TV Uudised

TV Uudised

Uus meelelahutuslik dokumentaalsari „Viikingite tõus ja langus“

6. juunil esilinastub National Geographicu kanalil meelelahutuslik dokumentaalsari „Viikingite tõus ja langus“, mis murrab üldlevinud müüte ja näitab viikingite elu nende enda vaatepunktist. Sarja näed esmaspäeviti kell 22.00.

Kui sul on Telia TV Family või Standardi pakett, saad juba eetris olnud osasid National Geographicu keskkonnas järele vaadata.

Tänavakorvpall

Kodumaise korvpallisuve üheks tippsündmuseks on 11.juunil Tallinnas Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi ja Optibeti koostöös korraldatav 3 x 3 korvpalli suurüritus TalTech/Optibet Lite Quest 2022.

Eri vanuseklassides on kokku pea 300 võistlejat ning turniiri kutsetega eliitsarja võitja pääseb FIBA Challengeri taseme turniirile.

Live
Otseülekanne Inspiras algab 11. juunil kell 18.00.

Filmid Inspiras

Tänavate valitsejad

Tom Ludlow on LAPD veteran, kelle elu on veerenud alates tema naise surmast allamäge. Kui välja ilmuvad asitõendid, mis teevad temast kahtlusaluse kolleegi mõrvas, peab Ludlow astuma vastu süsteemile, mille heaks ta aastakümneid töötas ...

Eetris 26.05 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Perekond Fang

Annie (Nicole Kidman) ja Baxteri (Jason Bateman) suhe oma etenduskunstnikest vanemate Camille’i ja Calebiga on olnud aastakümneid üsna jahe, kuna vanemad kaasasid neid lapsepõlves pidevalt oma veidratesse vempudesse. Kui Camille ja Caleb ühel hetkel jäljetult kaovad, peavad Annie ja Baxter neid otsima hakkama.

Eetris 27.05 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Sõlmemõrvari vari

16-aastane Tyler Burnside elab Clarksville’i väikelinnas näiliselt ideaalses peres. Samal ajal kummitab linnakest õõvastav mälestus kurikuulsast sarimõrvarist, kes kägistas kümmekond aastat tagasi surnuks kümme naist ning kadus seejärjel jäljetult. Tyler avastab juhuslikult tõendi, mis viitab sellele, et mõrvar on inimene, keda ta maailmas kõige enam usaldab ...

Eetris 30.05 kell 22.00