TV Uudised

TV Uudised

Keskkonnateemalised filmid ja sarjad Sisuleidjas

Oleme Sisuleidjasse koondanud valiku harivaid filme ja sarju, mis aitavad lahti mõtestada inimese suhet loodusega ja selgitavad võimalusi meie ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

Tutvun valikuga
Inspira
Inspira

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata.

Paljud varasemalt Inspira eetris olnud filmid ja sarjad on Sisuleidjas leitavad ka tervete hooaegadena. Näiteks saad vaadata ülipopulaarseid sarju „Schitt’s Creek” ja „Teenijanna lugu” järjest kasvõi esimesest hooajast alates. Inspira sarjad ja filmid leiad Sisuleidjast Inspira tasuta filmiriiulist.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Gunnar

Otseülekanded Inspiras

Juubelikontsert „Gunnar Graps 70”
Eksklusiivselt Inspiras!

Gunnar Grapsi 70. sünniaastapäeva puhul koguneb lavale arvukalt Eesti muusikuid, et pakkuda publikule võimalust taaskogeda Raudmehe muusikalist pärandit. Väärikal sünnipäeval tulevad kokku Mikronid ja kõik Magnetic Bandi koosseisud. Neile lisaks esitavad Grapsi loomingut Ornamendi tribuutbänd, Ivo Linna, Lexsoul Dancemachine ning paljud teised artistid ja ansamblid.

Vaatan

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Metsavennad

Dokumentaalsari „Metsavennad“ võtab esimest korda Eesti teleajaloos ülevaatlikult kokku selle traagilise ja karmi ajajärgu. Millega metsavennad igapäevaselt tegelesid ja kuidas elasid? Milliste jõhkrate meetoditega üritas nõukogude võim vastupanu lämmatada? Neile ja paljudele teistele küsimustele annavad 10-osalises dokumentaalsarjas vastuseid toonaste sündmuste tunnistajad, Eesti metsavendluse eksperdid ning veel elus olevad metsavennad.

Eetris alates 13.11. laupäeviti kell 19.00

Vaatan lähemalt

Perekonnaõigus

Vancouveris aset leidva draamasarja peategelaseks on alkohoolikust advokaat Abigail “Abby“ Bianchi (Jewel State), kes üritab oma allakäivat karjääri ja lagunevat abielu päästa. Pärast seda, kui ta saab tunnustatud advokaadibüroost kinga, on ta sunnitud minema tööle oma isa büroosse, kus Abby kolleegideks on tema poolvend Daniel (Zach Smadu) ja poolõde Lucy (Genelle Williams), kellega ta kunagi varem kohtunud pole.

Eetris alates 24.11. kolmapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Metsik Bill

Bill Hixon on olnud kolm aastat järjest USA parim politseiülem. Otsides uut ja põnevat väljakutset, otsustab ta koos 14-aastase tütrega kolida Inglismaale Ida-Lincolnshire’is asuvasse Bostoni linna, mille kuriteonäitajad on erakordselt kõrged. Võõras kogukonnas ei suuda ta esialgu kellelegi muljet avaldada ning hakkab kõiges ja kõigis kahtlema ...

Eetris alates 10.12. reedeti kell 20.00