TV Uudised

TV Uudised

TELIA ON EESTI FILMIDE KODU

Avasime Sisuleidjas Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva auks eraldi filmikategooria, kust leiad nii populaarseid lastefilme, mõtlemapanevaid draamasid kui ka põnevaid dokumentaale. Lisaks on valikus veel suur hulk uuemaid ja vanemaid kodumaiseid linateoseid.

EV 103 ERIKATEGOORIA FILMID

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Film "Luku taga"

Linda ja Paxton on oma suhtega jõudnud lahkumineku äärele, kuid karantiini tõttu on nad sunnitud veel paar nädalat koos elama. Ühel hetkel otsustavad nad koos ette võtta pöörase teemandiröövi ning vahepeal jahtunud suhe hakkab näitama ülessoojenemise märke.

Seriaal "Leedi ja Dale"

Seriaal räägib hämmastava loo transsoolisest ettevõtjast Liz Carmichaelist, kes sai tuntuks 1970ndatel, mil tõi turule kütusesäästliku kolmerattalise auto nimega Dale. Ajapikku pandi kahtluse alla aga nii auto tehnoloogia kui Lizi minevik.

Nädala kokkuvõte John Oliveriga. Uus hooaeg

John Oliver on üks viimaste aastate vaimukamaid saatejuhte. Igal nädalal heidab ta pilgu sotsiaalsetele, poliitilistele ja eksistentsiaalsetele probleemidele nii USAs kui ka mujal maailmas.

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Tänavu viiendat tegutsemisaastat tähistav Estonian Funk Embassy kolib sünnipäevapidustustega Narva. Funk Embassy TV Fest toob ühel õhtul lavale Lexsoul Dancemachine’i, Rita Ray, Siim Aimla Funk Bandi, Soome souliprintsi Bobby Oroza ning Sillamäe funkbändi Smoke’n’Smile’i. Kontserdi otseülekannet näeb Inspiras 13. märtsil.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

TEENIJANNA LUGU

Margaret Atwoodi auhinnatud menuromaanil põhinev draamasari jutustab elust düstoopilises Gileadis, endise USA territooriumile tekkinud totalitaarses ühiskonnas.

Eetris alates 01.02

KONDOR

Seriaali peategelane on CIA analüütik Joe Turner, kes tänu juhusele avastab miljonite inimeste elusid ähvardava salaplaani.

Eetris alates 02.02

MEIE SAJAND

Sari räägib Winnyde perekonna mitme põlvkonna saatusest dramaatilise 20. sajandi jooksul. Tegevus algab Esimese maailmasõja puhkemisega ja lõpeb saja aasta pärast ehk tänapäeval. Sari räägib ülimalt emotsionaalse loo peresidemete tugevusest, armastusest, ohverdustest ja kiivalt varjatud saladustest.

Eetris alates 07.02

KARL FREDRIK ÖSTERLENIS

Selles lillelises saates jälgime aiandusspetsialisti Karl Fredrik Gustafssoni tegevusi Österlenis, kus asub tema kaunis 17. sajandi talu. Saame nautida hiilgavaid lilleseadeid ning lasta end inspireerida Karl Fredriku kirest taimede ja lillede vastu.

Eetris alates 14.02

MÄSS

1789. aastal jätsid keset Vaikset ookeani ekspeditsioonilaeval Bounty mässama hakanud Briti meremehed oma kapteni koos tema kaaslastega väikesele paadile ning seilasid minema. 230 aastat hiljem üritab Briti mereväe eriüksuse liige Anthony Middleton koos kaaskonnaga kapten Blighi saavutust järgi teha: sõita väikesel puidust paadil 4000 meremiili läbi tormide, korallrahude ja haidest kubisevate Austraalia vete.

Eetris alates 17.02

NOOR PAAVST

Lenny Belardo ehk Pius XIII on ajaloo esimene ameeriklasest paavst. Noore ja sarmika mehe valimine võis olla kardinalide kolleegiumi jaoks lihtne ja tõhus meediastrateegia, kuid kohas, mille elanikud on valinud oma elu mõtteks Jumala suursuguse müsteeriumi, võib välimus olla väga petlik …

Eetris alates 17.02

USALDA MIND, MA OLEN ARST

Meditsiiniajakirjanik Michael Mosley uurib koos arstide tiimiga tuntud tervisealaseid väiteid, müüte ja väärarusaamu.

Eetris alates 18.02

SUUR TORDILAHING

Kaheksa küpsetushuvilist võistlevad üksteisega tortide disainimises, luues erinevaid teematorte ja võttes osa mitmesugustest tordikaunistamisega seotud väljakutsetest.

Eetris alates 20.02

RABARADAPIDI

Inspira omatoodang. Põnev seiklussaade sellest, kuidas üks tütarlaps loobub keset viiruspandeemiat kontoritööst, et läbida koos oma kahe neljajalgse sõbraga Eesti pikim, 820-kilomeetrine matkarada Perakülast Ähijärveni.

Eetris alates 28.02

MARY TAPAB INIMESI

Üksikema Mary on ületöötanud kiirabiarst, kes teenib lisa põrandaaluse surmainglina. Ta pakub seadusi eirates suremisabi patsientidele, kes soovivad siit elust omaenda tingimustel lahkuda. Kuigi äri õitseb, on tema topeltelu muutumas aina keerukamaks.

Eetris alates 06.03

KUTSU MIND FITZIKS

Nihkega draamakomöödia moraalselt pankrotistunud müügimehest Fitzist, kelle elu võtab uskumatu pöörde, kui tema poole pöördub uus müügimees Larry, väites, et ta on Fitzi südametunnistuse kehastus.

Eetris alates 12.03

METSIK OOKEAN

Ida-Aasia kristallselged veed on koduks mõnedele maailma kõige haruldasematele ja eksootilisematele olenditele. Sukelduge lainetesse, et avastada seda imetabast veealust maastikku ja ökosüsteemi.

Eetris alates 14.03

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.