TV Uudised

TV Uudised

„Laula mu laulu“ uus hooaeg Inspiras

Aprillis alustab „Laula mu laulu“ uus hooaeg, kus osalevad Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja hiphopansambli 5Miinust liige Põhja-Korea.

Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine. Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida.

„Laula mu laulu“ on Inspira eetris alates 16. aprillist laupäeva õhtuti kell 21.00.

Uudistekanalite pakett 2 kuuks kasuta

Vahemikus 01.03-30.04.2022 on kõigil Telia TV klientidel võimalik tellida TV-ekraanilt või Telia iseteenindusest teemapakett Uudistekanalid kaheks kuuks tasuta!

Teemapaketis Uudistekanalid sisalduvad näiteks telekanalid CNN International, France 24, BBC World, Deutsche Welle, CNBC Europe, Al Jazeera, Bloomberg TV, Euronews jt.

Soodustus rakendub tellimise hetkest alates ja kehtib kaks kuud. Kui oled tellinud teemapaketi Uudistekanalid juba enne 1. märtsi, kehtib kahe kuu pikkune tasuta periood automaatselt alates 1. märtsist.

Tellin teemapaketi

Oscarite gala Filmzone kanalil

Aasta tähtsaim filmisündmus tuleb taas!

28. märtsi varahommikul kell 3.00 saad Filmzone’i kanalil kaasa elada oma lemmiknäitlejatele ja -filmidele Oscarite auhinnagalal.

Lisaks oleme Sisuleidjas avanud Oscarite teemalise kategooria, kust leiab nii sellel aastal nomineeritud linateoseid kui ka varasemaid võidufilme

Vaatan Oscari filme

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses märtsis ja aprillis lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Eve’i tapmine

4. hooaeg

Eve on kättemaksumissioonil ning Villanelle on leidnud uue kogukonna, kus tõestada, et ta ei ole „koletis“. Pauli tapnud Carolyn teeb ebainimlikke jõupingutusi selleks, et jõuda jälile The Twelve’ile ja Kenny palgamõrva tellinud isikule.

Alates 01.03

Vaatan lähemalt

Võidukalt võidule: Lakersi dünastia tõus

Sari räägib Los Angeles Lakersi 1980ndate aastate korvpallimeeskonnast, mis oli üks kõigi aegade domineerivamaid sporditiime, defineerides ajastut nii palliplatsil kui väljaspool seda.

Alates 07.03

Vaatan lähemalt

Fööniksi tõus

Kaheosaline dokumentaalsari, kus näitlejanna ja aktivist Evan Rachel Wood räägib avameelselt kogetud koduvägivallast ja põlvkondlikust traumast, tuues esimest korda avalikkuse ette oma kurikuulsa ahistaja teod.

Alates 16.03

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Bloodshot

Koos naisega mõrvatud merejalaväelane Ray Garrison äratatakse teadlaste poolt uuesti ellu ning muudetakse nanotehnoloogia abil erakordsete võimetega tapamasinaks nimega Bloodshot. Ray treenib koos teiste supersõdalastega, mäletamata midagi oma endisest elust.

Alates 01.04

Veri ja varandus

Sarja tegevus toimub 20. sajandi algusaastail. Kuulsa psühhoanalüütiku Sigmund Freudi õpilane Max Liebermann aitab detektiiv Rheinhardtil uurida Viini ooperimajade ja kohvikute ümbruses toimunud võikaid mõrvu.

Vaatan lähemalt

Alex Rider

Alex Rider elab tavalist teismeliseelu, kuni saab teada, et tema onu Ian oli Briti spioon, kes ei surnud mitte autoõnnetuses, vaid hoopis ülisalajast ülesannet täites. Kui MI6 võtab Alexiga ühendust, avastab ta, et teda on alates lapsepõlvest samuti spiooniks treenitud. Alexi esimeseks ülesandeks on välja selgitada seosed oma onu ja kahe miljardäri surmade vahel.

Alates 25.03

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.