TV Uudised

TV Uudised

„Laula mu laulu“ uus hooaeg Inspiras

Aprillis alustab „Laula mu laulu“ uus hooaeg, kus osalevad Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja hiphopansambli 5Miinust liige Põhja-Korea.

Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine. Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida.

„Laula mu laulu“ on Inspira eetris alates 16. aprillist laupäeva õhtuti kell 21.00.

Uudistekanalite pakett 2 kuuks kasuta

Vahemikus 01.03-30.04.2022 on kõigil Telia TV klientidel võimalik tellida TV-ekraanilt või Telia iseteenindusest teemapakett Uudistekanalid kaheks kuuks tasuta!

Teemapaketis Uudistekanalid sisalduvad näiteks telekanalid CNN International, France 24, BBC World, Deutsche Welle, CNBC Europe, Al Jazeera, Bloomberg TV, Euronews jt.

Soodustus rakendub tellimise hetkest alates ja kehtib kaks kuud. Kui oled tellinud teemapaketi Uudistekanalid juba enne 1. märtsi, kehtib kahe kuu pikkune tasuta periood automaatselt alates 1. märtsist.

Tellin teemapaketi

Oscarite gala Filmzone kanalil

Aasta tähtsaim filmisündmus tuleb taas!

28. märtsi varahommikul kell 3.00 saad Filmzone’i kanalil kaasa elada oma lemmiknäitlejatele ja -filmidele Oscarite auhinnagalal.

Lisaks oleme Sisuleidjas avanud Oscarite teemalise kategooria, kust leiab nii sellel aastal nomineeritud linateoseid kui ka varasemaid võidufilme

Vaatan Oscari filme