TV Uudised

TV Uudised

Inspira saab kaheaastaseks!

Telia enda telekanal Inspira on põnevaid elamusi pakkunud juba kaks aastat ning jätkab hoogsa meelelahutusega ka tänavu.

Valminud on populaarse sarja „Bellingshauseniga Arktikas“ teine hooaeg, mis saab avapaugu 02.02 kell 20.00. Purjelaev seilab Fääri saartele, Islandile, Gröönimaale ja Teravmägedele, jõudes üha lähemale oma peaeesmärgile – viia Eesti lipp põhjapoolusele nii lähedale kui võimalik.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

UUED SARJAD INSPIRAS

Hotell Swan Helsingi

CMore'i uues originaalsarjas leitakse tapetuna äsja uhke uuenduskuuri läbinud hotelli direktor. Juurdluse käigus ilmneb, et üllatavalt paljud töötajad võisid soovida karismaatilisest, kuid vastuolulisest ülemusest lahti saada ...

Eetris alates 02.01, pühapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Top Dog

Advokaat Emily hakkab koos hiljuti vanglast vabanenud Teddyga salapärast inimröövijuhtumit lahendama. Nende motiivid ja maailmavaated on täiesti erinevad ning varsti tuleb neil lisaks ohtliku vandenõu uurimisele tulla toime ka oma minevikuvarjude ning purunevate tulevikuplaanidega.

Eetris alates 06.01, neljapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Kohtuteater

Kõmuline mõrvajuhtum köidab kõikjal maailmas meedia ja avalikkuse tähelepanu, tuues kunagi hiilgavat karjääri teinud juristi Cloe Robertsi peamise kahtlusaluse kaitsjana tagasi rambivalgusesse. Kas koolitüdruku Hannah tappis rikka ettevõtja tütar Talitha, või on mõrva taga hoopis midagi muud?

Eetris alates 18.01, teisipäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

FIlMID INSPIRAS

Hüppaja

20.01 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Arva ära

21.01 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Eleanor Rigby kadumine

27.01 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Elu või midagi taolist

29.01 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Elu kaalule pannes

04.02 kell 22.00

Vaatan lähemalt

Metsik graatsia

05.02 kell 22.00

Vaatan lähemalt

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Eufooria

2. hooaeg

17-aastane Rue üritab East Highlandi linnakeses armastuse, kaotusvalu ja narkosõltuvuse vahel tasakaalu otsides lootusrikkaks jääda. Draamasarja esimese hooaja eest pälvis Zendaya parima naispeaosa Emmy.

Vaatan lähemalt

Vooruslikud vaimulikud

2. hooaeg

Hittkomöödia räägib maailmakuulsast teleevangelistist, kelle pere igapäevaelu osaks on lisaks heategevusele ka pettused, ahnus ja valed. Uuel hooajal satuvad pere hämaravõitu tegemised uuriva ajakirjanduse luubi alla ning lisaks ilmuvad välja kahtlased kujud pereisa Eli minevikust.

Vaatan lähemalt

Kuldaeg

Uue HBO sarja tegevus algab 1882. aastal. mil Marian Brook kolib pärast isa surma Pennsylvania maakohast New Yorki. Seal elab ta koos konservatiivsete pereliikmetega, kes on konfliktis naabruses elava raudteemagnaadist uusrikka George Russelliga. Kas Marian otsustab minna lihtsama vastupanu teed ja järgida ühiskonnas juurdunud reegleid või rajab ta endale elus ise tee?

Alates 25.01

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL