TV Uudised

TV Uudised

Keskkonnateemalised filmid ja sarjad Sisuleidjas

Oleme Sisuleidjasse koondanud valiku harivaid filme ja sarju, mis aitavad lahti mõtestada inimese suhet loodusega ja selgitavad võimalusi meie ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

Tutvun valikuga
Inspira
Inspira

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata.

Paljud varasemalt Inspira eetris olnud filmid ja sarjad on Sisuleidjas leitavad ka tervete hooaegadena. Näiteks saad vaadata ülipopulaarseid sarju „Schitt’s Creek” ja „Teenijanna lugu” järjest kasvõi esimesest hooajast alates. Inspira sarjad ja filmid leiad Sisuleidjast Inspira tasuta filmiriiulist.

Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Gunnar

Otseülekanded Inspiras

Juubelikontsert „Gunnar Graps 70”
Eksklusiivselt Inspiras!

Gunnar Grapsi 70. sünniaastapäeva puhul koguneb lavale arvukalt Eesti muusikuid, et pakkuda publikule võimalust taaskogeda Raudmehe muusikalist pärandit. Väärikal sünnipäeval tulevad kokku Mikronid ja kõik Magnetic Bandi koosseisud. Neile lisaks esitavad Grapsi loomingut Ornamendi tribuutbänd, Ivo Linna, Lexsoul Dancemachine ning paljud teised artistid ja ansamblid.
Vaatan

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Metsavennad

Dokumentaalsari „Metsavennad“ võtab esimest korda Eesti teleajaloos ülevaatlikult kokku selle traagilise ja karmi ajajärgu. Millega metsavennad igapäevaselt tegelesid ja kuidas elasid? Milliste jõhkrate meetoditega üritas nõukogude võim vastupanu lämmatada? Neile ja paljudele teistele küsimustele annavad 10-osalises dokumentaalsarjas vastuseid toonaste sündmuste tunnistajad, Eesti metsavendluse eksperdid ning veel elus olevad metsavennad.

Eetris alates 13.11. laupäeviti kell 19.00

Vaatan lähemalt

Perekonnaõigus

Vancouveris aset leidva draamasarja peategelaseks on alkohoolikust advokaat Abigail “Abby“ Bianchi (Jewel State), kes üritab oma allakäivat karjääri ja lagunevat abielu päästa. Pärast seda, kui ta saab tunnustatud advokaadibüroost kinga, on ta sunnitud minema tööle oma isa büroosse, kus Abby kolleegideks on tema poolvend Daniel (Zach Smadu) ja poolõde Lucy (Genelle Williams), kellega ta kunagi varem kohtunud pole.

Eetris alates 24.11. kolmapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Metsik Bill

Bill Hixon on olnud kolm aastat järjest USA parim politseiülem. Otsides uut ja põnevat väljakutset, otsustab ta koos 14-aastase tütrega kolida Inglismaale Ida-Lincolnshire’is asuvasse Bostoni linna, mille kuriteonäitajad on erakordselt kõrged. Võõras kogukonnas ei suuda ta esialgu kellelegi muljet avaldada ning hakkab kõiges ja kõigis kahtlema ...

Eetris alates 10.12. reedeti kell 20.00

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Angela black

Angela Blacki elu on pealtnäha täiuslik: kaunis kodu Londoni eeslinnas, vabatahtlik töö koerte varjupaigas, kaks toredat poega ning karismaatiline ja töökas abikaasa Olivier. Kauni fassaadi all on aga peidus karm tõde: Angela on pikalt kannatanud koduvägivalla all ning ta ei näe ühtegi võimalust ahistavast suhtest pääsemiseks. Kui ühel päeval pöördub tema poole eradetektiiv Ed, saab ta teada kohutava tõe Olivieri kohta ning peab riskima kõigega, et võidelda mehega, kes on teda aastaid alandanud ja piinanud ...

Vaatan lähemalt

Metsik vabariik

Alpide jalamil asuvas raskesti läbipääsetavas paigas käivitatakse noorte kriminaalide ümberkasvatamiseks mõeldud eksperimentaalne haridusprogramm. Äkitselt sureb üks osalejatest vägivaldset surma ning keegi ei tea, mis täpselt juhtus. Noortel seisab ees keeruline otsus: kas oodata, kuni võimud laiba leiavad ja uurimist alustavad või põgeneda ja võtta saatus enda kätesse.

Vaatan lähemalt

Suur

2. hooaeg

Katariina Suure valitsusaega portreteeriv satiiriline komöödiasari. Teise hooaja alguseks on Katariina saanud võimutäiuse lõpuks enda kätte, kuid sellega pole tema katsumused veel kaugeltki lõppenud. Ta on sunnitud võitlema nii õukonna, lähedaste ning isegi oma emaga, et tuua valgustusajastu Venemaale ning vabastada maa, mis ei taha vaba olla.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Vastupandamatu

Jon Stewarti lavastatud poliitkomöödia räägib Demokraatliku partei strateegist, kes üritab aidata partei kohalikku kandidaati paremäärmuslikult meelestatud väikelinnas toimuvatel valimistel. Kaasa teevad tuntud tähed nagu Steve Carell, Chris Cooper, Mackenzie Davis, Topher Grace, Natasha Lyonne ja Rose Byrne.

Vaatan lähemalt

Munavere

Libadokumentaalsari kolme sõbra seiklustest Eesti väikelinnas.

Vaatan lähemalt

Dexter. Värske Veri

10 aastat pärast seda, kui Dexter kadus jäljetult keset orkaani Laura, elab ta valenime all New Yorgi osariigis Iron Lake’I väikelinnas. Kui linnakese kokkuhoidvas kogukonnas leiavad aset ootamatud sündmused, hakkab Dexteri tapahimu uuesti pead tõstma …

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.