TV Uudised

TV Uudised

Uus meelelahutuslik dokumentaalsari „Viikingite tõus ja langus“

6. juunil esilinastub National Geographicu kanalil meelelahutuslik dokumentaalsari „Viikingite tõus ja langus“, mis murrab üldlevinud müüte ja näitab viikingite elu nende enda vaatepunktist. Sarja näed esmaspäeviti kell 22.00.

Kui sul on Telia TV Family või Standardi pakett, saad juba eetris olnud osasid National Geographicu keskkonnas järele vaadata.

Tänavakorvpall

Kodumaise korvpallisuve üheks tippsündmuseks on 11.juunil Tallinnas Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi ja Optibeti koostöös korraldatav 3 x 3 korvpalli suurüritus TalTech/Optibet Lite Quest 2022.

Eri vanuseklassides on kokku pea 300 võistlejat ning turniiri kutsetega eliitsarja võitja pääseb FIBA Challengeri taseme turniirile.

Live
Otseülekanne Inspiras algab 11. juunil kell 18.00.

Filmid Inspiras

Tänavate valitsejad

Tom Ludlow on LAPD veteran, kelle elu on veerenud alates tema naise surmast allamäge. Kui välja ilmuvad asitõendid, mis teevad temast kahtlusaluse kolleegi mõrvas, peab Ludlow astuma vastu süsteemile, mille heaks ta aastakümneid töötas ...

Eetris 26.05 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Perekond Fang

Annie (Nicole Kidman) ja Baxteri (Jason Bateman) suhe oma etenduskunstnikest vanemate Camille’i ja Calebiga on olnud aastakümneid üsna jahe, kuna vanemad kaasasid neid lapsepõlves pidevalt oma veidratesse vempudesse. Kui Camille ja Caleb ühel hetkel jäljetult kaovad, peavad Annie ja Baxter neid otsima hakkama.

Eetris 27.05 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Sõlmemõrvari vari

16-aastane Tyler Burnside elab Clarksville’i väikelinnas näiliselt ideaalses peres. Samal ajal kummitab linnakest õõvastav mälestus kurikuulsast sarimõrvarist, kes kägistas kümmekond aastat tagasi surnuks kümme naist ning kadus seejärjel jäljetult. Tyler avastab juhuslikult tõendi, mis viitab sellele, et mõrvar on inimene, keda ta maailmas kõige enam usaldab ...

Eetris 30.05 kell 22.00

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses märtsis ja aprillis lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Vestlused sõpradega

Sally Rooney menuromaanil põhineva draamasarja peategelasteks on üliõpilased Frances ja Bobbi, ning 30ndates abielupaar Nick ja Melissa. Kui mängu tulevad tunded, muutuvad osaliste omavahelised suhted üha keerulisemaks.

Alates 15.05

Vaatan lähemalt

Ajaränduri naine

Samanimelisel romaanil põhinev seriaal „Ajaränduri naine“ räägib loo Clare’i ja Henry abielust, mida varjutab vaid üks probleem – mehel on ainulaadne geenimutatsioon, mis võimaldab tal ajas ringi reisida.

Alates 16.05

Vaatan lähemalt

Kümneaastane Tom

Animasarja peategelane Tom üritab hakkama saada täiskasvanutega, kes üritavad teda igal sammul halvale teele viia. Tomile avaldavad halba mõju nii kohtuvaidlustesse mässitud vanemad, narkodiilerist bussijuht kui ka kooliansambli juhendaja, kes üritab tema ema võrgutada.

Alates 31.05

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Go3 FILM UUED FILMID

Yellowjackets

Õudussugemetega draamasari ellujäämisest ning suureks kasvamisest. Tüdrukute jalgpallitiim satub Ontario osariigis tsivilisatsioonist kaugele jäävas piirkonnas lennuõnnetusse. Kuigi osa neist 19 kuu pärast päästetakse, mõjutavad ellujäämiseks toime pandud teod nende elu ka 25 aastat hiljem.

Vaatan lähemalt

Pikk aeglane väljahingamine

Ambitsioonika korvpallinaiskonna peatreener J.C Abernathy, mässitakse seksuaalse ahistamise skandaali. Kas kõik, mis ta aastate jooksul on ehitanud, on määratud hävinema või suudab ta valede puntra lahti harutada?

Alates 30.05

Pahad poisid kogu eluks

Marcus ja Mike peavad silmitsi seisma uute ohtude, karjäärimuutuste ja keskeakriisiga. Nad liituvad Miami politsei eliitüksusega AMMO, et võidelda Miami narkokartelli armutu juhi Armando Armasega..

Vaatan lähemalt

Waldo

Endine politseinik Charlie Waldo otsustab ühiskonnast eralduda ja mägimajakeses spartalikku elu elada. Tema rahulik ja vaikne elustiil saab aga kiire lõpu, kui teda palgatakse ektsentrilise teletähe naise mõrva uurima.

Vaatan lähemalt

Fantaasiasaar

Eksootilisse luksuskuurorti saabuvad külalised, kellele on lubatud kõigi nende unelmate täitumist. Saarele jõudes muutuvad nende fantaasiad aga õudusunenägudeks.

Alates 27.05

Loheratsur

Noor hõbedraakon ühendab jõud mäevaimu ja orvust poisiga, et otsida Himaalaja mäestikus taeva äärt.

Alates 27.05

TOP 6 EELMISEL KUUL

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.