikisilmi oodatud Rita Ray teine stuudioalbum jõuab kuulajate ette unustamatul kontsertõhtul!

10. detsembril kanname Telia Inspira kanalis üle Rita Ray uue albumi „A Life of Its Own“ esitluskontserti.

Album "A Life of Its Own" kannab endas viimaste aastate õhku ja armastust, rõõme ja valusid, tõuse ja mõõnu – seda, kuidas ühe noore Põlva artisti ja laulukirjutaja teekond täielikult muutus. Pühendumusega kureeritud helirännakust leiab igaüks midagi hingele. Kauamängiva esitluskontsert saab olema Rita Ray seni suurim lavaesinemine. Soojendab Silky Steps.

Trackmania

Eesti vs. Portugal

27. novembril kanname Telia Inspira kanalis üle Eesti naiste korvpallikoondise kohtumist FIBA Women's EuroBasket 2023 kvalifikatsioonimängus.

Kohtumine toimub Tartu Ülikooli spordihoones Ilmar Kullami nimelisel peaväljakul Portugali naiskonnaga.

Filmid Inspiras

Edasi läände

Ameerika Ühendriigid 19. sajandil. Jay Cavendish on Šotimaalt Ühendriikidesse saabunud teismeline rännumees, kes on tulnud leidma oma armastatu Rose Rossi. Poisi teed ristuvad enesekindla pearahaküti Silas Selleckiga (Michael Fassbender), kes soostub piirkonda ja selle ohte kehvasti tundvat naiivset noormeest saatma. Kas Jay jõuab Silase abiga Rose'ini?

Eetris 25.11 kell 22.00

Triivijad

Innukad purjetajad Tami Oldham (Woodley) ja Richard Sharp (Claflin) suunduvad ookeanile, teadmata, et neid ootab ees ajaloo katastroofilisemaid orkaane. Pärast tormi möödumist leiab Tami eest tõsiselt vigastatud Richardi ja purunenud jahi. Kuna pole lootustki, et neid päästma tuldaks, peab Tami leidma endas jõudu ja sihikindlust, et päästa ennast ja ainsat meest, keda ta armastanud on.

Eetris 02.12 kell 22.00

Irratsionaalne mees

Woody Alleni kirjutatud ja lavastatud draama kirest, kuritööst ja karistusest. Filosoofiaprofessor Abe (Joaquin Phoenix, "Nagu noateral") ei suuda elust rõõmu tunda ja uputab oma mured pudelisse. Peagi kiindub temasse aga kaunis üliõpilane Jill (Emma Stone, "Lindmees"). Koos kuulevad nad pealt üht salajast vestlust, mis paneb Abe'i üle pika aja tõeliselt midagi tundma, mõtlema ja ka tegutsema. Kuid tema langetatud valikud muudavad kõigi peategelaste elusid igaveseks.

Eetris 03.12 kell 22.15

Vangistatud ühendriik

Kümne aastaga on julmad tulnukad Maa täielikult hõivanud. Nad on üle võtnud ka valitsemise ja kohtumõistmise. Enamik allesjäänud inimkonnast on hirmul ja allub tulnukate juhtimisele, ent peagi selgub, et kõik inimesed ei ole siiski toimuvaga leppinud. Film viib vaatajad nii kollaborantide kui ka dissidentide juurde, kes alustavad jõuliselt salajast vastupanuliikumist. Filmis mängivad John Goodman ("10 Cloverfield Lane"), Vera Farmiga ("Õhus") jt.

Eetris 05.12 kell 22.00

Gauguin – reis Tahitile

Draama, mis räägib kuulsa Prantsuse kunstniku Paul Gauguini (Vincent Cassell, "Must luik") elust. On aasta 1981. Gauguin tunnetab, et Pariisi konventsionaalne ja kunstlik elu ahistab teda. Mees vajab midagi ehedat, et oma kunst uueks luua. Kui abikaasa ja lapsed keelduvad temaga kaasa tulemast, otsustab Gauguin üksi Tahitile sõita. Kunstnikku ootavad seal ees vaesus ja tervisehädad, kuid samas ka loomepalang ning kirglik armulugu kohaliku kauni neiu Tehuraga.

Eetris 09.12 kell 22.00

Kogu maailma raha

Tipprežissöör Ridley Scotti ("Gladiaator") lavastatud krimipõnevik, mis tõi Christopher Plummerile ("Piinatud geenius") parima meeskõrvalosatäitja Oscari nominatsiooni. Rooma, 1973. Ülirikkast suguvõsast 16-aastane John Paul Getty III röövitakse ning tema ema Gail peab nüüd veenma Pauli miljardärist vanaisa lunaraha maksma. Vanaisa keeldub ja kurjategijad muutuvad üha ähvardavamaks ning julmemaks. Meeleheitel ema on nõus tegema ükskõik mida, et oma poeg päästa. Filmis mängivad veel Mark Wahlberg ("Võitleja"), Michelle Williams ("Brokebacki mägi") jt.

Eetris 10.12 kell 23.00