TV Uudised

TV Uudised

Veeda jõulud Telia parimate kontsertide, sarjade ja filmidega!

Naudi jõuluroogade valmistamisele vahelduseks teiste köögivõlurite mõõduvõttu – ela kaasa Masterchefi finaalile 24.12. kell 21.00 Inspira kanalis.

Pildi autor: Harry Tiits

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Kontserdid Inspiras

Rock Hotel Kõue mõisas

Rock Hotel Kõue mõisas

Kontsertsalvestus bändi Rock Hotel viimasest kontserdist Kõue Mõisas.

Eetris 24.12 kell 20.00

Kristjan Järvi "Dawn of Senses"

Kristjan Järvi "Meelte Videvik"

"Meelte Videvik" on muusikaline rännak lavastatud keskkonnas, mis lõdvestab pingestatud meeli ning avab maagilise võlumaailma, mis jääb tavaliselt varjatuks. See kureeritud avastus on võimalik ainult õigetel sagedustel. Maailmas, kus lõhn, tunded ja valgus muutuvad muusika sageduslikuks spektrumiks. Saa osa kogemusest, mis laiendab dimensionaalsuse haaret.

Rännakus löövad kaasa Kristjan Järvi, tema orkester ja teised muusikalised võlurid nagu Kadri Voorand, Mari Meentalo ja Johannes Ahun. Teos loodi just selleks õhtuks ning kanti selle koosseisuga ette Anija mõisas.

Eetris 25.12 kell 18.30

Valik 2022. aasta kontsertsalvestusi

Valik 2022. aasta kontsertsalvestusi

Jõulujärgne nädal toob Inspira ekraanile valiku kodumaiste artistide kontsertsalvestusi.

26.12–01.01 saad kaasa elada näiteks Terminaatori, Anne Veski, Rita Ray, Trad.Attack!-i ja paljude teiste artistide kontsertidele. Täpsema ülevaate leiad telekavast.

Sarjad Inspiras

Sõjaaja tüdrukud

4.hooaeg

Sari näitab natsiokupatsiooni kolme noore poolatari vaatenurgast. Irka, Ewka ja Marysia on kolm naist, kelle täiskasvanuks saamine langeb kokku II maailmasõja algusega. Kõik tüdrukud on pärit erinevast keskkonnast: Irka kasvas patriootlikus haritud vanematega peres, Ewka pisikurjategijate keskel ning Marysia on jõuka juudi töösturi tütar Łódźist. Nende rajad ristuvad okupeeritud Varssavis. Noored neiud ei suuda taluda, et nende armas kodumaa on okupeeritud, nad ei taha istuda käed rüpes turvaliste koduseinte vahel, vaid asuvad vapralt võitlusesse natside vastu.

Eetris alates 19.12 kell 19.00

Laula mu laulu – jõulueri

Seitse armastatud lauljat ja muusikut – Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Sven Lõhmus, Jüri Pootsmann, Korea ja Mihkel Raud – kolisid nädalaks imekaunisse Kernu mõisa, et pühenduda üksteise loomingule. Nüüd on nad jõuludeks taas koos ning igaüks neist esitab oma lemmikjõululaulu.

Eetris 25.12 kell 21.00

Kokkutulek

Côte d'Azur – 25 aastat tagasi: ühel külmal talveööl, mil eliitkooli kampust räsib lumetorm, kaob pärast afääri oma õpetajaga jäljetult 18-aastane Vinca Rockwell.

Tänapäev: Vinca parimad sõbrad, Thomas, Max ja Fanny kohtuvad kooli kokkutulekul. Kunagi lahutamatud kaaslased pole suhelnud lõpetamisest saati, mil kohutavate asjaolude kokkulangemisel jäi nende südametunnistusele võimla seina sisse peidetud laip. Seesama sein plaanitakse nüüd aga lammutada. Mis tol ammusel talveööl tegelikult juhtus? Tõe päevavalgele tulekut ei takista enam miski.

Guillaume Musso bestselleril põhinev seriaal avastab sõprussuhete sügavusi ning uurib, kuidas nooruses kogetud ühine trauma võib asuda vormima tulevikku.

Eetris alates 01.01 kell 20.00

Filmid Inspiras

Ära iial suudle jõulukampsunis meest

Üksikema Maggie O'Donnell seisab jõuludega silmitsi üksi, kuni tema ellu saabub võhivõõras Lucas Cavelli ning seab end sisse tema kodus. Nüüd saavad nad pühadega hakkama ühiselt, leides samal ajal lohutust oma kasvavast sidemest.

Eetris 25.12 kell 22.00

Nantucketi jõulud

Seaside Noel'i pidustuste ajal saab Christina teada arendajast, kes kavatseb lammutada kai, kus asub tema mänguasjapood. Pinged kasvavad, kui ta armub arendaja poega Andysse.

Eetris 23.12 kell 21.30

Maakaardid ja puuvõrik

Emilia töötab kartograafina ja saab vahetult enne jõule viimase minuti ülesande teha laste aardekaart põhjapooluse kohta. Emilia püüab alati oma kaartidesse võimalikult palju fakte lisada ja kui selgub, et linna on külastamas kuulus uurija-fotograaf Drew Campbell, kes on ka põhjapoolust külastanud, teeb Emilia ülemus ettepaneku uurijaga koostööd teha. Alguses on Drew üsna skepitline, ent ajapikku hakkab koostöö sujuma ja nende vahel tekib hoopis teistsugune pinge.

Eetris 24.12 kell 22.15

Jõulud koos sinuga

Jõulude ajal asuvad Megan ja tema isafiguur Frank teele, et leida Franki ammu kadunud armastust. Teel leiab aga hoopis Megan oma elu armastuse...

Eetris 22.12 kell 22.00

Billionaire Boys Club: noorte miljardäride klubi

“Billionaire Boys Club: noorte miljardäride klubi” põhineb 1980. aastatel Lõuna-Californias tegutsenud tõelise noorte miljardäride klubi lool. Joe Hunti (Ansel Elgort) juhitud jõukate erakoolipoiste rühm leiutab 1980ndate Los Angeleses kiirelt rikastumiseks Ponzi skeemi. Plaan lõppeb kõigile osalistele halvasti, kui kiiresti rikastumise pettus surmavaks osutub.

Eetris 01.01 kell 22.00