TV Uudised

TV Uudised

Põnevad korvpallilahingud Inspiras

Sügise saabudes algab ka VTB Ühisliiga uus hooaeg. Otseülekandeid Eesti korvpalli au kaitsva BC Kalev/Cramo mängudest näed alates 26. septembrist Inspira kanalis.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

New Yorgi epitsentrid 9/11 → 2021½

Septembrirünnakute 20. aastapäeva mälestuseks valminud sarjas räägitakse New Yorgi elanike tugevusest, kindlameelsusest ja visadusest 2001. aasta 11. septembrist kuni praeguse COVID-reaalsuseni.

Vaatan lähemalt

Stseenid ühest abielust

Ingmar Bergmani 1973. aasta Rootsi klassikalisel sarjal põhinev "Stseenid ühest abielust" uurib omal moel armastust, viha, kirge, monogaamiat, abielu ja lahutust läbi ühe tänapäevase Ameerika paari.

Vaatan lähemalt

Tuumperekond

Auhinnatud filmitegija Ry Russo-Youngi kolmeosaline autobiograafiline dokumentaalsari räägib erakordse loo ebatraditsioonilisest perekonnast.

Eetris alates 27.09

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Inspira
Inspira

Sügishooaeg toob Inspirasse uued välismaised sarjad, kodumaised seiklussaated, korvpalliülekanded ning palju muud meelelahutust. Näiteks saad kaasa elada BC Kalev/Cramo mängudele VTB Ühisliigas ning üksikema seiklustele Rain Tolki ja Andres Maimiku uues komöödiasarjas „Sassis“.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Üle ja ümber: Las Vegas ja Route 66

Eksklusiivselt Inspiras! Armastatud seikleja onu Raiu läheb üle ookeani USAsse. Paaripäevasest tööalasest konverentsist saab suurejooneline rännak üle ja ümber Ameerika.

Laupäeviti kell 19.00

Kaubikurändurid

Inspira omatoodanguna valminud saatesari, kus peategelased Karmen ja Kristjan otsustavad loobuda majas elamise mugavustest ning pakivad kogu oma elu ja koer Lenny kaubikusse, et üheskoos mööda maailma rännata. Saatesarjas näed, kuidas nad selleks elumuutuseks valmistuvad, tühjast kaubikust kodu loovad ning milliseid rõõme ja raskusi vanlife’i elustiil kaasa toob.

Eetris alates 02.10

Laht

Seersant Lisa Armstrong hakkab uurima teismeliste kaksikute Holly ja Dylan Meredithi kadumist nende Morecambe'i lahe ääres asuvast kodust. Pärast laste vanematega kohtumist muutub juurdlus aina keerulisemaks ning Lisa peab tõdema, et miski ei ole päris nii, nagu esmapilgul tundus.

Eetris alates 26.09

Sügis Jimmy farmis

Seoses aastaaegade vaheldumisega on Jimmyl ning tema meeskonnal farmis ja looduspargis käed tööd täis. Nad peavad valmistuma 8000 kalkuni saabumiseks ja kahe tosina haruldast tõugu põrsa sünniks. Käes on jäärade paaritamise aeg ja looduspargis kahtlustatakse, et nende taapir võib tiine olla. Mujal on vaja vallabid kokku ajada ja saabumas on veel loomi, kes võivad osutuda katsumuseks. Metsaelanikud hakkavad suviseid saadusi koguma, et talveks valmistuda.

Eetris alates 29.09

Tere, maailm

Eksklusiivselt Inspiras! Uue saatesarja „Tere, maailm!” esimesi saateid juhib suurte reisikogemustega Kertu Jukkum. Nii meelelahutuslikku reisisaadet pole Eestis veel nähtud: Gruusia rikkaima mehe imeteod, Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, paarituvad kilpkonnad, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, Lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela.

Eetris alates 14.10

Sassis

Sassis

Eksklusiivselt Inspiras! Rain Tolki ja Andres Maimiku seriaal „Sassis“ on humoorikas lugu keskealisest naisest, kelle mees laseb pere juurest jalga. Pereema, kes pole kunagi tööl käinud, jääb üksi kahe teismelise lapsega. Raha pole, lastel tekivad kooliprobleemid, pilti tulevad uued mehed. Nagu päris elu!

Eetris alates 29.10

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Kättemaksukontor

Uus hooaeg

Vaata enne tele-eetrit! „Kättemaksukontor“ on poliitiliselt ebakorrektne, musta huumoriga vürtsitatud, sooliselt kallutatud, vägivaldne ja ebausutav krimikomöödia, mille vaatamine võib põhjustada allergiat või teisi vaevusi; kõik sarnasused ja kokkulangevused on tahtlikud.

Vaatan lähemalt

Eesti krimilood

Uus hooaeg

Vaata enne tele-eetrit! Musta huumoriga vürtsitatud lavastuslik krimisari, mis põhineb Eestis tegelikult toimunud mõrvalugude toimikutel ja uurijate mälestustel. Dokumentaalkaadrites kommenteerivad sündmusi algsete lugudega seotud uurijad, kohtunikud ja prokurörid; lavastuslikes osades astuvad üles armastatud Eesti näitlejad.

Vaatan lähemalt

Kaksikmees

Vananev ja karjääri lõpetada ihkav palgamõrvar Henry Brogan saab sihtmärgiks omaenese nooremale kloonile, kes näib ette teadvat iga tema järgmist sammu ja liigutust. Iseenese noore ja tugeva versiooni eest põgenedes peab Henry paljastama oma klooni loomise hämarad asjaolud , et teda süngest saatusest päästa. Henry liitlaseks saab teda algselt luurama saadetud eriagent Danny.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.