TV Uudised

TV Uudised

Inspira kutsub jalga keerutama

Juulikuus saad nautida mõnusat tantsumuusikat ehedas otseesituses ka siis, kui ise lava ette ei jõua. 1. juulil näitame Inspira kanalis otseülekannet Lexsoul Dancemachine’i uue plaadi esitluskontserdist ning 8. ja 9. juulil saad kaasa elada Beach Grindi festivalimelule.

Lavale on astumas nii kuumimad Eesti artistid nagu Noep, nublu & Gameboy Tetris, Cartoon ja 5miinust kui ka rahvusvahelised staarid Dub FX, Wilkonson ja Bru-C.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Telia e-spordi turniirid on tagasi!

TRACKMANIA: 10. juulil kell 12.00

Rallimäng, kus lisaks raja võimalikult kiirele läbimisele tuleb tähelepanu pöörata ka trikkidele ja takistuste ületamisele. Auhinnafond 1000 €.

Filmid Inspiras

Võidujooks

Kaasahaarav eluloodraama. Andeka noore sportlase Jesse Owensi siht saada parimaks kergejõustiklaseks viib ta 1936. aasta olümpiamängudele. Mängud aga toimuvad Berliinis, kus mustanahaline mees peab silmitsi seisma Adolf Hitleri ja tema mõttekaaslaste nägemusega aaria rassi ülimuslikkusest.

Eetris 26.06 kell 22.00

Astrid Lindgreni rääkimata lugu

Lugu keerulistest otsustest, mida kogu maailmas armastatud lastekirjanik pidi juba verinoorelt oma südamehäält kuulates ning konservatiivsete ühiskonnanormide ja religioosse kasvatuse kiuste langetama.

Eetris 02.07 kell 22.00

Surm iirlasele

„Surm iirlasele“ jutustab loo kurikuulsa Clevelandi gangsteri Danny Greene’i (Ray Stevenson) tõusust ja langusest. Greene alustas karjääri sadamatööliste ametiühingus ja hiljem sai temast 1970. aastate organiseeritud kuritegevuses tuntud nimi, kes pidas võimuvõitlust Itaalia maffiaga ja keda oli legendaarselt keeruline tappa.

Eetris 04.07 kell 22.00

Sarjad Inspiras

Järgmisel suvel

Humoorikas seriaal sellest, kuidas Norra pered üritavad kitsastes suvilates täiuslikku suvepuhkust veeta. Kui mõned asjad päris plaanipäraselt ei õnnestu, saab alati öelda: „Küll saab kõike teha ka järgmisel suvel.“

Eetris alates 28.06 teisipäeviti kell 20.00

Haneema

Haneema

Sonja Ek elab koos oma abikaasa Fredriki ja kolme lapsega rahulikku äärelinna elu. Kõik muutub, kui Fredrik maja ees julmalt mõrvatakse. Nüüd on Sonja üksi võlaga, millest ta teadlik polnud ja mis tuleb juba varsti ära maksta ...

Eetris alates 30.06 neljapäeviti kell 20.00

Pisike paradiis

Paarid ehitavad maalilistesse kohtadesse pisikesi kodusid. Alates klaasmajast rannal kuni lambakarjuse vankrist ümberehitatud pelgupaigani mägedes – need seiklushimulised koduomanikud järgivad oma unistusi.

Eetris alates 20.06 esmaspäeviti kell 17.00

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses märtsis ja aprillis lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Irma Vep

Ameerika filmistaari Mira karjäär ja eraelu on ummikusse jooksnud. Ta otsustab mineviku seljataha jätta ning kolida Prantsusmaale, et mängida tummfilmiklassika „Les Vampires“’ uusversioonis Irma Vepi rolli.

Alates 07.06

Vaatan lähemalt

Jäljekütid

Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas aset leidva tempoka märulisarja keskmes on teemantide salakaubavedu, organiseeritud kuritegevus, terrorism, must-ninasarvikud ja CIA.

Alates 06.06

Vaatan lähemalt

Läänemaailm 4.hooaeg

Androididest võõrustajad on Inimeste kõikvõimalike ihade rahuldamiseks loodud teemapargist lahkunud. Kas järgneb sõda kogu inimkonna vastu?

Alates 27.06

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Go3 FILM UUED FILMID

Kadunud sümbol

Menukirjaniku Dan Browni 2009. aastal ilmunud romaanil põhinev seiklussari räägib noorest Harvardi teadlasest, kes peab CIA ülesandel lahendama hulga keerulisi mõistatusi, et vabastada inimröövijate käest enda mentor ja paljastada maailma tulevikku ohustav rahvusvaheline vandenõu.

Alates 10.06

Uncharted: kaardilt kadunud

Menuka videomängu põhjal loodud seiklusfilmis palkab kogenud aardekütt Victor Sullivan (Mark Wahlberg) nutika pikanäpumehe Nathan Drake’i (Tom Holland), et koos üles leida maadeavastaja Fernão de Magalhãesi 500 aastat peidus olnud varandus.

Alates 10.06

Isapõli

Matthew’ (Kevin Hart) naine sureb päev pärast tütre sündi ning lisaks kaotusvalule peab mees hakkama saama ka üksikisaks olemise katsumustega.

Alates 14.06

TOP 6 EELMISEL KUUL

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.