TV Uudised

TV Uudised

„Troonide mängu“ eellugu „Lohede koda“ nüüd eksklusiivselt Telias

Alates 22. augusti varahommikust jõuab Telia TV Sisuleidjasse iga nädal maailma ühe oodatuima uue sarja „Lohede koja“ värske episood. „Lohede koja“ sündmustik leiab aset 200 aastat enne „Troonide mängu“ ning jutustab loo Targaryenite dünastiast ja võimuvõitlusest Raudtroonile.

Laske end lohefantaasial lummata!

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

Üle ja ümber: Autoga Kesk-Ameerikas

Eetris 2.09 kell 20.00

Onu Raiu läheb koos kolme sõbraga seiklema üle ja ümber Kesk-Ameerika. Kuuajalise reisi jooksul külastatakse nelja riiki: Guatemala, Belize, Honduras ja El Salvador ning nagu seltskonnale kombeks, ikka autodega.

Kultuuriliselt väga mitmekesistes riikides lähevad reisisellid äärmustesse, seigeldes nii ohtlikus narkokaubanduse piirkonnas kui rahulikus Kariibi mere rannas, avastades nii restorani- kui tänavatoitu, külastades nii suurlinnu kui ka maiade suurejoonelist pärandit.

Tee peale jäävad adrenaliinirohked mägiteed, eksootilised vihmametsad ja unustamatult värvikad külad, kus kohtutakse tōeliste maiade järeltulijatega.

Sarjad Inspiras

Harry Palmer: Ipcressi toimik

Stiilne spioonilugu keset 60ndate külma sõja atmosfääri. Mustal turul sahkerdama hakanud endine Briti armee seersant Harry Palmer teeb Berliinis karjääri. Ent kui seadusesilmad talle jälile jõuavad, jääb kõik järsku seisma. Briti luures töötaval härrasmehel on Harryle aga ettepanek. Vangla vältimiseks saab Harryst spioon. ...

Eetris 4.09 kell 20.00

Rabaradapidi: Portugal

Rabaradapidi kolmas hooaeg reisib kodumaa piiridest välja. Matkafännil Heleril on tavapäraste metsade asemel eesmärgiks läbida kompromissitu looduse ja kaunite küladega Portugalis üle tuhande kilomeetri. Kahjuks peavad distantsi tõttu sel korral küll koju jääma vaatajatele tuttavad labradorid Steffi ja Finn, kuid see-eest on Portugalil kõvasti üllatusi varuks, ka külaliste näol.

Eetris 4.09 kell 19.00

Teenijanna lugu

Hooaeg 5

June seisab silmitsi komandör Waterfordi tapmise tagajärgedega, samal ajal püüdes oma identiteeti ja eesmärki uuesti määratleda. Leseks jäänud Serena püüab Torontos oma profiili tõsta, kui Gileadi mõju ka Kanadasse hiilib.

Eetris alates 15.09 kell 20.00

Filmid Inspiras

Bill ja Ted: muusikaga näkku

William “Bill” S. Preston Esq. ja Theodore “Ted” Logani jaoks on seekordsel ajarännakul kaalul rohkem kui eales varem. Nüüdseks keskealised parimad sõbrad asuvad oma rock’n’roll’i saatuse ellu viimiseks uuele seiklusele, kui külaline tulevikust teatab, et vaid nende laul saab päästa maailma. Neid aitavad nende tütred, ajaloolised tegelased ja muusikalegendid, et leida laulu, mis muudaks maailma õigeks ja tooks universumisse harmooniat.

Eetris 20.08 kell 22.00

Halastus

James Marsh lavastab pärast Oscari võitnud filmi “Kõiksuse teooria” uskumatu tõesti-sündinud loo amatöörist meremehest Donald Crowhurstist (Colin Firth, “Kuninga kõne”, “Kingsman: Salateenistus”, “The Railway Man”). Donald osales 1968. aastal Sunday Times Golden Globe Race’il, lootes saada esimeseks inimeseks, kes on üksi seilates peatusi tegemata maailmale tiiru peale teinud. ...

Eetris 26.08 kell 22.00

Öö kutse

„Öö kutse“ on kaasahaarav kriminaaldraama, mille sündmustik rullub lahti tänapäeva Los Angelese hämarates nurgatagustes. Jake Gyllenhaal kehastab Lou Bloomi, innukat noormeest, kes otsib meeleheitlikult tööd ning avastab tempoka LA krimiajakirjandusmaailma. Ta tutvub vabakutseliste operaatoritega, kes filmivad liiklusõnnetusi, tulekahjusid, mõrvu ja muid õudusi. ...

Eetris 2.09 kell 22.00

Filmid Inspiras

Ämblikmees: Kodust kaugel

Pärast "Tasujad: Lõppmängu" sündmusi on maailm muutunud. Ämblikmees ehk Peter Parker sõidab Euroopasse puhkusele. Tema plaan jätta superkangelase roll paariks nädalaks selja taha kukub aga kiirelt kokku, sest Nick Fury vajab abi. Kodust kaugel viibiv Peter peab seisma silmitsi uute väljakutsetega ja võtma end kokku, et päästa maailm. Ulmeseikluses mängivad Tom Holland ("Tasujad: Lõppmäng"), Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction") jt.

