TV Uudised

TV Uudised

Telia Esports Series alustab järjekordse CS:GO turniiriga!

Inspira kanalist näed ka sel sügisel otseülekandeid ülipopulaarse videomängu CS:GO põnevuskohtumistest. 5000 € auhinnafondiga e-spordi turniirile saad end kirja panna alates 25. oktoobrist ning eelturniirid algavad 8. novembril. Loen lähemalt

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Inspira
Inspira

Sügishooaeg toob Inspirasse uued välismaised sarjad, kodumaised seiklussaated, korvpalliülekanded ning palju muud meelelahutust. Näiteks saad kaasa elada BC Kalev/Cramo mängudele VTB Ühisliigas ning üksikema seiklustele Rain Tolki ja Andres Maimiku uues komöödiasarjas „Sassis“.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Tere, maailm!

Eksklusiivselt Inspiras! Uut saatesarja „Tere, maailm!” juhib suurte reisikogemustega Kertu Jukkum. Nii meelelahutuslikku reisisaadet pole Eestis veel nähtud: Gruusia rikkaima mehe imeteod, Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, paarituvad kilpkonnad, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, Lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela.

Neljapäeviti kell 20:00

Sassis

Eksklusiivselt Inspiras! Rain Tolki ja Andres Maimiku seriaal „Sassis“ on humoorikas lugu keskealisest naisest, kelle mees laseb pere juurest jalga. Pereema, kes pole kunagi tööl käinud, jääb üksi kahe teismelise lapsega. Raha pole, lastel tekivad kooliprobleemid, pilti tulevad uued mehed. Nagu päris elu!

Eetris alates 29.10 reedeti kell 20:00

Üleöö emaks

Seriaali keskmes on ambitsioonikas teismeline tüdruk Oly, kelle ootamatu rasedus muudab drastiliselt kahe perekonna elu.

Eetris alates 22.10 reedeti kell 21:00

Erakordsed matkarajad

Seljakotirändaja Eric Hanson reisib maailmas ringi, avastades uusi kohti ja tutvudes planeedi parimatel matkaradadel põnevate inimestega. „Erakordsed matkarajad” on võitnud mitmeid auhindu ning 2020. aastal nimetas Washington Post selle üheks parimaks seiklussarjaks, mida vaadata.

Eetris alates 27.10 kolmapäeviti kell 17:00

Järveäärsed kodud: Remondieri

Meelelahutuslikus tõsielusarjas otsivad pered ja paarid parimaid järveäärsete kodude pakkumisi. Igas osas külastatakse müügis olevaid järvevaatega maju ning valitakse nende seast välja sobivaim, mida enda tarbeks üles vuntsida.

Eetris alates 05.11 reedeti kell 17:00

Äärelinna rahvas

Draamakomöödia tegevus toimub 1980. aastal. Hiljuti ülikooli lõpetanud sõbrad üritavad Manhattanil oma unistuste poole pürgida, hoides samal ajal siiski kinni oma Long Islandi töölisklassi juurtest

Eetris alates 13.11 laupäeviti kell 20:00

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Pärijad

3. hooaeg

Logan Roy ja tema nelja lapse käes on üks maailma suurimaid meedia- ja meelelahutusettevõtteid. Sarja kolmandal hooajal leiab Logan end mässava poja Kendalli tõttu täbarast olukorrast ning üritab seetõttu meeleheitlikult perekondlikke, poliitilisi ja rahalisi liite kindlustada. Pinged tõusevad haripunkti ning vaidlused ettevõtte üle ähvardavad muutuda perekondlikuks kodusõjaks.

Eetris alates 18.10

Vaatan lähemalt

Ebakindlad

5. hooaeg

Issa Rae käe all valminud ja tema endaga peaosas komöödiasari kahe mustanahalise naise sõprusest, nende piinlikest kogemustest ja värvikatest katsumustest. Uuel hooajal hindavad tegelaskujud ümber oma uusi ja vanu suhteid, et mõista, keda oma järgmisesse eluetappi kaasa võtta.

Eetris alates 25.10

Vaatan lähemalt

Jahtu maha

11. hooaeg

Larry Davidil on kõik olemas – raha, kindlustunne, kuulsad sõbrad, hoolitsev naine ja võrratu kodu Hollywoodis. Miks ta siis kogu aeg oma elu tuksi keerab? Edukus ei tähenda alati seda, et su elus on kõik hästi.

Eetris alates 25.10

Vaatan lähemalt

Kõmutüdruk

Uusversioon

„Kõmutüdruku“ uusversioon tutvustab New Yorgi erakooli järgmise põlvkonna teismeliste elu ning uurib seda, kui palju on sotsiaalmeedia ja New York muutunud pärast 2012. aastat, mil lõppes seriaali algupärane versioon.

Eetris alates 26.10

Armastus ja elu

2. hooaeg

Romantilise komöödiasarja teine hooaeg keskendub Marcusele, kes läheb pärast pikki kooseluaastaid lahku naisest, kellega lootis elu lõpuni koos olla. Ta ei anna siiski nii lihtsalt alla ning otsustab oma eluarmastust edasi otsida.

Eetris alates 28.10

Vaatan lähemalt

Temple

2. hooaeg

Kui sarja esimesel hooajal suutis Daniel oma elu koos hoida – hoolitseda oma naise Bethi eest Londonis Temple’i metroojaama all asuvas illegaalses haiglas ning hakkama saada ka muude katsumustega – siis teisel hooajal kukub kõik kokku. Beth ärkab koomast ning nõuab vastuseid, Eve soovib teada, miks vanemad on talle kogu selle aja valetanud, Lee ühendab jõud karismaatilise aktivistiga ning Anna üritab kogu olukorrast midagi positiivset leida.

Eetris alates 29.10

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Pahupidi

Riley peab kolima Minnesotast San Franciscosse. Seljataha jäävad kõik sõbrad ja tuttavad, küll aga reisivad temaga kaasa emotsioonid Rõõm, Kurbus, Hirm, Vastikus ja Viha, kelle abiga üritab Riley harjuda uue kodu, linna ja kooliga.

Vaatan lähemalt

Star Wars: Skywalkeri tõus

Rey teekond jätkub ning varsti tuleb tal vastamisi seista nii Kylo Reni kui ka ühe veelgi vägevama vastasega. Kauaoodatud kosmoseseiklus „Star Wars: Skywalkeri tõus“ on üheksas peatükk saagast, mis algas enam kui nelja aastakümne eest ning mis jõuab selle filmiga lõpule. Enne seda aga jõuavad sündida uued legendid ning maha tuleb pidada veel viimane lahing vabaduse nimel.

Vaatan lähemalt

Kajillonaire

Kaks kelmi on oma tütart 26 aastat õpetanud igal sammul varastama, petma ja skeemitama. Kiirelt ja meeleheitlikult toime pandud varguse ajal liitub nendega üks tundmatu naine, kes keerab pere omavahelised suhted pea peale ...

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.