TV Uudised

TV Uudised

Terminaator 35

Inspira toob Eesti suurima rokk-kontserdi otseülekande sinu teleri või nutiseadme ekraanile! Terminaator tähistab 22. aprillil energilise lava-show’ga oma 35. sünnipäeva. Raju juubelikontsert võtab kokku bändi aastakümnete pikkuse loomerännaku, kus esitlusele tulevad nii rariteetsemad lood kui ka suurimatest suurimad hitid.

Live
Otseülekanne Inspiras 22. aprillil kell 20.00
Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

PAF Korvpalli Meistriliiga play-off mängud

Paf Korvpalli Meistriliiga ülimalt põnev kulminatsioon on lähedal! Põhiturniiri võitja on juba kindlustanud endale koha poolfinaalis ning 26. aprillil algavates play-off seeriates lähevad vastamisi turniiritabeli 2.-7. koha meeskonnad.

Veerandfinaalmängud peetakse kolme võiduni. Ela Inspira vahendusel oma lemmikutele kaasa!

Valik saateid ja seriaale Inspiras

Sandhamni mõrvad

Rootsi krimiseriaal põhineb Viveca Steni populaarsetel romaanidel, mille peategelaseks on Stockholmi idüllilises saarestikus asuvas Sandhamnis mõrvajuhtumeid lahendav prokurör Nora Linde.

Eetris alates 07.04, tööpäeviti kell 19.00

Vaatan lähemalt

La Garçonne

Tormiliste kahekümnendate Pariisis toimuv „La Garçonne“ jälgib Louise Kerlaci tegemisi. Louise näeb pealt, kuidas valitsuse agendid tema sugulase tapavad. Selleks, et ennast agentide eest varjata ja mõrva omal käel uurima hakata, otsustab ta venna identiteeti kasutades politseijõududega liituda.

Eetris alates 12.04, teisipäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Lunastus

Lunastus

Colette Cunningham on otsekohene ja pühendunud detektiiv Liverpooli tõsiste kuritegude üksuses. Ühel päeval saab ta ootamatu telefonikõne: teda kutsutakse Dublinisse tuvastama oma 20 aastat tagasi kadunud tütre Kate’i surnukeha. Leinast halvatuna otsustab Colette jääda Iirimaale, et selgitada välja tõde oma tütre surma kohta.

Eetris alates 24.04, pühapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Filmid Inspiras

Sündinud tapjaks

Filmi peategelased Mickey Knox ja Mallory Wilson ei ole tüüpiline paar: nad on traagilise lapsepõlvega sarimõrvarid. Massimeedia vastutustundetu iha paremate reitingute järele teeb neist aga üldtuntud staarid.

Filmi leiad ka Sisuleidjast Inspira Tasuta Filmiriiulist.

Eetris 07.04 kell 22.00

Salajane pühakiri

50 aastat psühhiaatriakliinikus elanud naine peab oma toa vabastama, kuna hoone läheb lammutamisele. Tema vaimset seisundit hindab kliiniku psühhiaater Dr. William Grene, keda kütkestab naise olemus ja rituaalid.

Eetris 24.04 kell 22.00

Elujanu

3 Oscarit võitnud draamafilmi tegevus toimub 1980ndate Texases. Elektrik Ron Woodroof (Matthew McConaughey) saab teada, et põeb AIDS-i ja tal on elada jäänud vaid 30 päeva. Ron otsib alternatiivseid ravimeetodeid ja toob üle piiri ebaseaduslikke ravimeid, et abistada ka teisi saatusekaaslasi.

Eetris 01.05 kell 22.00

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses märtsis ja aprillis lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Lennusaatja

2. hooaeg

Cassie Bowden (Kaley Cuoco) naudib Los Angeleses põnevat elu, tehes vahetevahel ka CIAle juhutöid. Kui ta satub ühel tööotsal kogemata mõrva tunnistajaks, mässitakse ta järjekordsesse rahvusvahelisse intriigi.

Alates 21.04

Vaatan lähemalt

Barry

3. hooaeg

Barry (Bill Hader) soovib jätta oma vägivaldse mineviku seljataha ning pühendada end täielikult näitlejakarjäärile. Palgamõrvari tööle joone alla tõmbamine pole aga nii lihtne, kui ta arvab ...

Alates 25.04

Vaatan lähemalt

Härrasmees Jack

2. hooaeg

Sarja tegevus toimub 1834. aastal Yorkshire’is. Ann Lister ja Ann Walker üritavad endale Shibden Hallis ühist kodu luua, lootes ühtlasi varanduste liitmisega oma mõjuvõimu suurendada.

Alates 26.04

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

TV3 FILM UUED FILMID

Copshop

Krimipõnevik. Pettur Teddy (Frank Grillo, „Kapten Ameerika“ filmid) põgeneb palgamõrvar Bobi (Gerard Butler, „300“) eest ning mõtleb enda turvaliseks varjamiseks välja nutika skeemi: ta laseb ennast väikelinnas vangi panna. Bob hammustab aga Teddy plaani läbi ning varsti on ta juba tema naaberkongis ...

Eetris 23.04 kell 21.00

Honey Boy

Kui 12-aastasest Otisest saab Hollywoodi lapsstaar, otsustab tema agressiivne ning sõltuvushäiretega isa James (Shia Leboeuf) jätta rodeoklouni töö sinnapaika ning hakata Otise eestkostjaks. Nad elavad koos motellis, kus isa jätkab poja psühholoogilist ja füüsilist väärkohtlemist.

Eetris 24.04 kell 21:00

A Beautiful Day in the Neighborhood

Tõsielusündmustel põhinev draama räägib ajakirjanikust Lloyd Vogelist, kes saadetakse intervjueerima populaarse lastesaate „Mister Rogers' Neighborhood“ loojat Fred Rogersit. Intervjueerijast saab intervjueeritav ning meeste vahel tekib ootamatu sõprus. Peaosades Tom Hanks ja Matthew Rhys.

Eetris 30.04 kell 21.00

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.