TV Uudised

TV Uudised

Telia Esports Series alustab järjekordse CS:GO turniiriga!

Inspira kanalist näed ka sel sügisel otseülekandeid ülipopulaarse videomängu CS:GO põnevuskohtumistest. 5000 € auhinnafondiga e-spordi turniirile saad end kirja panna alates 25. oktoobrist ning eelturniirid algavad 8. novembril. Loen lähemalt

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Tere, maailm!

Eksklusiivselt Inspiras! Uut saatesarja „Tere, maailm!” juhib suurte reisikogemustega Kertu Jukkum. Nii meelelahutuslikku reisisaadet pole Eestis veel nähtud: Gruusia rikkaima mehe imeteod, Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, paarituvad kilpkonnad, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, Lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela.

Neljapäeviti kell 20:00

Sassis

Eksklusiivselt Inspiras! Rain Tolki ja Andres Maimiku seriaal „Sassis“ on humoorikas lugu keskealisest naisest, kelle mees laseb pere juurest jalga. Pereema, kes pole kunagi tööl käinud, jääb üksi kahe teismelise lapsega. Raha pole, lastel tekivad kooliprobleemid, pilti tulevad uued mehed. Nagu päris elu!

Eetris alates 29.10 reedeti kell 20:00

Üleöö emaks

Seriaali keskmes on ambitsioonikas teismeline tüdruk Oly, kelle ootamatu rasedus muudab drastiliselt kahe perekonna elu.

Eetris alates 22.10 reedeti kell 21:00

Erakordsed matkarajad

Seljakotirändaja Eric Hanson reisib maailmas ringi, avastades uusi kohti ja tutvudes planeedi parimatel matkaradadel põnevate inimestega. „Erakordsed matkarajad” on võitnud mitmeid auhindu ning 2020. aastal nimetas Washington Post selle üheks parimaks seiklussarjaks, mida vaadata.

Eetris alates 27.10 kolmapäeviti kell 17:00

Järveäärsed kodud: Remondieri

Meelelahutuslikus tõsielusarjas otsivad pered ja paarid parimaid järveäärsete kodude pakkumisi. Igas osas külastatakse müügis olevaid järvevaatega maju ning valitakse nende seast välja sobivaim, mida enda tarbeks üles vuntsida.

Eetris alates 05.11 reedeti kell 17:00

Äärelinna rahvas

Draamakomöödia tegevus toimub 1980. aastal. Hiljuti ülikooli lõpetanud sõbrad üritavad Manhattanil oma unistuste poole pürgida, hoides samal ajal siiski kinni oma Long Islandi töölisklassi juurtest

Eetris alates 13.11 laupäeviti kell 20:00

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.