TV Uudised

TV Uudised

Terminaator 35

Inspira toob Eesti suurima rokk-kontserdi otseülekande sinu teleri või nutiseadme ekraanile! Terminaator tähistab 22. aprillil energilise lava-show’ga oma 35. sünnipäeva. Raju juubelikontsert võtab kokku bändi aastakümnete pikkuse loomerännaku, kus esitlusele tulevad nii rariteetsemad lood kui ka suurimatest suurimad hitid.

Live
Otseülekanne Inspiras 22. aprillil kell 20.00
Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

PAF Korvpalli Meistriliiga play-off mängud

Paf Korvpalli Meistriliiga ülimalt põnev kulminatsioon on lähedal! Põhiturniiri võitja on juba kindlustanud endale koha poolfinaalis ning 26. aprillil algavates play-off seeriates lähevad vastamisi turniiritabeli 2.-7. koha meeskonnad.

Veerandfinaalmängud peetakse kolme võiduni. Ela Inspira vahendusel oma lemmikutele kaasa!

Valik saateid ja seriaale Inspiras

Sandhamni mõrvad

Rootsi krimiseriaal põhineb Viveca Steni populaarsetel romaanidel, mille peategelaseks on Stockholmi idüllilises saarestikus asuvas Sandhamnis mõrvajuhtumeid lahendav prokurör Nora Linde.

Eetris alates 07.04, tööpäeviti kell 19.00

Vaatan lähemalt

La Garçonne

Tormiliste kahekümnendate Pariisis toimuv „La Garçonne“ jälgib Louise Kerlaci tegemisi. Louise näeb pealt, kuidas valitsuse agendid tema sugulase tapavad. Selleks, et ennast agentide eest varjata ja mõrva omal käel uurima hakata, otsustab ta venna identiteeti kasutades politseijõududega liituda.

Eetris alates 12.04, teisipäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Lunastus

Lunastus

Colette Cunningham on otsekohene ja pühendunud detektiiv Liverpooli tõsiste kuritegude üksuses. Ühel päeval saab ta ootamatu telefonikõne: teda kutsutakse Dublinisse tuvastama oma 20 aastat tagasi kadunud tütre Kate’i surnukeha. Leinast halvatuna otsustab Colette jääda Iirimaale, et selgitada välja tõde oma tütre surma kohta.

Eetris alates 24.04, pühapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Filmid Inspiras

Sündinud tapjaks

Filmi peategelased Mickey Knox ja Mallory Wilson ei ole tüüpiline paar: nad on traagilise lapsepõlvega sarimõrvarid. Massimeedia vastutustundetu iha paremate reitingute järele teeb neist aga üldtuntud staarid.

Filmi leiad ka Sisuleidjast Inspira Tasuta Filmiriiulist.

Eetris 07.04 kell 22.00

Salajane pühakiri

50 aastat psühhiaatriakliinikus elanud naine peab oma toa vabastama, kuna hoone läheb lammutamisele. Tema vaimset seisundit hindab kliiniku psühhiaater Dr. William Grene, keda kütkestab naise olemus ja rituaalid.

Eetris 24.04 kell 22.00

Elujanu

3 Oscarit võitnud draamafilmi tegevus toimub 1980ndate Texases. Elektrik Ron Woodroof (Matthew McConaughey) saab teada, et põeb AIDS-i ja tal on elada jäänud vaid 30 päeva. Ron otsib alternatiivseid ravimeetodeid ja toob üle piiri ebaseaduslikke ravimeid, et abistada ka teisi saatusekaaslasi.

Eetris 01.05 kell 22.00