Blade Runner 2049

See ulmefilm on üks 2017. aasta olulisemaid linateoseid, mis võitis kaks Oscarit. Tegu on järjega kultuslikule ulmefilmile "Blade Runner" (1982). Filmi sündmused leiavad aset 30 aastat pärast esimest jagu. Uus blade runner ehk inimeste hulgas elavate androidide (replikantide) jahtija on Los Angelese politseinik K. Kui K satub oma tööd tehes ühe saladuse jälgedele, ei jää tal müsteeriumi lahendamiseks muud üle, kui üles otsida Rick Deckard – oma eelkäija, kes on viimased 30 aastat kadunud olnud. ...

Tondipüüdjad: pärand

„Tondipüüdjad: pärand“ jutustab loo kurikuulsa Clevelandi gangsteri Danny Greene’i (Ray Stevenson) tõusust ja langusest. Greene alustas karjääri sadamatööliste ametiühingus ja hiljem sai temast 1970. aastate organiseeritud kuritegevuses tuntud nimi, kes pidas võimuvõitlust Itaalia maffiaga ja keda oli legendaarselt keeruline tappa.

Läbirääkija

Läbirääkija leitnant Danny Roman (Samuel L. Jackson) lavastatakse süüdi politseijaoskonna pensionifondist raha varastamises ning oma partneri Nathan Roenick'i mõrvas. Süüd näib kinnitavat ka see, et Roenick uuris nende osakonnas korruptsiooni ning oli uurimisega Romanini jõudnud. Uskudes, et sisejuurdluse hoones inspektor Niebaumi arvutis on tõendeid, mis tema süütust tõestavad, võtab Roman kõik kontoris olevad inimesed pantvangi. Teades kõiki läbirääkimise reegleid, nõuab Roman läbirääkijaks leitnant Chris Sabiani (Kevin Spacey), kes on tuntud oma mittevägivaldse lähenemise poolest ning on ainuke inimene, keda Danny Roman usaldada saab.

Venom: Carnage alustab

Fantaasiamärul. Ajakirjanik Eddie Brock (Tom Hardy, "Algus") ei ole mingi tavaline mees. Tema sees elab tulnukast sümbioot nimega Venom, kes toitub verest ja šokolaadist. Agressiivne tulnukas annab mehele ka supervõimed. Kui Brock üritab oma karjääri uuesti käima saada ja läheb intervjueerima kuulsat surmamõistetud sarimõrvarit Cletus Kasadyt (Woody Harrelson, "Sünge juhtum"), algavad pöörased sündmused. Nimelt poeb Kasady sisse omakorda sümbioot nimega Carnage. Mees põgeneb vanglast ja ees ootab metsik võitlus kahe tulnuk-koletise vahel.

Põgenemise rütm

Stiilne ja tempokas krimipõnevik. Baby on noor põgenemisautojuht (Ansel Elgort, "Süü on tähtedel"), kes tuleb ka kõige hulljulgemate ülesannetega toime – kui vaid mängib õige muusikapala. Kui Baby armub kaunisse Deborasse (Lily James, "Tuhkatriinu"), soovib ta kuritegeliku elu maha jätta. Siis aga sunnitakse noormees veelkord tööle allilmas tegutseva Doci (Kevin Spacey, "Kaardimaja") heaks ning Baby mõistab, et ühe hetkega on ohtu sattunud kõik, millest ta hoolib. Filmi režissöör on kultuslavastaja Edgar Wright ("Valusad võmmid").

Uued filmid sisuleidjas

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses märtsis ja aprillis lõppemas

Uued sarjad HBO-s

Friigivennad

See täiskasvanutele mõeldud animatsioonisari jälgib kolme friigivenda ja nende pilkavat kassi, kes jäävad pärast maagilise marihuaana suitsetamist viiekümneks aastaks magama. Nüüd peavad 60ndate kanepisõbrad kohanema eluga aastal 2020.

Alates 01.08

Vaatan lähemalt

Luther

Luther on geniaalne, kuid emotsionaalselt impulsiivne detektiiv, keda mõrtsukaid jahtides piinab inimkonna pime pool. Kui enesehävituslik detektiiv saab teada mõrvari identiteedi, muutub see psühholoogiliseks duelliks kiskja ja saagi vahel.

Alates 12.08

Vaatan lähemalt

Lohede koda

Uue sarja “Lohede koda” tegevus leiab aset 200 aastat enne “Troonide mängu” sündmuseid ning jutustab Targaryenite dünastia loo. Sari saab alguse legendaarse Aegon Vallutaja, Raudtrooni loonud valitsejaga ja jätkab selle kurikuulsa trooni nimel võidelnud Targaryenide põlvkondade elulugudega kuni kodusõjani, mis nende dünastia peaaegu lõhki kiskus.

Alates 22.08

Vaatan lähemalt

TOP 6 sarja eelmisel kuul

Uued Go3 Filmi sarjad ja filmid

Kolumbia. Kokapõõsa juurte juurde 2

Kolumbia. Kokapõõsa juurte juurde 2

Tegemist on järjega ülimalt populaarsele Go3 Filmi doksarjale “Boliivia. Kokapõõsa juurte juurde”. Selles hooajas reisib meeskond Kolumbiasse, et lähemalt tutvuda narkokuller Rolands Privertsi elu ning kokaiini looga.

Alates 09.08

Tagurpidi torn

Põnevusfilm jutustab loo kambast lastest, kes veedavad oma suve unises külakeses. Seal on nende ainsaks meelelahutuseks mahajäetud tootmishoones ringi jõlkumine ja ronimine, kuni see neil karmilt ära keelatakse.

Alates 25.08

1883

1. hooaeg

Hittsarja “Yellowstone” eellugu jälgib Duttoni perekonda nende teekonnal läände.

Alates 26.08

TOP 6 eelmisel kuul

Telia TV nüüd igas sinu seadmes

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.