TV Uudised

TV Uudised

„Troonide mängu“ eellugu „Lohede koda“ nüüd eksklusiivselt Telias

Alates 22. augusti varahommikust jõuab Telia TV Sisuleidjasse iga nädal maailma ühe oodatuima uue sarja „Lohede koja“ värske episood. „Lohede koja“ sündmustik leiab aset 200 aastat enne „Troonide mängu“ ning jutustab loo Targaryenite dünastiast ja võimuvõitlusest Raudtroonile.

Laske end lohefantaasial lummata!

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Üle ja ümber: Autoga Kesk-Ameerikas

Eetris 2.09 kell 20.00

Onu Raiu läheb koos kolme sõbraga seiklema üle ja ümber Kesk-Ameerika. Kuuajalise reisi jooksul külastatakse nelja riiki: Guatemala, Belize, Honduras ja El Salvador ning nagu seltskonnale kombeks, ikka autodega.

Kultuuriliselt väga mitmekesistes riikides lähevad reisisellid äärmustesse, seigeldes nii ohtlikus narkokaubanduse piirkonnas kui rahulikus Kariibi mere rannas, avastades nii restorani- kui tänavatoitu, külastades nii suurlinnu kui ka maiade suurejoonelist pärandit.

Tee peale jäävad adrenaliinirohked mägiteed, eksootilised vihmametsad ja unustamatult värvikad külad, kus kohtutakse tōeliste maiade järeltulijatega.

Sarjad Inspiras

Harry Palmer: Ipcressi toimik

Stiilne spioonilugu keset 60ndate külma sõja atmosfääri. Mustal turul sahkerdama hakanud endine Briti armee seersant Harry Palmer teeb Berliinis karjääri. Ent kui seadusesilmad talle jälile jõuavad, jääb kõik järsku seisma. Briti luures töötaval härrasmehel on Harryle aga ettepanek. Vangla vältimiseks saab Harryst spioon. ...

Eetris 4.09 kell 20.00

Rabaradapidi: Portugal

Rabaradapidi kolmas hooaeg reisib kodumaa piiridest välja. Matkafännil Heleril on tavapäraste metsade asemel eesmärgiks läbida kompromissitu looduse ja kaunite küladega Portugalis üle tuhande kilomeetri. Kahjuks peavad distantsi tõttu sel korral küll koju jääma vaatajatele tuttavad labradorid Steffi ja Finn, kuid see-eest on Portugalil kõvasti üllatusi varuks, ka külaliste näol.

Eetris 4.09 kell 19.00

Teenijanna lugu

Hooaeg 5

June seisab silmitsi komandör Waterfordi tapmise tagajärgedega, samal ajal püüdes oma identiteeti ja eesmärki uuesti määratleda. Leseks jäänud Serena püüab Torontos oma profiili tõsta, kui Gileadi mõju ka Kanadasse hiilib.

Eetris alates 15.09 kell 20.00

Filmid Inspiras

Bill ja Ted: muusikaga näkku

William “Bill” S. Preston Esq. ja Theodore “Ted” Logani jaoks on seekordsel ajarännakul kaalul rohkem kui eales varem. Nüüdseks keskealised parimad sõbrad asuvad oma rock’n’roll’i saatuse ellu viimiseks uuele seiklusele, kui külaline tulevikust teatab, et vaid nende laul saab päästa maailma. Neid aitavad nende tütred, ajaloolised tegelased ja muusikalegendid, et leida laulu, mis muudaks maailma õigeks ja tooks universumisse harmooniat.

Eetris 20.08 kell 22.00

Halastus

James Marsh lavastab pärast Oscari võitnud filmi “Kõiksuse teooria” uskumatu tõesti-sündinud loo amatöörist meremehest Donald Crowhurstist (Colin Firth, “Kuninga kõne”, “Kingsman: Salateenistus”, “The Railway Man”). Donald osales 1968. aastal Sunday Times Golden Globe Race’il, lootes saada esimeseks inimeseks, kes on üksi seilates peatusi tegemata maailmale tiiru peale teinud. ...

Eetris 26.08 kell 22.00

Öö kutse

„Öö kutse“ on kaasahaarav kriminaaldraama, mille sündmustik rullub lahti tänapäeva Los Angelese hämarates nurgatagustes. Jake Gyllenhaal kehastab Lou Bloomi, innukat noormeest, kes otsib meeleheitlikult tööd ning avastab tempoka LA krimiajakirjandusmaailma. Ta tutvub vabakutseliste operaatoritega, kes filmivad liiklusõnnetusi, tulekahjusid, mõrvu ja muid õudusi. ...

Eetris 2.09 kell 22.00